hooligans zijn het!quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:17 schreef clauwheee het volgende:
Zooitje ongeregeld.
Ik ook, mits ik het kan vindenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:31 schreef Da_Sandman het volgende:
Ah, er is weer van allesch gebeurt dus. Ik ga eens teruglezen.
Mag ik ook antwoorden?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Wil je nog wel modje zijn opdeze manier?
Verander jij je planning in je ondertitel nou maar eens aan!quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:36 schreef MaxPower het volgende:
Waar kan ik wat teruglezen?
*Lunch en een bakje koffie pakt
je zal je als mod op fok toch moeten schamenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:15 schreef rubbereend het volgende:
wat een zooitje zeg, ben ff een beetje alles aan het bij lezen, zowel voor als achter de schermen. Wat een bende
Hoe moet dat dan? Gewoon niet reageren? Is dat niet strafbaar ofzo?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:34 schreef Suijk het volgende:
[..]
Mag ik ook antwoorden?
Weet je, ik lees het, schud mijn hoofd, bedenk dat ik F&F (en de users en manier van omgang met elkaar) helemaal niet ken, dat ik niet bij het gesprek tussen hun allemaal was en ga verder met belangrijkere zaken. Moet je ook eens doen.
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:34 schreef Suijk het volgende:
[..]
Mag ik ook antwoorden?
Weet je, ik lees het, schud mijn hoofd, bedenk dat ik F&F (en de users en manier van omgang met elkaar) helemaal niet ken, dat ik niet bij het gesprek tussen hun allemaal was en ga verder met belangrijkere zaken. Moet je ook eens doen.
Ik zal er even een LAST VISITED MATCH bij zetten, mijnheer.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:37 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Verander jij je planning in je ondertitel nou maar eens aan!
Hoe bedoel je strafbaarquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Hoe moet dat dan? Gewoon niet reageren? Is dat niet strafbaar ofzo?
Ik ben bang dat er dan in MED komt te staanquote:
het was Danny zekerquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:35 schreef Againzender het volgende:
Er is een ME-bus gekanteld op de A7
Bron / foto's?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:35 schreef Againzender het volgende:
Er is een ME-bus gekanteld op de A7
Die relnicht!quote:
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:41 schreef SCH het volgende:
SCH is geband omdat hij al 2 weken geen kritiek heeft geuit en bij 3 rellen niet betrokken was
hoorde het bij de verkeersinfo van de ANWBquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |