Precies waar ik op wacht!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:46 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nog even wachten en dan..
Final Fantasy
Zelda
Pokémon
DragonballZ RPG
![]()
Nou het verschil is groot vind ik, ik zou zeker een Lite kopen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:20 schreef Dragonetti het volgende:
klein vraagje, ben geen DS kenner dus het is een beetje n00bish...
Wat is het verschil qua beeldqualiteit tussen de lite en de eerste versie van de DS?
Ik kan namelijk heel misschien voor een zacht prijsje de eerste versie krijgen... of is het toch een must om voor de lite te gaan.
Qua batterij duur maak ik me niet zo druk, het zal alleen binnen gebruikt worden...maar goed...wat is jullie oordeel? Zijn er mensen hier die hun oude DS hebben of is iedereen hier lite...?
Het zijn de knoppen die me irriteren eigenlijkquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:26 schreef Pranfeuri het volgende:
Dat uitsteken van gba bij de lite valt echt wel mee, het niet is niet storend ofzo
100 euroquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:30 schreef Pranfeuri het volgende:
voor hoeveel kun je die gewone krijgen?
is idd kaal... (wel alle normale acc. die je erbij krijgt)quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:46 schreef SPK het volgende:
[..]
Kaal zonder spellen?
Best een stevige prijs nog hoor
Ja ... jullie hebben me overtuigd... ik wacht er even mee....quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:46 schreef Pranfeuri het volgende:
dan zou ik toch voor die lite gaan. da's een spel duurder, maar het zeker waard.
Het verschil is HUGE; beter scherm, betere knoppen, betere looks, betere positionering van de microfoon, IMO betere gevoeligheid touchscreen, betere accu/ stroomverbruik, kleiner en had ik al gezegd betere looks?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:20 schreef Dragonetti het volgende:
klein vraagje, ben geen DS kenner dus het is een beetje n00bish...
Wat is het verschil qua beeldqualiteit tussen de lite en de eerste versie van de DS?
Ik kan namelijk heel misschien voor een zacht prijsje de eerste versie krijgen... of is het toch een must om voor de lite te gaan.
Qua batterij duur maak ik me niet zo druk, het zal alleen binnen gebruikt worden...maar goed...wat is jullie oordeel? Zijn er mensen hier die hun oude DS hebben of is iedereen hier lite...?
Serieus? Ik heb 't geluid dus nooit op z'n hardst omdat ik dat te hard vindquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 22:09 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Enigste minpunt van de Lite is het geluid, die is namelijk iets zachter dan de oudere versie.
Verassing: Je kan hem via de wifi online spelenquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:50 schreef SPK het volgende:
Kutkikker als er nu een online doom komt
Die prime hunters is matig als online shooter
Speel maar eens in een omgeving met achtergrondgeluid.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 23:47 schreef Mikani het volgende:
[..]
Serieus? Ik heb 't geluid dus nooit op z'n hardst omdat ik dat te hard vind, DS Lite dus
. Grappig hoe dat verschilt p.p.
.
Wario Ware Twistedquote:Op woensdag 9 augustus 2006 01:09 schreef Pranfeuri het volgende:
Welke GBA-games zijn het nog waard om eventueel aan te schaffen?
Nuttig ...quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:16 schreef Erasmo het volgende:
Omfg... Doom is geport naar de DS![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
zal ik mijn adres geven aan je vriend?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:10 schreef Mikani het volgende:
Roept m'n moeder net: Post!
Ligt Brain Training in de bus, cadeautje van m'n vriend.
Ga 'm gelijk spelen!
Dat heeft toch niets met betere mensen te worden te maken. Ik ben ook niet heilig en heb het dan ook niet geschreven om een brein verhaaltje te houden. Ik schrijf het omdat het frustrerend is voor mensen omdat ze op deze mannier opgelicht worden. Dat is een groot verschil. Mij kan het geen donder schelen als je een zooi roms download en via een flashcart speelt. Maar wanneer je zoals ik niet altijd 45 euro kan neertellen voor elke nieuwe game en dus gaat zoeken naar leuke tweedehands dan heb je geen zin om een klote cartridge te ontdekken in de post. Ik kreeg 3 spellen thuis gestuurd waarvan er 2 te groot waren en dus niet eens in de ds passen. Dat is dan dus mooi 15 euro weggegooit geld. En probeer maar eens te achterhalen waar je moet zeuren wanneer de post verstuurt is vanuit een ver land.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:53 schreef disjfa het volgende:
Dank je wel DragonFire. Je hebt ons weer geholpen betere mensen te worden
Koop gba spellen in de winkel. Dan weet je zeker dat je de goede hebt. Klaar
Hoe bedoel je de uitslagen? Iedereens leeftijd? Ik ben 20quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:02 schreef polo306 het volgende:
[..]
zal ik mijn adres geven aan je vriend?
dan heb ik mario 64 op mn lijstje staan
staat ergens op fok ook de uitslagen van brain age?
Hij zou nog uit moeten komen ja, maar anders is import uit USA het zeker waard.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 02:24 schreef Pranfeuri het volgende:
Komt die ooit nog uit dan? Die blijft maar uitgesteld worden toch
Oudere games mogen ook, er moeten vast wel wat toppertjes tussen zitten. Ik ben bijvoorbeeld nu bezig met super mario advance: yoshi's island. ijzersterte topgame is dat, ook nu nog.
Ik zou m gewoon reserveren bij een winkel. De levering van de zwarte lite gaat niet helemaal zoals hij zou moeten. Veel tekorten enzo.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:03 schreef snagt het volgende:
Ik ben al 2 weken op zoek naar de zwarte DS Lite, maar hij is overal uitverkocht! Ik ben in twee weken meerdere malen bij o.a. de Dixons, Mediamarkt, Bart Smit, Intertoys in Utrecht, Den Haag en Maastricht geweest, maar ze hadden nergens de zwarte DS Lite. Bij sommige winkels nog wel de witte.
Weet iemand waar hij nog te koop is (winkel + stad)?
Bij consoleshop.nl is hij wel op voorraad, maar ik wil de DS liever niet bij een online winkel kopen, want ik wil graag naar een echte winkel toe kunnen als er wat mis is met het scharniertje, dode pixels enz. Alvast bedankt!
moet je maar geen m3 en pascard gebruiken fool!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 16:18 schreef Maraca het volgende:
Nu het toch over wifi gaat.. mijn vriend heeft ook een probleem daarmee..
Als hij Mario kart speelt gaat alles goed, gaat hij online (wereldwijd) gaat alles goed, speelt hij tegen mij loopt zijn DS vastHij vind dat het aan mijn router ligt omdat de verbinding nog eens wil uitvallen (draadloos) maar bij ACWW en bij Mario Kart blijf ik gewoon online. Alleen als ik tegen hem speel gaat het mis.. (zijn scherm loopt dus vast en ik krijg de melding dat mijn vriend de verbinding heeft verbroken)
ben jij van BREIN ofzo??quote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:50 schreef DragonFire het volgende:
bla bal huilie mag niet illegaal kopen blalbla is slecht.
Of hij is erachter gekomen dat de tweedehands markt van gba spellen overvloeit met illegale spellen. Dus kan hij dat vertellen hierquote:
Jawel hoor.. heb hier Pokémon Ruby liggen.. gekocht voor 10 euroquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:42 schreef disjfa het volgende:
[..]
Of hij is erachter gekomen dat de tweedehands markt van gba spellen overvloeit met illegale spellen. Dus kan hij dat vertellen hierEn het is goed voor mensen die dat nog niet weten
En voor 15 euro krijg je geen tweedehands gba spel die in de winkel nog 45 is
Heb je dat via ebay geregeld? Zo ja, dan vind ik het wel tof dat het nog kanquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:43 schreef Maraca het volgende:
[..]
Jawel hoor.. heb hier Pokémon Ruby liggen.. gekocht voor 10 euroEn het is ook nog eens geen vervalsing
Zeg anders lees je even de andere post van mij in dit topic. Loser. Ik probeer alleen andere users die hiervan niet op de hoogte zijn te helpen miskoop te verkomen. Van mij part koop je alleen nog maar illiigale games of download je alles. Dat boeit me totaal niet. Maar goed indien zo hoop ik dat ze brak zijn en niet kunnen saven of je DS mollen.quote:
Gewoon goed dat je het doorgeeft en tevens aangeeft hoe je het kan herkennenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:52 schreef DragonFire het volgende:
[..]
Zeg anders lees je even de andere post van mij in dit topic. Loser. Ik probeer alleen andere users die hiervan niet op de hoogte zijn te helpen miskoop te verkomen. Van mij part koop je alleen nog maar illiigale games of download je alles. Dat boeit me totaal niet. Maar goed indien zo hoop ik dat ze brak zijn en niet kunnen saven of je DS mollen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |