Hengelen doe je bij de cube gewoon met je controller, en dan blijft het breedbeeld gebeuren alleen nog maar over, wat (volgens mijquote:Op donderdag 17 augustus 2006 09:53 schreef Cid het volgende:
[..]
Ja, maar die Cube versie mist dus een aantal features... dus om alles te kunnen zien/doen in de game moet je de Wii versie hebben. Geen probleem, wat ik wilde toch al een Wii kopen.
Letterlijk uit de newspost: Het vissen zal één van de extra's worden speciaal voor de Wii versiequote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:02 schreef Herr.Flick het volgende:
[..]
Hengelen doe je bij de cube gewoon met je controller, en dan blijft het breedbeeld gebeuren alleen nog maar over, wat (volgens mij) de cube toch niet ondersteunt.
Je "mist" dan toch niets
![]()
Dat is wat andersquote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
Tuurlijk ondersteunt de Cube wel breedbeeld, dat ligt gewoon aan de vorm waarin de makers een spel maken. Ikaruga is gekanteld breedbeeld bijv, dat kan ook gewoon.
Ah! Nooit begrepen waarom ik op mijn breedbeeld TV vaak nogsteeds breedbeeld balken moet zien...quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:21 schreef BMH het volgende:
[..]
Dat is wat andersJe hebt namelijk games met breedbeeld balken (letterboxed) en games in breedbeeld. Games in anamorphic breedbeeld zien er stukken mooier uit dan letterboxed games (Beyond good & Evil, Resident evil 4).
Omdat films vaak opgenomen worden in een aspect ratio die nog breder is dan een 16:9 tv. Je ziet gewoon veel meer dankzij die balken.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:25 schreef Cid het volgende:
[..]
Ah! Nooit begrepen waarom ik op mijn breedbeeld TV vaak nogsteeds breedbeeld balken moet zien...
Uhm.. je ziet meer door die balken? Als die balken er niet waren, en die ruimte gevuld was met beeld DAn zag ik meer. Nu zie ik juist minder.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:29 schreef BMH het volgende:
[..]
Je ziet gewoon veel meer dankzij die balken.
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:47 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Uhm.. je ziet meer door die balken? Als die balken er niet waren, en die ruimte gevuld was met beeld DAn zag ik meer. Nu zie ik juist minder.
16:9 op tv komt haast nooit voor. 16:9 in games wel.. Als een game ECHT 16:9 is dan zie je geen balken op een 16:9 tv.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:47 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ik blijf het gek vinden: breedbeeld TV met 16:9 ratio, game met 16:9 ratio en dan die gekke balken eronder.
Gelukkig dat mensen zoals jij dan weer een ongeloofelijke mooie ontopic post plaatsenquote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:10 schreef depax het volgende:
is weer eens wat anders
praten over breedbeeld in een wii topic
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:31 schreef alex4allofyou het volgende:
16:9 wordt steeds vaker gebruikt ipv 4:3 en is IMO een grotere stap dan van 16:9 naar HD 720p.
En ik kan t weten want ik heb zon HD Samsung box![]()
Ik moet vaak nog even terugzappen naar Film1.1 als daar net zoals op Film HD een film tegenlijkertijd op is, HD is weldgelijk mooier maar het verschil is soms donders slecht te zien. Alleen Nation Geographic HD overdondert me eerlijk gezegd (maar nog steeds niet overdreven groot verschil).
Om een lang verhaal kort te maken: 16:9 is meer dan zat!
PS
Deze MOETEN jullie zien, geweldig![]()
http://www.youtube.com/watch?v=DpJyG7B6tAI
HILARISCH![]()
Progressive maakt het verschil. Moment.. Ik zoek foto's van de gamecube met een S-video signaal & progressive component signaal.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:31 schreef alex4allofyou het volgende:
16:9 wordt steeds vaker gebruikt ipv 4:3 en is IMO een grotere stap dan van 16:9 naar HD 720p.
En ik kan t weten want ik heb zon HD Samsung box![]()
Ik moet vaak nog even terugzappen naar Film1.1 als daar net zoals op Film HD een film tegenlijkertijd op is, HD is weldgelijk mooier maar het verschil is soms donders slecht te zien. Alleen Nation Geographic HD overdondert me eerlijk gezegd (maar nog steeds niet overdreven groot verschil).
Om een lang verhaal kort te maken: 16:9 is meer dan zat!
PS
Deze MOETEN jullie zien, geweldig![]()
http://www.youtube.com/watch?v=DpJyG7B6tAI
HILARISCH![]()
Sorry, dat bedoelde ik ook, volgens mij is 16:9 altijd progressief (denk ik).quote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:40 schreef BMH het volgende:
[..]
Progressive maakt het verschil. Moment.. Ik zoek foto's van de gamecube met een S-video signaal & progressive component signaal.
[afbeelding]
[afbeelding]
Neequote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:47 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Sorry, dat bedoelde ik ook, volgens mij is 16:9 altijd progressief (denk ik).
Als je kijkt naar de resolutie:
4:3 = 640*480i
16:9 = 720*568p
HD 720p 1268*720p
In andere woorden, 16:9 is eigenlijk helemaal niet zo heel veel verwijdert van 720p. 4:3 daarentegen is oude troep![]()
Even voor mijn idee, dat S-video signaal krijg je met de standaard meegeleverde kabel bij de Cube toch? Moet ik zo'n speciale SCART kabel halen om dat Progressive signaal te krijgen? Of moet ik daar ook een andere (HD) TV voor halen?quote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:40 schreef BMH het volgende:
[..]
Progressive maakt het verschil. Moment.. Ik zoek foto's van de gamecube met een S-video signaal & progressive component signaal.
[afbeelding]
[afbeelding]
Gamecube komt met een composite kabel (geen component!). Composite is naast RF (Radio frequentie (zo'n NES ding)) de slechtste kabel. Beter zijn de S-video kabels & RGB (scart) kabels. Enkel VGA, Component & HDMI kunnen op je TV in Progressive scan (beter).. De rest is interlaced (slechter). Er zit wel een verschil tussen het scart blokje & een echte RGB scart kabel!.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:53 schreef Cid het volgende:
[..]
Even voor mijn idee, dat S-video signaal krijg je met de standaard meegeleverde kabel bij de Cube toch? Moet ik zo'n speciale SCART kabel halen om dat Progressive signaal te krijgen? Of moet ik daar ook een andere (HD) TV voor halen?
Ach man, jullie willen niet weten hoe ruk de Cube of PS2 eruitziet als je geen component gebruikt maar SCART ofzo. Is gewoon onspeelbaar in mijn ogen.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:57 schreef BMH het volgende:
[..]
Gamecube komt met een composite kabel (geen component!). Composite is naast RF (Radio frequentie (zo'n NES ding)) de slechtste kabel. Beter zijn de S-video kabels & RGB (scart) kabels. Enkel VGA, Component & HDMI kunnen op je TV in Progressive scan (beter).. De rest is interlaced (slechter). Er zit wel een verschil tussen het scart blokje & een echte RGB scart kabel!.
Anyhoo... Als je geen progressive scan TV hebt of games (zoals de PAL cube) dan geeft de RGB kabel het beste beeld.
De DS online krijgen was een eitje, misschien heb je de verkeerde router.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 14:31 schreef Pheno het volgende:
Even iets anders dan het maandelijks terugkerende kijk-mij-een-goede-kabel-hebben (ik heb gewoon meegeleverde kabel in gebruik en op mijn oude tv van 10 jaar terug zal het echt niet beter worden):
ik heb enorme problemen om online te geraken met de DS. Is het nu zo dat de Wii een netwerkkaartadd-on gaat krijgen? Of een USB->Ethernet converter? Dan trek ik wel een draad naar mijn Wii en hoop dat dat ding wel mijn DS online laat gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |