Voor het opslaan van regenwater Erikquote:Op zondag 8 oktober 2006 16:54 schreef Tha_Erik het volgende:
Waar is een regenton eigenlijk goed voor![]()
?
Ja, dat snap ik, maar wat kan men met regenwater? Gietertje vullen om de plantjes water te geven? Is dat het?quote:Op zondag 8 oktober 2006 17:00 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Voor het opslaan van regenwater Erik
Vijvers bevriezen toch ook??quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:53 schreef AnneX het volgende:
antivries erin - lol -
Ik denk leeg laten staan of iets als men met vijvers doet.
Zit er een kraantje aan de regen ton ?
Kun je hem op zunne kop zetten ?
quote:Op zondag 8 oktober 2006 17:01 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik, maar wat kan men met regenwater? Gietertje vullen om de plantjes water te geven? Is dat het?
De deksel heb ik helaas niet. Maar van het voorjaar ga ik daarvoor wel iets makenquote:Op zondag 8 oktober 2006 17:29 schreef Solingjan het volgende:
Absoluut leeeeeeeeeg maken anders barst hij kapot. En dat is zonde. Dus: Of weg halen of voor de winter een omleiding maken.
AR Schreef:
De regenton toen ik hem net had geinstalleerd.
Het ziet er zo niet echt netjes afgewerkt uit, maar hij komt zo de winter wel door. En in het voorjaar ga ik er wel iets moois van maken
Wat je ook zou kunnen doen is de regenton lakken met de zelfde kleur als de deur ernaast![]()
Ik heb hier ook zo'n ton staan gelakt met hoogglans lak. Maar ook de PVC afvoer. Alles donkerblauw.
Wel eerst goed schoonmaken met wasbenzine. 'n viriend van mij heeft dekkende tuinbeits gebruikt. Hoorde je de buurt al zeggen "dat houdt niet" Is denk ik 6 jaar geleden en het ziet er nog als nieuw uit.
Trouwens heb je die deksel nog? Als je hem nog hebt zou ik hem zeker gebruiken. Waar de pijp er ingaat een sleuf uitzagen. Kun je de deksel er zo afhalen en weer opzetten. Is wel zo makkelijk als je een gieter snel moet vullen.
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:59 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
De deksel heb ik helaas niet. Maar van het voorjaar ga ik daarvoor wel iets maken
Waar je die ton vandaan hebt hebben ze vast enzeker nog een deksel liggen
Ja, ik dacht al dat ik de regenton leeg moet maken voor de winter. Maar dan moet ik nog wel even een omleidingssysteem gaan verzinnen.. hmm..
Ton leeg laten lopen( je hebt nu toch niks meer nodig) Iets naar voren schuiven, Verloopstuk op regenpijp met pijp naar afvoer. Want die zit er toch nog. En in het voorjaar haal je die pijp er weer af en gaat de regenpijp weer in de GESCHILDERDEton
Maar vriest je kraantje dan niet kapot Gurb??quote:Op maandag 9 oktober 2006 08:42 schreef Gurb het volgende:
Wij hebben thuis ook twee regentonnen, en daar doen we niets aan in de winter.
Water zet uit als het bevriest, maar het kan gewoon naarboventoe uitzetten, dus ik zou er niets aan doen
Heheh, zodra je regenton bevroren is, zal er ook neit echt regen uit het dak de hemel vallen. Als dat plots wel gebeurt, maar er nog ijs in de ton zit dan is de overloop toch nog open?quote:Op maandag 9 oktober 2006 11:09 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Maar vriest je kraantje dan niet kapot Gurb??
En loopt je dakgoot niet over als het gaat regen als de regenton nog grotendeels bevroren is??
Ik had is per ongeluk zo'n oude zinken wastobbe en een zinken emmer vol met water laten staan. Mooi dat ik na de vorst periode geen vlakke bodem meer had. Beide bodems waren helemaal bol.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:18 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Heheh, zodra je regenton bevroren is, zal er ook neit echt regen uit het dak de hemel vallen. Als dat plots wel gebeurt, maar er nog ijs in de ton zit dan is de overloop toch nog open?
Ik zou overigens de ton niet leeg laten lopen. Een emmer met water in de tuin vriest ook niet kapot.
Mijn water komt van onder naar boven in de ton...quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:18 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Heheh, zodra je regenton bevroren is, zal er ook neit echt regen uit het dak de hemel vallen. Als dat plots wel gebeurt, maar er nog ijs in de ton zit dan is de overloop toch nog open?
Ik zou overigens de ton niet leeg laten lopen. Een emmer met water in de tuin vriest ook niet kapot.
Ja, dat dacht ik ook alquote:Op maandag 9 oktober 2006 15:50 schreef Marsepein het volgende:
Dan sowieso leeg laten lopen. Want volgens de wet van de communicerende vaten staat dan in je regenpijp het water net zo hoog als in je regenton. Beide zijn dus bevroren in de winter bij vorst. Nieuw wter blijft dan in de regenpijp staan en zal steeds bevriezen. Uit eindelijk drukt het dan ook nog je regenpijp kapot.
Dus toch leeg laten lopen
Nu misschien niet. Maar als de muggen hun eitjes gaan leggen wel. Tenzij je vissen hebt die muggenlarven lustenquote:Op maandag 9 oktober 2006 04:03 schreef Automatic_Rock het volgende:
Nope, geen deksel
Maar da's niet zo'n groot probleem
Ziet er idd goed uit! Wordt echt wel een gezellig huisje hoor!quote:
Je mag ze nu best plaatsen hoor..quote:Op maandag 16 oktober 2006 17:51 schreef Automatic_Rock het volgende:
dank jullie
en eenvoor Obli
Ik heb nog verschillende foto's van de vorderingen van mijn bureau-geknutsel. En ik wil voor dat ik jarig ben de woonkamer afhebben, dus daar is nu het plafond uit gesloopt ja, ik doe weer 2 dingen tegelijk.
Iig zijn daar ook foto's van.., maar fok is zo traag dat ik me sowieso al afvraag of jullie dit berichtje ooit te lezen krijgen..
Met de foto's wacht ik dus maar eventjes..
Hehe, goed plan!quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 09:23 schreef B.A.Trix het volgende:
[..]
Je mag ze nu best plaatsen hoor..![]()
Ik heb gewoon metalen ladegeleiders genomen (met kogellagers!). Ik had daar nog een setje van, van m'n vorige bureau. Ik heb er dus 2 setjes bijgekocht.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 19:51 schreef Martijn_77 het volgende:
ziet er goed uit AR hoe heb je die lades gebouwd qua geleiding?
Daar ben ik wel benieuwd naar moet namelijk binnenkort ook nog wat lades gaan maken.
Een MDF blad van een mm of 15 waarschijnlijkquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 08:57 schreef Gurb het volgende:
Mooi man!![]()
ziet er keurig uit zo, wat voor een blad komt er op?
dan zou ik je plafond zo ver verlagen dat je er gewoon staand bijkanquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 12:04 schreef Automatic_Rock het volgende:
Hmm, nu moet ik een nieuw plafond maken.., maar ik heb hoogtevrees
Dus ik ben net de hele stad door geweest op zoek naar iets waar ik zonder angst op durf te staan
niks gevonden...
Nou, ik heb zelf maar wat gemaakt van wat (rest)houtquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 12:22 schreef Gurb het volgende:
[..]
dan zou ik je plafond zo ver verlagen dat je er gewoon staand bijkan![]()
Maar ff serieus, bij de boels ff een rolsteiger huren?
En anders wat pallets regelen ergens, die zijn ook erg stabiel
Er kan een olifant op staanquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 15:02 schreef Rewimo het volgende:
Daar kun je wel stevig op staan lijkt me
Ik kan me voorstellen waarom niet, want ladders zijn smal en (lijken) instabiel. Ik heb het pas nog ervaren. Damn, hoogtes zijn vreselijkquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:51 schreef B.A.Trix het volgende:
Maar waarom ge je eigenlijk niet gewoon op een ladder staan?? Of is dat onhandig??
Meneer Erik heeft op beide punten gelijkquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:52 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen waarom niet, want ladders zijn smal en (lijken) instabiel. Ik heb het pas nog ervaren. Damn, hoogtes zijn vreselijk.
Dat klopt!quote:Op zondag 22 oktober 2006 21:05 schreef Automatic_Rock het volgende:
In je eentje schrootjes op het plafond maken is klote werk
Als ze recht zijn prima. Maaar owe als ze ietsepietsje krom zijn.quote:Op zondag 22 oktober 2006 21:05 schreef Automatic_Rock het volgende:
In je eentje schrootjes op het plafond maken is klote werk
Ik heb de moed opgegeven...quote:
Over dat 'great' moeten we nog eens praten... laterquote:
Of hij heeft die platen eerst even ergens anders voor gebruiktquote:Op woensdag 15 november 2006 21:03 schreef Marsepein het volgende:
Enig idee waarom er 'brand'plekken op het oude plafond zitten? Zouden de schrootjes al eens zijn kaalgehaald met een verfbrander, en werd meneer soms even afgeleid door telefoon of iets anders.
Overal waar een gat of spleet in de oude schoortjes zat, zit een donkere plek op het plafond.quote:Op woensdag 15 november 2006 21:03 schreef Marsepein het volgende:
Enig idee waarom er 'brand'plekken op het oude plafond zitten? Zouden de schrootjes al eens zijn kaalgehaald met een verfbrander, en werd meneer soms even afgeleid door telefoon of iets anders.
Sla maar eens met een klos op een pen dan zie je dat de pen dikker is geworden en aan de uiteinde van het klosje groeven zitten.quote:Op vrijdag 17 november 2006 09:52 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ik heb tot nu toe geen problemen gehad met m'n klosje hout....
Met het klosje zijn nu +/- 100 schrootjes gedaan, en ik zie geen enkel groefje zitten.quote:Op vrijdag 17 november 2006 13:10 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Sla maar eens met een klos op een pen dan zie je dat de pen dikker is geworden en aan de uiteinde van het klosje groeven zitten.![]()
Morgen ??? NU nu nu !quote:Op zaterdag 18 november 2006 17:05 schreef Automatic_Rock het volgende:
Inmiddels is het zover dat beide deuren er in hangen, er een rail is gemaakt voor de gedeeltens waar de deur in de muur schuift. En de mdf platen zitten er ook tegen aan. Hier zijn helaas niet veel foto's van![]()
Maar ik heb er wel een paar, ik zal eens kijken of ik die morgen kan uploaden
quote:Op zaterdag 18 november 2006 17:14 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ik ben nu bij m'n ouders..., en als ik thuis kom ga ik een stukje tv kijken, en dan naar bed
vervelende stukken ongeduldquote:
Soepel genoegquote:Op zaterdag 18 november 2006 19:41 schreef Isabeau het volgende:
Wat een leuk idee en wat een prachtige foto's
Schuiven ze een beetje soepel?
quote:Op zaterdag 18 november 2006 19:40 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
vervelende stukken ongeduld
Dan hadden m'n ouders beter jou dan het bouwbedrijf kunnen hebbenquote:Op zaterdag 18 november 2006 19:52 schreef Automatic_Rock het volgende:
Oh, de mijne is wel geluidloos
Potdimme!!quote:Op zaterdag 18 november 2006 21:45 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat staat dat knus![]()
En je lijkt soms wel een beetje op Jamie Oliver![]()
Omdat ik er zware dingen aan wil kunnen hangen (schilderijen enzo)quote:Op zaterdag 18 november 2006 22:27 schreef Frezer het volgende:
Maar waarom maak je eigenlijk gebruik van mdf platen ipv gips voor de muren? De rest is gestuct zo te zien, ik neem aan dat je dat hier ook mee gaat doen?
Neequote:Op zondag 19 november 2006 11:22 schreef erik-de-perik het volgende:
kan ook prima met gipsplaten...had je een hoop geld gescheeld als je gips ipv mdf had gebruikt..
quote:Op zaterdag 18 november 2006 19:40 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
vervelende stukken ongeduld![]()
Ik kan me nog wel herinneren dat ik je reactie gelezen heb volgens mij, maar ik kan hem zo snel ook niet meer vinden...quote:Op zondag 19 november 2006 12:02 schreef AnneX het volgende:
[..]
AR mijn reactie is verdwenen (?) : ik had geschreven dat ik stil was ! en dat het errug mooi is !
Ah, oke, en een stevige maat las ikquote:Op zondag 19 november 2006 09:32 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Omdat ik er zware dingen aan wil kunnen hangen (schilderijen enzo)
Geen ideequote:Op zondag 19 november 2006 12:21 schreef Frezer het volgende:
[..]
Ah, oke, en een stevige maat las ik.
Maar werkt dat goed met stucen?
Ja, het zijn eigenlijk 2 openslaande, hardhouten, buitendeurenquote:Op zondag 19 november 2006 16:34 schreef truttebosje het volgende:
wat gaaf zeg die deuren, wij wilden in ons nieuwe huisje ook kijken voor van die schuifdeuren, maar dit is idd ook een goed idee.
als ik het goed begrepen heb zijn het toch 2 gewone identieke deuren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |