Hmm das niet zo practisch iddquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:29 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ja, maar als de desbetreffende les een uur eerder begint dan de persoon in kwestie heen wil gaan, heb je daar weinig aan...
72,5... ik hou het voor gezien anders blijft er geen aarde meer overquote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:41 schreef AcidBurner het volgende:
tis hier maar stil vandaag .... *bump*
en wat gaan de mensjes vandaag allemaal presteren op sportgebied?
80 a 81 1.77quote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:49 schreef AcidBurner het volgende:
en van waar kom je? ik bedoel wat was je begin gewicht?72.5 lijkt me best goed
![]()
JOEPIE!!! GWS is terug!! Welcome back GWSquote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:51 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
...
Vanavond een fijne bodypumples en nog wat hollen op de loopbandquote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:41 schreef AcidBurner het volgende:
tis hier maar stil vandaag .... *bump*
en wat gaan de mensjes vandaag allemaal presteren op sportgebied?
Laat je vriendje je eens een goede massage geven he ... dan moet hij ook maar is een lekker warm badje voor je laten lopenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:13 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Als ik niets te doen had op mijn werk, ging ik plannen van aanpak schrijven. Wat wil ik bereiken en hoe? Met werkgebieden en voor elk gebied weer aparte doelen. Helaas blijft het meestal alleen bij het schrijven van die dingen...
Ik heb een pijnlijke plek op mijn schouder, maar het zit op een heel specifieke plek waar ik echt op moet drukken om pijn te voelen. Ik heb er geen last van bij de oefeningen, dus ik kan het in principe al tijden hebben?
Hol ze!!!quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:33 schreef Nugget het volgende:
[..]
Vanavond een fijne bodypumples en nog wat hollen op de loopband![]()
Massage zie ik wel zitten, maar ik denk na nader onderzoek dat de pijnlijke plek een blauwe plek zonder bloeduitstorting is oid. De pijn zit echt in het zachte weefsel, niet in het gewricht.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:35 schreef AcidBurner het volgende:
[..]
Laat je vriendje je eens een goede massage geven he ... dan moet hij ook maar is een lekker warm badje voor je laten lopenen dan zal het al een heel stukje beter gaan... je moet je af en toe is laten verwennen he
![]()
Uit Fargo :quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:06 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Wow Acidburner, post-geil ofzo? Om de post is er 1 van jouwAmazing! Er is nog meer te
Great White Silence?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:38 schreef AcidBurner het volgende:
[..]
Uit Fargo :
Oh fuck it I don't have to talk to you either man, see how you like it. Just total fucking silence, two can play at that game smart guy. We'll just see how you like it, total silence.
Total fucking silence![]()
ik heb een dubbele portie aardbeien erin laten mikkenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:40 schreef shiNinG_staR het volgende:
Hallooo, tuurlijk mag dat!En zeker swirls, daar zitten toch ook een hoop vitamientjes in
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 19:57 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ah joh, ik kom net bij de McD vandaan, dus het kan erger...
M'n nicht vroeg ook al of ik geen anorexia-typje werd, omdat ik wist hoeveel calorieën er in van alles zatquote:Op woensdag 9 augustus 2006 20:22 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Hehe, zorg je er wel voor dat je geen gratenpakhuis met Schwarzenegger-benen wordt, CherryLips?
ik ben 17,2 ipv 24,5quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:24 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ow, en mijn echte leeftijd is 21.4 in plaats van 26.6![]()
Jammer dat mijn tante aan borstkanker is overleden, anders had ik onder de 20 jaar gezeten...![]()
nee, ik heb alleen nog cruesli op en een paar glazen water.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:37 schreef AcidBurner het volgende:
dan dun voelen is omdat je vandaag waarschijnlijk nog niet teveel gegeten hebt![]()
560 kcal nice nice![]()
dat je daar op kan leven... dat valt me wel op hier ... jullie doen allemaal goed je best met sport en zo ... maar van de andere kant eten jullie precies niet genoeg. je moet eten hoor .. de meer je eet de sneller je zal afvallenquote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
nee, ik heb alleen nog cruesli op en een paar glazen water.
ik heb ondertussen nog 2 bruine boterhammen met pindakaas op. als ik om half elf een keertje ontbijt, zit ik niet om kwart voor één al aan de lunchquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:49 schreef AcidBurner het volgende:
[..]
dat je daar op kan leven... dat valt me wel op hier ... jullie doen allemaal goed je best met sport en zo ... maar van de andere kant eten jullie precies niet genoeg. je moet eten hoor .. de meer je eet de sneller je zal afvallenstom maar tis zo.
Waarom begin je geen fotoboek? Kun je uploaden vanaf je computer, en wij kunnen een berichtje bij je achter laten, is toch gezellig?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 09:39 schreef AcidBurner het volgende:
mmm kan je hier geen foto's adden die niet online staan? lees ik heb ze op mijn c: schijf ... hoe krijg ik ze hier? moet ik die handel dan eerst ergens gaan uploaden?
groetjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |