'Pech gehad knul" ?quote:Op maandag 25 september 2006 16:12 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Nee, nooit..
Als ik het laat zien bij de PSV shop wat zullen ze dan zeggen?
Zonde. Ik zocht al heel lang om een goed moment om het je weer te vragen.quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:40 schreef DeSiever het volgende:
[..]Die heb ik inmiddels weg gegeven. De scherpte van je humor vinden sommige mensen fijnzinnig.
Het hoeft niet altijd via creditcard oid hoorquote:Op zaterdag 30 september 2006 23:25 schreef Rixxx het volgende:
ja heb geen creditcard of iets dergelijks dus zoek af en toe wat tweedehandsjes op om zodoende toch nog leuke shirts binnen te krijgen.
Is dat het 2e of 3e uitshirt?quote:Op maandag 2 oktober 2006 21:55 schreef the_legend_killer het volgende:
Zaterdag hopelijk naar Bremen om deze te scoren
[afbeelding]
zijn toch leuke shirtsquote:Op zaterdag 30 september 2006 23:25 schreef Rixxx het volgende:
ja heb geen creditcard of iets dergelijks dus zoek af en toe wat tweedehandsjes op om zodoende toch nog leuke shirts binnen te krijgen.
3de shirtquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 10:17 schreef Frenkel het volgende:
[..]
Is dat het 2e of 3e uitshirt?
En hebben ze de Oranje/groene shirtjes nu helemaal niet meer aan?
spuit 11.quote:Op zondag 15 oktober 2006 03:58 schreef marcito het volgende:
Iemand dat artikel gelezen in de sportweek van deze week??
Het lelijkste shirt uit de eredivisie is met stip...tataaaa: NEC uit!
Jank hier mee:
[afbeelding]
Wie heeft dit prachtige ding in zijn bezit???
ik ga sportweek ineens een goed blad vinden volgensmijquote:Op zondag 15 oktober 2006 03:58 schreef marcito het volgende:
Iemand dat artikel gelezen in de sportweek van deze week??
Het lelijkste shirt uit de eredivisie is met stip...tataaaa: NEC uit!
Jank hier mee:
[afbeelding]
Wie heeft dit prachtige ding in zijn bezit???
lees hem eigenlijk nooit , of het moet bij de tandarts etc een hele oude zijn ( maar als ik haalde vond ik het maar een matig blad , maar dat is al langer geleden ) , denk dat ze dat aardig zijn verbeterd.quote:Op maandag 23 oktober 2006 21:07 schreef DeSiever het volgende:
Sportweek is sowieso best luk toch?
Ik heb het nieuwe AGOVV shirt!! Ik had er al eentje aan de muur hangen, maar nu ook eentje om te dragen.
Had ik met die van 7weken ook, komt wel goed.quote:Op vrijdag 17 november 2006 20:56 schreef Ruudt het volgende:
Maar ik heb al 2 mails gestuurd en geen reactie gekregen, dat is wel raar toch..
Jammer van die 2 Puma-Logos op de schouders. Voor de rest mooi shirtquote:Op vrijdag 17 november 2006 21:51 schreef Zjakkie het volgende:
Ziehier mijn nieuwste aanwinst:
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |