quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:11 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Misschien een idee op alle Mirena-bezitsters in de OP op te nemen?
Vrouwen die een kind hebben gebaard (en dan niet via de keizersnee uiteraard) schijnen juist nauwelijks wat van de plaatsing te voelen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:21 schreef Jojogirl het volgende:
Ik krijg woensdag dus een Mirena spiraal. Alleen kan het niet tijdens m'n menstruatie, want ik ben pas bevallen en heb nog geen menstruatie gehad (en dat an dus ook nog wel even duren). Hopelijk is het niet heel erg pijnlijk daardoor, maar dat merk ik vanzelf wel.
Mij zou het eigelijk ook vrij weinig uitmaken of ik dr nog een tijdje last van hou..wat gelukkig tot nu toe niet het geval is..quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:18 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Ik heb in het begin dus 6 maanden kramp en last van bruinige afscheiding gehad, maar daarna nooit meer ergens last van gehad, en heb me -wat menstruatieperikelen e.d. betreft- nog nooit zó goed en prettig gevoeld!
Voor vrouwen die PCOS hebben: dit zou dus dé ultieme oplossing kunnen zijn!
Ten 1e van harte gefeliciteerdquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:21 schreef Jojogirl het volgende:
Ik krijg woensdag dus een Mirena spiraal. Alleen kan het niet tijdens m'n menstruatie, want ik ben pas bevallen en heb nog geen menstruatie gehad (en dat an dus ook nog wel even duren). Hopelijk is het niet heel erg pijnlijk daardoor, maar dat merk ik vanzelf wel.
Maak er maar een mooie Mirena Wall of Fame vanquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:11 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Misschien een idee op alle Mirena-bezitsters in de OP op te nemen?
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:11 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Misschien een idee op alle Mirena-bezitsters in de OP op te nemen?
Consider it done.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:35 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Maak er maar een mooie Mirena Wall of Fame van![]()
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:52 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Stamp_Kip staat er al in.
Mijne is niet mee geweets omdat ik eigelijk alleen voor informatie ging..toen ik met me grote mond zei dat het me niet uitmaakte wanneer die geplaatst zou worden,ha dik overdreven gezegt me broek al uitquote:Op donderdag 10 augustus 2006 14:06 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Vriendlief is meegeweest, heeft mijn handje vastgehouden.Hij was erg voorzichtig de eerste keer, bang dat er ik weet niet wat zou gebeuren. Ook heeft hij mij in de weken ervoor (zenuwen, zenuwen en nog eens zenuwen) mentaal ondersteund, de schat.
![]()
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 14:36 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Mijn vriend had voor de grap een pratende Patrick (van SpongeBob) gekocht, die een paar zinnetjes zegt als je er mee schudt. Hij had dat ding in mijn rugzak gedaan, en toen ik ging zitten bij de gyn en mijn tas op de grond zette, hoorden we 'Ooooh, dat kietelt!'....
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 14:36 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Mijn vriend had voor de grap een pratende Patrick (van SpongeBob) gekocht, die een paar zinnetjes zegt als je er mee schudt. Hij had dat ding in mijn rugzak gedaan, en toen ik ging zitten bij de gyn en mijn tas op de grond zette, hoorden we 'Ooooh, dat kietelt!'....
Fijn om te weten. En goed tip van die paracetamol.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:27 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Vrouwen die een kind hebben gebaard (en dan niet via de keizersnee uiteraard) schijnen juist nauwelijks wat van de plaatsing te voelen.
Neem een uur voordat 'ie geplaatst wordt voor de zekerheid Ibuprofen, en het komt helemaal goed!
Nergens last van, en je hoort 'm ook niet te voelen. Heb je nog controle gehad na het zetten?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 12:27 schreef teigan het volgende:
vriendje is bij mij meegeweest bij het plaatsen, hij heeft erbij zitten kijken, maar het was heel fijn dat hij er was...
De eerste keer sex daarna was vond ik volgens mij best eng, maar het bleek dus verder niet zoveel uit te maken...
Hebben jullie ook wel dat je hem soms nog steeds voelt zitten als je voorover leunt bijvoorbeeld?
Ik heb er soms wel last van, en het is een beetje een irritant gevoel..
Goh heeft jullie huisarts die dingen op de plank liggen of zo? Bij mijn weten heb je dat ding op te halen bij de apotheek (zelf betalen). Kortom als je het ding bij je had, dan was je als het goed is na het betalen van minstens 130 ¤ het stadium van informatie vragen ana de dokter al wel voorbijquote:Op donderdag 10 augustus 2006 14:15 schreef Stamp_Kip het volgende:
[..]
Mijne is niet mee geweets omdat ik eigelijk alleen voor informatie ging..toen ik met me grote mond zei dat het me niet uitmaakte wanneer die geplaatst zou worden,ha dik overdreven gezegt me broek al uit![]()
Lief he hoe ze dan zijn
Stoer..maar dan..
Volgens mij laten veel mensen het spiraaltje bij de gynaecoloog plaatsen, en die zal er wel iets makkelijker aan kunnen komen..quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:02 schreef Renate1974 het volgende:
[..]
Goh heeft jullie huisarts die dingen op de plank liggen of zo? Bij mijn weten heb je dat ding op te halen bij de apotheek (zelf betalen). Kortom als je het ding bij je had, dan was je als het goed is na het betalen van minstens 130 ¤ het stadium van informatie vragen ana de dokter al wel voorbij![]()
Ik voel 'm niet zitten, het hoort idd ook niet. Misschien is je baarmoeder iets te klein? Een afspraak maken is denk ik wel handig want dit is ook niet echt fijn zo..quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:00 schreef teigan het volgende:
Ik heb hem iig nog een keer laten controleren, misschien maar weer eens tijd om daar een afspraak voor te maken anders..
Als je goed had gelezen wat je dus niet gedaan hebt..had je gezien dat ik bij de gynaecoloog ben geweest en niet bij mij huisarts..die heeft me door gewezen na de gyn voor verdere informatie..quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:02 schreef Renate1974 het volgende:
[..]
Goh heeft jullie huisarts die dingen op de plank liggen of zo? Bij mijn weten heb je dat ding op te halen bij de apotheek (zelf betalen). Kortom als je het ding bij je had, dan was je als het goed is na het betalen van minstens 130 ¤ het stadium van informatie vragen ana de dokter al wel voorbij![]()
Maakt niet uit hoorquote:Okay, sorry Stamp_Kip maar eh, het komt toch op hetzelfde neer?Je ging voor info en hebt het ding laten plaatsen? Heb ik trouwens een bericht gemist met de reden voor je doorverwijzing aan de gyn? Ik begreep/begrijp niet hoe je voor info kunt gaan en met zo'n ding in je terug kunt komen. Of is het bij de gyn gebruikelijk dat ze die dingen via het ziekenhuis leveren?
Mijn reactie was lekker wou je zeggen hahahaquote:Eigenlijk was het gewoon nieuwsgierigheid van me, maar teruglezend ben ik geloof ikw eer even mijn botte ik geweest!
Nee hoor absoluut nietquote:Hoi,
Ik hoop niet dat jullie het vervelend vinden dat ik hier post als jongen
Anytimequote:Op zondag 13 augustus 2006 15:40 schreef Cadfael het volgende:
dankje stamp_kip,
jammer dat je last van krampen hebt, heb de mirana al lang of nog maar kort, misschien dat het nog ff wennen is nl? anders maar ff een kruikje maken ofzo, dat helpt altijd wel.
Mijn klachte/hevige bloedingen kwamen terug zodra ik gestopt was met de pil..Maar das mijn ervaring.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:42 schreef Empathologica het volgende:
Ik zat er zelf ook over na te denken Mirena te nemen.
Wou eerst gewoon stoppen met de pil omdat ik toch al bijna niet meer bloed tijdens de menstruatie en het ook niet meer merk (in tegenstelling tot voordat ik aan de pil was) maar ik ben toch bang dat de pijn terug komt enzo. En ik wil toch beschermd zijn mocht er ooit iets gebeuren
Mijn dokter had er niks op tegen als ik er een zou laten zetten (ook niet wat betrefd mijn leeftijd, ben 16) maar een vriendin van me vertelde dat veel mensen het laten inbrengen beschouwen als een groepsverkrachting![]()
Dus op dit moment twijfel ik nog wel een beetje..
wtfquote:Op zondag 13 augustus 2006 16:42 schreef Empathologica het volgende:
maar een vriendin van me vertelde dat veel mensen het laten inbrengen beschouwen als een groepsverkrachting![]()
Dus op dit moment twijfel ik nog wel een beetje..
quote:Op zondag 13 augustus 2006 17:14 schreef Stamp_Kip het volgende:
* Stamp_Kip , ZwarteMagika en TSE zelfde gedachtjes
De draadjes worden na plaatsing voor het grootste gedeelte afgeknipt, en na een paar dagen krullen ze om. In de regel heb je (en je partner) er geen last van. Zowel, dan kunnen ze ze altijd nog korter knippen.quote:Op zondag 13 augustus 2006 19:07 schreef Empathologica het volgende:
Nog ff een vraagje![]()
Ik las net wat posts over die draadjes voelen enzo, zijn die zo lang ofzo?
Want daar maak ik me eigenlijk wel beetje zorgen over, want als ik voel, dan voel ik me baarmoedermond al (iets anders kan het niet zijn volgens mij)
De pil kan depressieve klachten veroorzaken. Mijn psycholoog vertelde me dit ook. Is ook 1 van de redenen dat ik van de pil af wil en iets anders met minder hormonen.quote:Op zondag 13 augustus 2006 19:33 schreef Ezzy het volgende:
Ook ik zit er aan te denken...
Maar heb sinds januari constant last van schimmelinfecties...
Zou de mirena juist een oplossing kunnen zijn hiertegen, of zou het alleen maar erger worden?
Ik denk over de mirena omdat ik erg prikkelbaar ben, en omdat ik al zo lang aan de pil ben.
Ik moet er iedere dag aan denken en ik heb perioden dat ik vrij onregelmatig leef.
Ik moet donderdag naar de gyn voor vreemde klachten (zie schimmelinfectietopic),
ik ga dan gelijk maar eens wat info vragen want misschien is dit de oplossing voor mijn (echt extreme) depressieve buien.
Kan iemand mij wat vertellen over vaginale infecties m.b.t Mirena?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |