Misschien is het een idee om van alle veel voorkomende klussen een topic te maken/combineren uit bestaande topics?quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:05 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Hij srtaat erbij AR![]()
Mijn complimenten voor de OP van je TTT
Wel wil ik even vermelden dat Conflict en ik binnenkort sowieso even door de handige topics lijst heen lopen om e.e.a. te actualiseren. Dus als er suggesties zijn, in het topic aangeven of mailen mag
Het is een idee. Ik neem het even mee in mijn overdenkingen.quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:08 schreef sanger het volgende:
[..]
Misschien is het een idee om van alle veel voorkomende klussen een topic te maken/combineren uit bestaande topics?
Bv:
Tegelen topic
Timmeren topic
Elektra topic
Behangen topic
Laminaat leg topic
Gipsplaat topic
Centraal Verwarmde topic
etc......
En dan een centraal topic (Fok! K&W, het antwoordt op al uw klusvragen!) waarin links staan naar de deeltopics. En dit topic dan sticky.quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:15 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Het is een idee. Ik neem het even mee in mijn overdenkingen.
Met aansluitend een workshop bij hem of haar thuis in betreffende onderwerp. En dan met een diploma naar huisquote:Op maandag 14 augustus 2006 17:17 schreef sanger het volgende:
[..]
Het leukste zou dan zijn als iedere vaste K&W'er een eigen verhaal zou maken over datgene waar hij de meeste sjoege van heeft.
Als er ook melk en chocolade koekjes geserveerd wordt ben ik voor dit ideequote:Op maandag 14 augustus 2006 17:18 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Met aansluitend een workshop bij hem of haar thuis in betreffende onderwerp. En dan met een diploma naar huis![]()
Of draaf ik door![]()
Een echt Fok! K&W klusdiplomaquote:Op maandag 14 augustus 2006 17:18 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Met aansluitend een workshop bij hem of haar thuis in betreffende onderwerp. En dan met een diploma naar huis![]()
Of draaf ik door![]()
Kunnen we er niet nog iets bijverzinnen zodat er ook ontblote vrouwen in voorkomen???quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:22 schreef sanger het volgende:
[..]
Een echt Fok! K&W klusdiploma![]()
Misschien als we dan alle topics bundelen kunnen we dat als lesboek gebruiken.
Dan schaffen we met alle K&W'ers een klusobject aan, laten de aspirant klussers hier hun examen in doen en verkopen het vervolgens (met winst, die naar de Fok! K&W stichting gaat om nieuwe klusobjecten en MEETS te bekostigen).
Of draaf ik nu ook door![]()
Dat zijn toch de aspirant k&w'ers?quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:33 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Kunnen we er niet nog iets bijverzinnen zodat er ook ontblote vrouwen in voorkomen???
quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:35 schreef sanger het volgende:
[..]
Dat zijn toch de aspirant k&w'ers?
Enne, foei AR, je bent net terug van haar!
Ik ben best bereid om een electrotechnisch topic te schrijven over alles wat met draadjes, lasdoppen, kortsluitingen en schakelingen te maken heeftquote:Op maandag 14 augustus 2006 17:17 schreef sanger het volgende:
[..]
En dan een centraal topic (Fok! K&W, het antwoordt op al uw klusvragen!) waarin links staan naar de deeltopics. En dit topic dan sticky.
Het leukste zou dan zijn als iedere vaste K&W'er een eigen verhaal zou maken over datgene waar hij de meeste sjoege van heeft.
Kan je dat ook zonder in iedere alinea de NEN1010 te noemen??quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:48 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Ik ben best bereid om een electrotechnisch topic te schrijven over alles wat met draadjes, lasdoppen, kortsluitingen en schakelingen te maken heeft![]()
![]()
Ik heb wat met Gron. omdat ik er als kind uit Den Haag van 2 - 14 e alle zomervakantiesquote:Op maandag 14 augustus 2006 16:53 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]Adem in adem uit en even terugspoelen![]()
Wat is er met Groningen en hoezo heb je een feestje te goed en wat de mannetjes betreft begrijp ik: is inderdaad fijn dat dat gelukt is![]()
Jewelquote:Op maandag 14 augustus 2006 17:50 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Kan je dat ook zonder in iedere alinea de NEN1010 te noemen??
Da's al beter dan pijpen met een vogeltje. Misschien is dat meer iets voor Het Keldertje.quote:Op maandag 14 augustus 2006 13:18 schreef sanger het volgende:
Ik snap dat het zo gedaan wordt! Ik heb mijn opa ook weleens aan het klussen gezien namelijk.
Alleen ik wil het (als enige in de familie) zoals het hoort. Dus ik haal gewoon een boortje en ga wel vogelen met een pijpje.
Ja, ik ken het boek. Heb ik ook gehad op school.. Al was hij in 1992-1996 waarschijnlijk minder zwaar dan nuquote:Op maandag 14 augustus 2006 18:14 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Jewel![]()
Oppassen he anders sla ik je met de NEN om de oren heen die is echt wel zwaar !
Allicht, maar misschien ois het niet extreem genoeg voor het keldertje, er was toch ook een pornoforum?quote:Op maandag 14 augustus 2006 18:37 schreef ArtyShock het volgende:
[..]
Da's al beter dan pijpen met een vogeltje. Misschien is dat meer iets voor Het Keldertje.
Ik zal het je anders zeggen:quote:Op maandag 14 augustus 2006 17:40 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
![]()
Ik mag m'n ogen toch wel plezieren???
Het is alleen onschuldig kijken hoor
Het begin is erquote:Op maandag 14 augustus 2006 17:48 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Ik ben best bereid om een electrotechnisch topic te schrijven over alles wat met draadjes, lasdoppen, kortsluitingen en schakelingen te maken heeft![]()
![]()
Ik snap het, wat leukquote:Op maandag 14 augustus 2006 18:02 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ik heb wat met Gron. omdat ik er als kind uit Den Haag van 2 - 14 e alle zomervakanties
lang logeerde bij oma op de Zaagmuldersweg ! en opa was van de immens grote speeltuin.![]()
Langzaam trok alle familie naar het westen.
En iedere keer als jullie Teil voorbij komt, komen de leuke herinneringen boven.![]()
Na jaren al eens een nostalgisch bezoek en naar het Museum. Dat was een dagje.
En nu gaan we voor een feest dus half oktober en plakken er een paar dagen aan.
Vandaar![]()
.
helaas, dat weekend ben ik bij vrienden een weekend aan het feesten, dus helaas kan ik dan niet, had graag gekomen.quote:Op maandag 14 augustus 2006 16:23 schreef Marsepein het volgende:
Mijn laatse post uit het vorige topic:
He Gurb, mooi dat je er weer bent! Ik spam ondertussen Welkom Conflict en Marsepein K&W MEET! even, misschien heb je zin en tijd om de feestvreugde met ons te delen?
Wat voor project heb je gedaan in Equador dan?
Als je er een verslag over opent ben ik erg benieuwd. Ook zou ik graag willen weten hoe je tot zoiets bent gekomen, contacten gelegd e.d.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 08:43 schreef Gurb het volgende:
[..]
helaas, dat weekend ben ik bij vrienden een weekend aan het feesten, dus helaas kan ik dan niet, had graag gekomen.
Wat ik in Ecuador heb gedaan in het kort: drie weken lang met 37 jongeren een boeren-coöperatie geholpen door voor hun een kantoor met opslagruimte en woonruimte te bouwen.
Marsepein heeft het eerste Fok! K&W klusobject in gedachtenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 08:49 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Als je er een verslag over opent ben ik erg benieuwd. Ook zou ik graag willen weten hoe je tot zoiets bent gekomen, contacten gelegd e.d.
Ik vind het iig heel tof dat je aan zulke projecten meewerkt!![]()
Senseo of capuccino/espresso??quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |