Dat vind ik ook hoor, daarom mijn oproep.quote:Op maandag 14 augustus 2006 18:36 schreef Aitan het volgende:
SCH, je stopt een hond ook niet in een viskom. Deze discussie is voor een ander topic....
Het is leuk geweest nu, we gaan niet uit ten treure door met deze discussie zoals SHE al aangaf. Gun het eens wat rust en ga over tot de orde van de dag, daar is het forum veel meer bij gebaat.quote:Op maandag 14 augustus 2006 18:37 schreef SCH het volgende:Mijn standpunt is duidelijk maar SHE houdt zich niet aan haar eigen afspraak, zie haar posts van 12.05 en 18.55 van gisteren. Volgens mij is FB er juist voor om dergelijke zaken te regelen Dagonet!
Daar sta ik helemaal voor open Dagonet. Daarom vind ik het juist zo flauw van SHE om tot die stilte op te roepen maar in haar laatste 2 posts nog even haar eigen waarheid te geven en dus de discussie helemaal niet te stoppen. Dat vind ik oprecht onjuist. De rest vecht ik heus wel op andere plekken uit maar dan moet de crew dat ook doen, dat is toch wel zo netjes, vind je niet?quote:Op maandag 14 augustus 2006 18:40 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Het is leuk geweest nu, we gaan niet uit ten treure door met deze discussie zoals SHE al aangaf. Gun het eens wat rust en ga over tot de orde van de dag, daar is het forum veel meer bij gebaat.
Dan zeg ik het. Discussie hier voorbij, klaar en weer verder met dieren en plantjesquote:Op maandag 14 augustus 2006 18:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Daar sta ik helemaal voor open Dagonet. Daarom vind ik het juist zo flauw van SHE om tot die stilte op te roepen maar in haar laatste 2 posts nog even haar eigen waarheid te geven en dus de discussie helemaal niet te stoppen. Dat vind ik oprecht onjuist. De rest vecht ik heus wel op andere plekken uit maar dan moet de crew dat ook doen, dat is toch wel zo netjes, vind je niet?
Insect.quote:Op maandag 14 augustus 2006 18:44 schreef Aitan het volgende:
oké
is een wandelende tak nu een dier of een plant?![]()
Ga nou even in op wat ik zeg Dagonet, dit is echt niet onredelijk of vervelend bedoeld.quote:Op maandag 14 augustus 2006 18:43 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dan zeg ik het. Discussie hier voorbij, klaar en weer verder met dieren en plantjes
SCH, alles is er nu wel over gezegd en helemaal hier, okay? Dus als je zouu willen ophouden met te calvobbessen, dan graag.quote:Op maandag 14 augustus 2006 19:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Ga nou even in op wat ik zeg Dagonet, dit is echt niet onredelijk of vervelend bedoeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |