Ik zeker wel. Stuur maar een mailtje. Ik voeg mijn email even toe (aan mijn profiel)quote:Op vrijdag 1 september 2006 08:02 schreef Tirillo het volgende:
Nog iemand behoefte aan een staanplaats voor de normale prijs (kaartkosten en reserveringskosten)?
Tool live is altijd de moeite!quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:18 schreef Iksje het volgende:
"gene vette" is inderdaad een Vlaamse uitdrukking... 't zal wel gene vette zijn = 't zal wel niet de moeite zijn
'k heb gehoord dat het niet de moeite is, dat het geen vette show is, daar komt het op neer.
Heb Tool nog maar 2x live gezien, twee keer op werchter. De eerste keer leek het alsof ik de plaat zelf hoorde, zo goed was het geluid/de zang.
Dit jaar was het wat minder, maar evengoed geweldig!
Ik heb dan ook een ticketje Brabanthal, Vorst was in geen tijd uitverkocht...
I know, ik vertaalde gewoon dit:quote:
even.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 15:07 schreef AcidBurner het volgende:
kan niet wachten om ze eens live te zien, alhoewel ik al gehoord heb dat het geen vette is.
Daar beginnen we hier dus niet aan he.quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:18 schreef Iksje het volgende:
"gene vette" is inderdaad een Vlaamse uitdrukking...
Ik moet wel bekennen dat ik Tool voor het eerst gezien heb op MTV. Er was toen een gitarist van de Deftones (dacht ik) die zijn favoriete clips liet zien. Waaronder Schizm.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:53 schreef Koning-Afwas het volgende:
[..]
Tjah zelf ben ik 18 dus val eigenlijk ook wel in de groep 16+ en dergelijken maar ik vind het eerder raar dat je er van opkijkt. Ik bedoel waarom zouden er alleen maar de wat ouderen op af mogen komen? Er zijn nog genoeg jongeren die niet in de TMF/breezer weetik het wat cultuur vallen en zich behoorlijk bewust zijn van wat nou goede muziek is. Dat hoeft toch niet aan je leeftijd te liggen maar aan wat je eigen gedachten zijn en hoe de muziek je aanspreekt.
Zelf ken ik het ook nog maar anderhalf jaar en ook alleen maar omdat een vriend ooit tegen mij gezegd heeft van hej jij luistert naar dat en dat, je moet ook maar eens naar TOOL gaan luisteren, dat bevalt je denk ik wel, daar had hij dus gelijk in. Het was wel even wennen want zulke aparte muziek was ik niet gewend maar als je er moeite voor doet en jezelf een beetje verdiept in de muziek kan je er zelf achter komen hoe bijzonder het is en er is geen TMF of wat dan ook die jou kan vertellen hoe TOOL in mekaar steekt, dat moet je zelf ontdekken.
Dat ging eigenlijk meer richting degene met de reactie voor jou maargoed, het volgende is dan weer meer aan jou gericht.
Kzou nou niet zeggen dat TOOL bijzonder hip is, tenminste als je ze opmerkt waar ik vandaan komt kijken ze je raar aan van over wie heb jij het nou weer... Dan laat je ze wat horen en de eerste reactie is niet dat je stoer bent maar dat je gewoon naar teringherrie luisterd. :p
Maar goed, their loss, moeten ze maar beter luisteren.
Jezus lang verhaal, doen we ook nooit meer..
Toen ik mijn kaartje ging halen op de ochtend dat het begon was de vloer al uitverkocht. En ik kocht mn kaartje zo rond kwart over 10quote:Op donderdag 31 augustus 2006 13:01 schreef Reena het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel eens gehoord...en toch is Ahoy niet uitverkocht en duurde het best lang voordat de vloerkaarten waren uitverkocht...maar goed dat kan verschillende redenen hebben...
Ik op de The Boxquote:Op maandag 4 september 2006 16:56 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Ik moet wel bekennen dat ik Tool voor het eerst gezien heb op MTV. Er was toen een gitarist van de Deftones (dacht ik) die zijn favoriete clips liet zien. Waaronder Schizm.
Ja volgens mij was dat een fout, want toen ik thuis kwam en op ticketbastard keek waren er gewoon nog vloerkaarten over. Pas rond 18.00 uur diezelfde dag waren de vloerkaarten echt uitverkocht. Vraag me af wat er mis was gegaan...quote:Op maandag 4 september 2006 17:12 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Toen ik mijn kaartje ging halen op de ochtend dat het begon was de vloer al uitverkocht. En ik kocht mn kaartje zo rond kwart over 10
dat is klote, daardoor heb ik nou een tribune kaartquote:Op maandag 4 september 2006 18:56 schreef Reena het volgende:
[..]
Ja volgens mij was dat een fout, want toen ik thuis kwam en op ticketbastard keek waren er gewoon nog vloerkaarten over. Pas rond 18.00 uur diezelfde dag waren de vloerkaarten echt uitverkocht. Vraag me af wat er mis was gegaan...
Ik kreeg een kopietje van Undertow in mijn handen gedrukt van een vriendje. Die vond het raar dat ik ze nog niet kende, hij dacht dat het wel bij me paste. Dat deed het en daarna heb ik in hapklare porties steeds meer van MJK leren kennen... ben dat vriendje nog steeds dankbaar!quote:Op maandag 4 september 2006 16:56 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Ik moet wel bekennen dat ik Tool voor het eerst gezien heb op MTV. Er was toen een gitarist van de Deftones (dacht ik) die zijn favoriete clips liet zien. Waaronder Schizm.
Zie je wel; Toolmedley, dat is het.quote:Op dinsdag 5 september 2006 17:34 schreef beestjuh het volgende:
[..]
... maar 'k heb gekozen voor Rosetta Stoned.
Dan sta ik meestal, terecht, met mijn mond vol tanden. Als ze het écht willen weten duw ik diegene liever een cd'tje in de hand dan dat ik één of andere lamme omschrijving ga geven die Tool toch wel tekort doet.quote:Op dinsdag 5 september 2006 17:44 schreef super-muffin het volgende:
En als iemand vraagt, wat is tool voor band, wat zeggen jullie dan?
Als het iets niet is...quote:Op dinsdag 5 september 2006 17:56 schreef RipCore het volgende:
Emo...
Da's precies wat ik zeg. King Crimson /PF met zwaardere gitaren enzoquote:Op dinsdag 5 september 2006 19:12 schreef search64 het volgende:
[..]
Als het iets niet is...
Ik zeg altijd zoiets als de moderne King Crimson, en als ze dat niet kennen Pink Floyd.
Da's gewoon om mensen te stangen. Gewoon zoveel mogelijk verschillende termen achter elkaar plakken.. En DAN zeggen dat ze het zelf moeten gaan luisteren.. Snap U?quote:Op dinsdag 5 september 2006 19:12 schreef search64 het volgende:
[..]
Als het iets niet is...
Ik zeg altijd zoiets als de moderne King Crimson, en als ze dat niet kennen Pink Floyd.
Gammaquote:Op dinsdag 5 september 2006 17:34 schreef beestjuh het volgende:
Om even terug te komen op mijn eerdere vraag, Tool samen te vatten in één nummer: WTF, dat is bijna niet mogelijk, maar 'k heb gekozen voor Rosetta Stoned.
Op basis van de omschrijving van 1 iemand zou jij een band nooit gaan luisteren?quote:Op dinsdag 5 september 2006 19:43 schreef search64 het volgende:
Misschien, maar als je het zo tegen mij zou zeggen, dan zou ik bij het woordje emo heel hard afknappen en deze geweldige band nooit gaan luisteren.
Ik heb nou eenmaal niet genoeg tijd om elke band te luisteren.quote:Op donderdag 7 september 2006 13:49 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Op basis van de omschrijving van 1 iemand zou jij een band nooit gaan luisteren?
Think for yourself. Question authority.
Das geen Toolmedley.quote:Op donderdag 7 september 2006 13:47 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Gamma
Bovendien zou The Grudge een betere kandidaat zijn. Als het zou kunnen dus he, want het kan niet.
Rosetta Stoned toch ook bepaald niet hoor. Een erg mooi nummer, maar zeker niet representatief voor het hele tool-repertoire.quote:
Veel plezier!quote:Op zaterdag 9 september 2006 09:26 schreef LintuxCx het volgende:
Triangeljosti, nog bedankt voor je ticket!
Ze hebben bij een paar shows ook nog "Opiate" gespeeld, verder is hij steeds het zelfde ja.quote:Op zaterdag 9 september 2006 09:26 schreef LintuxCx het volgende:
Hmm. Maar toch lijkt die setlist verder nog steeds wel vrij veel op die van het vorige concert. Volgens mij is Wings part 1&2 de enige toevoeging, of mis ik nog wat?
Ik hoop toch op wat meer, anders wordt het toch grotendeels weer een herhaling van wat ik al twee keer gezien heb.
Triangeljosti, nog bedankt voor je ticket!
Dat zou knap zijn bij een audiobestand.quote:Op maandag 11 september 2006 22:19 schreef Koning-Afwas het volgende:
Misschien kan ik mezelf dan tegen de dranghekken aan zien staan.![]()
tis beeld...quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:06 schreef search64 het volgende:
[..]
Dat zou knap zijn bij een audiobestand.
een audiobestand van veraf gefilmd?quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:50 schreef MrData het volgende:
Dan nog wordt 't moeilijk want 't is van veraf gefilmd
De verzendkosten zijn 16.40 euro.quote:
via DHL wel ja, dan heb je ze binnen twee dagen, die andere optie kost ¤ 6,50 en dan komen ze er ook wel.quote:Op zaterdag 16 september 2006 10:06 schreef ErikT het volgende:
[..]
De verzendkosten zijn 16.40 euro.
Is er geen andere manier om aan kaarten voor Oberhausen te komen?
Ik kan ze wel voor je bestellen, ik heb een CC. Dan bestel ik ze wel via de arena zelf, dat is goedkoperquote:Op zaterdag 16 september 2006 11:07 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
via DHL wel ja, dan heb je ze binnen twee dagen, die andere optie kost ¤ 6,50 en dan komen ze er ook wel.![]()
Maar vroeger, zo ongeveer in juni dit jaar, kon je ook gewoon kaarten bestellen door geld over te maken, die optie is helaas verwijderd, zodat ik nu geen kaarten kan bestellen voor Oberhausen, aangezien ik geen creditcard heb...![]()
Waaaaaahhhh!!!! Dat is echt supergaaf!quote:Op zondag 24 september 2006 15:43 schreef toolhead het volgende:
Mastodon support act voor de hele Europese tour!![]()
![]()
Nou volgens mij stond het geluid echt veel en veel harder dan bij andere concerten. En ik ga redelijk vaak naar concerten dus ik heb wel wat vergelijkingsmateriaal. Dus ik vind het op zich niet raar dat mensen klaagden. Zeker als je geen oordoppen meehad, was het volgens mij best naar. Neemt niet weg dat het concert verder wel heel goed was. Ik heb Tool nooit eerder gezien, dus ik weet niet of het altijd zo hard is bij hun, maar ik heb al heel veel mensen (in Nederland, maar ook in de VS) horen klagen over het geluid, en dat zijn ervaren Tool concert bezoekers...dus er zal wel ergens een kern van waarheid liggenquote:Op maandag 25 september 2006 00:47 schreef Koning-Afwas het volgende:
Dat luid zijn in juni vond ik echt overdreven, keb me echt geërgerd op de terugreis in de trein. Zootje mensen alleen maar zeiken over het luid zijn van de muziek. Je bent net bij een goed TOOL concert geweest en het enige wat je kan doen is bitchen over het geluid. Jah sorrie maar ga er dan niet heen.
Piepende oren = permanente schade. Al manifesteert die zich pas op latere leeftijd. Ik was er niet bij in de HMH, maar bij andere toolconcerten weet ik wel: het is altijd veel te hard. Fijn, maar ongezond. Doppen mee, dus.quote:Op maandag 25 september 2006 14:23 schreef Vliegvrager het volgende:Volgens mij was het een vrij normaal concert-volume. Althans voor het type concerten waar ik kom dan. In de categorie 'de-volgende-dag-piepen-je-oren-nog-wel-maar-geen-permanente-schade'.
Ik vind 'luid' bovendien niet zo storend, zo lang het niet ten koste gaat van de geluidskwaliteit en daar was hier geen sprake van imho.
Mijn favoriet is Workhorse. Die intro, ge-wel-dig. Dit nummer staat overigens op Remission.quote:Op maandag 25 september 2006 01:16 schreef sir_Tachyon het volgende:
YYEEAAHHH Mastodon als voorprogramma, wat geweldig. Ik ben helemaal gek van hun laatste 2 cds. Dit echt een band voor de muziekliefhebber van de metal genre's. Het is geen standaard metal band. Echt lekker snel en zwaar maar super-melodieus. Isis leek mij ook geweldig maarja. Maar Mastodon heeft echt supernummers. 1 nummer lijkt net of ze alles versnelt afspelen (Capillarian Crest) en een nummer waarbij Josh Homme door heen zingt en een ander nummer waar die gitarist van The Mars Volta mee speelt. Iedereen die Mastodon niet kent die moet gewoon ff Leviathan gaan luisteren van Mastodon en als je die geweldig vind dan moet je je wagen aan Blood Mountain die net is uitgekomen.
Bronquote:The Spokesman-Review recently reported that a Spokane, Washington city police officer resigned after being told two of his fellow officers saw him buy and eat two $1 cookies that apparently contained marijuana at a TOOL concert, a police spokesman said.
Jonathon Smith, a three-year officer, quit late last month after acting Police Chief James Nicks gave him a choice between that and being fired, Cpl. Tom Lee said.
Nicks acted after Sgt. Craig Meidl and Cpl. Robbie Dashiell, who were not with Smith, said they saw him buy and eat cookies that had been described as laced with pot during a TOOL performance on August 27, 2006 at the Gorge Amphitheater near George.
Meidl and Dashiell, who said they were offered the cookies at $1 each but didn't buy any, contacted Nicks at home and wound up working with Grant County sheriff's deputies in an investigation that resulted in the arrest of Steven Cory Mack, 26, of Bothell, for investigation of delivery of marijuana.
Investigators found 2.8 grams of marijuana in a search of Mack's seized 1999 Chevrolet Blazer, along with $300 in $1 dollar bills and a plastic container with crumbs inside, Deputy John Turley said.
Smith couldn't be located in the crowd of 22,000 people after Nicks was called and won't be charged with a crime because of the cost of tests to verify that there was pot in the cookies, Turley said.
"It's tough to do any kind of field testing on food products. We have to send that off to the (state crime) lab," the sheriff's deputy said.
"What a knucklehead he is. That dollar just cost him a $50,000 job," Turley added. "Yeah, that's pretty smart."
Ik heb helemaal nergens last van gehad met TOOL, kan ook wel zijn dat ik eraan gewend ben geraakt omdat ik bijna iedere maand wel bij een concert ben. Niet altijd zo groot maar vaak in de Melkweg enzo maarjah als je daar naast de speakers gaat staan wordt je ook haast weggeblazen. Het is gewoon allemaal muziek wat echt hard hóórt te zijn anders komt et naar mijn mening gewoon niet tot z'n recht.quote:Op maandag 25 september 2006 14:26 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Piepende oren = permanente schade. Al manifesteert die zich pas op latere leeftijd. Ik was er niet bij in de HMH, maar bij andere toolconcerten weet ik wel: het is altijd veel te hard. Fijn, maar ongezond. Doppen mee, dus.
Misschien bij die simpele gele dingen, met goede oordoppen heb je daar geen last van.quote:Op maandag 25 september 2006 23:43 schreef Koning-Afwas het volgende:
[..]
Oordopjes zijn wel het stomste wat je kan doen met een concert, je hele geluidsbeleving wordt erdoor veranderd en dat lijkt me nou niet echt de bedoeling.
Hè, wat een flauwe woordspeling.quote:Op dinsdag 26 september 2006 23:30 schreef Koning-Afwas het volgende:
Nevertheless, oordoppen bij een concert, dat hoort gewoon niet.
Was me niet eens opgevallen, inderdaad flauw...quote:Op dinsdag 26 september 2006 23:50 schreef Ascaroth het volgende:
[..]
Hè, wat een flauwe woordspeling.
ha ha ha... dat wel ja... maar als je vaak naar concerten gaat kan het je gehoor wel degelijk aantasten... als je dan ook nog eens werk heb waarbij je gehoor optimaal moet zijn, zijn oordoppen echt zo gek nog niet. Er zijn er die speciaal voor dit soort dingen gemaakt worden. (al heb ik ze zelf niet moet ik eerlijk zeggen)quote:Op dinsdag 26 september 2006 23:50 schreef Ascaroth het volgende:
[..]
Hè, wat een flauwe woordspeling.
Sinds Paaspop 2001 met Agresion (stond op 1 meter afstand van de box ofzo) ga ik naar elk concert met die dingen (al moet ik nu nieuwe hebben want ben er eentje kwijt). Mijn gehoor is rond die periode erg achteruit gegaan en zeker gezien ik nogal vaak fototjes maak en ik dus vlak langs de boxen sta,... is niet te doen zonder oordopjes.quote:Op vrijdag 29 september 2006 19:43 schreef penny het volgende:
[..]
ha ha ha... dat wel ja... maar als je vaak naar concerten gaat kan het je gehoor wel degelijk aantasten... als je dan ook nog eens werk heb waarbij je gehoor optimaal moet zijn, zijn oordoppen echt zo gek nog niet. Er zijn er die speciaal voor dit soort dingen gemaakt worden. (al heb ik ze zelf niet moet ik eerlijk zeggen)
Dat staat er zelfs bij.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 11:58 schreef ruud.nl het volgende:
Ik weet niet of er hier mensen zijn die hem al hebben gezien, maar ik heb hem net pas ontdekt:
De video van Vicarious
Lijkt er trouwens op alsof iemand anders dit in elkaar heeft geflanst...![]()
Heb al vaker gehoord dat die cd niet bijster interessant is.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:08 schreef _alejandro het volgende:
Heeft iemand hier weleens die 'tribute' gehoord van die groep klassikale muzikanten?
Ik heb net een cd'tje gekregen met daarop "The String Quartet Tribute to Tool - Third Eye Open"... en het hoort zich niet zo heel bijzonder aan, terwijl ik van tijd tot tijd klassieke muziek zeker kan waarderen.
Iemand anders die hier al ervaring mee heeft?
Ik zag ze ook hangen ja.. Ik was zo van OMG WTF L33T LOL TOOL! en zo..quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:31 schreef woeeiiii het volgende:
Heeft iemand die Tool reclame posters gezien langs de weg? In Den Haag zaten ze op die electriciteits kastjes, weet iemand de naam van dit bedrijf die die ophangt? Wel gaaf om er een te hebben!
Ik zal er eens op letten als ik in Den Haag fiets. Volgens mij heet het bedrijf dat in DH de meeste van die billboards doet van Puffelen, maar ik weet niet of zij de Tool-posters doen.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:31 schreef woeeiiii het volgende:
Heeft iemand die Tool reclame posters gezien langs de weg? In Den Haag zaten ze op die electriciteits kastjes, weet iemand de naam van dit bedrijf die die ophangt? Wel gaaf om er een te hebben!
Het idee is leuk, uitvoering minder. Beetje saai, wat celli en violen die de riffjes van tool naspelen. De zanglijn wordt ook door de violen gedaan, en da's niet zo'n succes.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:08 schreef _alejandro het volgende:
Heeft iemand hier weleens die 'tribute' gehoord van die groep klassikale muzikanten?
Ik heb net een cd'tje gekregen met daarop "The String Quartet Tribute to Tool - Third Eye Open"... en het hoort zich niet zo heel bijzonder aan, terwijl ik van tijd tot tijd klassieke muziek zeker kan waarderen.
Iemand anders die hier al ervaring mee heeft?
Als ik zo op de site kijk, komen die lijsten volgens mij wel overeen, ik heb ze iig gemaild met de vraag of hun die posters in DH beheren, en of het mogelijk is om er een na de reclameperiode opte halenquote:Op woensdag 18 oktober 2006 20:44 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Ik zal er eens op letten als ik in Den Haag fiets. Volgens mij heet het bedrijf dat in DH de meeste van die billboards doet van Puffelen, maar ik weet niet of zij de Tool-posters doen.
Dat is waarschijnlijk waarom die posters er hangen, omdat het concert nog niet volledig is uitverkocht. De posters zijn zwart, bovenaan staat Tool en daaronder staan die 'ogen' die enige tijd geleden ook op de website stonden. Helemaal onderaan staat informatie over het concert.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 01:39 schreef Reena het volgende:
Hoe zien ze er eigenlijk uit? Heb ze hier in Amsterdam (nog) niet gezien.
Ben benieuwd of het concert nog zal uitverkopen...denk het niet eerlijk gezegd....
Nope is nog niet uitverkocht en raakt volgens mij ook niet uitverkocht. Kijk maar eens op marktplaats hoeveel kaarten er nog te koop staan. Genoeg staanplaats kaarten voor de kostprijs of nog minder. De zwarthandelaren krijgen hun kaarten ook niet verkocht wat natuurlijk heerlijk is om te zien..quote:Op donderdag 19 oktober 2006 09:20 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Hier in Rotterdam hangen die posters er ook. Maar het concert is toch allang uitverkocht? Lekker loos om dan die posters op te hangen.
Ik kan het niet met zekerheid zeggen. Daar kom ik op terug...quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:46 schreef Reena het volgende:
@AirwiN: bedankt voor de beschrijving! Staat Mastodon er ook op als voorprogramma? Ik heb de Engelse promo posters gezien en daar staat er duidelijk dat zij openen. Ik neem aan dat ze ook in de rest van Europa zullen openen...
Ik ga m'n best doen!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:55 schreef woeeiiii het volgende:
Airwin kan jij niet ff een foto maken van die poster, dan kan ik beschrijven wat voor poster het is, en wat voor soort type want je heb verschillende benamingen voor die lijsten.
mooi zo, bedankt voor de infoquote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:51 schreef super-muffin het volgende:
Volgens podiuminfo opent Mastodon de hele Europese tour
Thanks voor de link, coole nummers!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:46 schreef Reena het volgende:
En heeft iemand de site van Puscifer al gezien? MJK's andere "project". Er komt een CD uit, ooit, maar nu kun je allerlei overprized junk kopen via de website, en naar liedjes luisteren, das dan wel weer leuk...oh en de blogs lezen die hij ook op zijn myspace pagina heeft.
Ik heb mijn vriendin gevraagd om een foto te maken. Zijn die posters alweer weg...quote:
Ohhh.. wat lang nog.quote:
quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:47 schreef ruud.nl het volgende:
Kwam dit ineens tegen, geinig bedacht..
http://www.babyrockrecords.com/web/page.asp?pgs=product&catid=41&id=1037
je kan hem gerust bekijke hoor. het is gewoon een compilatie van hoofdzakelijk fragmenten uit de vorige tours, een paar van nieuwe tour maar dan met het oude podium nog. 9/10e is oud materiaal, leuk om te zien hoe alles verandert.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 19:37 schreef sir_Tachyon het volgende:
Ik kijk hem wel na het concert. En dan ben ik hoop blij dat ik naar het concert ben gegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |