Als je hem bij cdwow hebt besteld, verwacht dan maar niet dat die vandaag verzonden wordt. Ik voel de uitstel-mailtjes alweer aankomen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:08 schreef Duiker_21 het volgende:
Heeft iemand Apocalypse Now: The Complete Dossier al binnen? Vandaag is de releasedag, of mogen ze hem pas vandaag versturenIk kan niet wachten...
hmz, dat zou lekker wezen, ik heb 'm meer dan een maand geleden besteld. Maar goed, we wachten het nog maar even af, een mailtje heb ik nog niet gekregen en de post komt hier altijd rond 15:00quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:12 schreef Shogo het volgende:
[..]
Als je hem bij cdwow hebt besteld, verwacht dan maar niet dat die vandaag verzonden wordt. Ik voel de uitstel-mailtjes alweer aankomen.![]()
Wanneer je hem besteld hebt maakt geen bal uit en verwacht hem zeker niet vandaag. Ze zijn niet zo vlot met pre-orders daar.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:16 schreef Duiker_21 het volgende:
[..]
hmz, dat zou lekker wezen, ik heb 'm meer dan een maand geleden besteld. Maar goed, we wachten het nog maar even af, een mailtje heb ik nog niet gekregen en de post komt hier altijd rond 15:00![]()
Ja staat bij mij ook al sinds een maand. Maar zolang die niet groen wordt is die echt niet verzonden.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:33 schreef Duiker_21 het volgende:
Ow, nou ik zie het dan wel, maar de status staat bij mij iig op Verzonden!![]()
#$#! Je hebt gelijk:quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:26 schreef Shogo het volgende:
[..]
Ja staat bij mij ook al sinds een maand. Maar zolang die niet groen wordt is die echt niet verzonden.
quote:Hello,
Thank you for placing your order with us here at CD WOW!
We are writing to you regarding your order for: Apocalypse Now: The Complete
Dossier (2 Disc Set) Region 1
We are currently awaiting stock of this title and hope to be able to dispatch
this item to you on the 29/08/2006.
items die er in stock zijn kun je best bestellen, wat dat aangaat is `t een top winkel. Maar breek me de bek niet open over pre-ordersquote:Op woensdag 16 augustus 2006 09:42 schreef Duiker_21 het volgende:
[..]
#$#! Je hebt gelijk:
[..]
![]()
Das ook meteen de laatste keer dat ik daar wat heb besteld.![]()
KQ vond het niks toch? Eerlijk gezegd is het inderdaad geen wereld-uitgave qua extras, maar ik vind de verpakking er toch wel alleraardigst uitzien. Maar goed, wellicht ben ik snel tevredenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:09 schreef slindenau het volgende:
KQ heeft 'em al een tijdje.
En voor mij ligt er wel een pakketje bij de buren te wachten, maar ik ben te lui om me aan te kleden en die 3 meter te lopen.
Die heeft ondergetekende ook, wel een mooie uitgave...alleen jammer dat ze aan een deel 4 werken momenteelquote:
quote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:03 schreef slindenau het volgende:
[afbeelding]
Vannacht besteld bij dvdfromkorea voor een totaal van 38 euro, en vanochtend een mailtje gehad dat 'ie verzonden was. Over een weekje is is er.
Howls Moving Castle (3 disc LE)
Op moment van schrijven heb ik net 80 minuten van Spirited Away achter de rug...prachtigquote:
Wow!quote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:03 schreef slindenau het volgende:
[afbeelding]
Vannacht besteld bij dvdfromkorea voor een totaal van 38 euro, en vanochtend een mailtje gehad dat 'ie verzonden was. Over een weekje is is er.
Howls Moving Castle (3 disc LE)
vond `m eik. nogal verschillen van Spirited Away, maar zeer zeker de moeite waardquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 21:53 schreef slindenau het volgende:
[..]
Op moment van schrijven heb ik net 80 minuten van Spirited Away achter de rug...prachtig.
Hopenlijk is HMC ook snel binnen, ik kijk er al naar uit (hoewel de colleges dan alweer begonnen zijn...kan ik alleen in het weekend film kijken).
In welk opzicht? Ik heb nu The Cat Returns en dus Spirited Away gezien, en beide waren een hele andere vorm van fantasie...maar wel hele leuke/mooie fantasie! Als Howls Moving Castle in diezelfde lijn zit vind ik het al lang goedquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:30 schreef Timo20 het volgende:
[..]
vond `m eik. nogal verschillen van Spirited Away, maar zeer zeker de moeite waard
vond Howl toch wat moeilijker in elkaar zitten. Een waar je de aandacht zeker bij moet houden. Dat vond ik bij Spirited Away wat minderquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:40 schreef slindenau het volgende:
[..]
In welk opzicht? Ik heb nu The Cat Returns en dus Spirited Away gezien, en beide waren een hele andere vorm van fantasie...maar wel hele leuke/mooie fantasie! Als Howls Moving Castle in diezelfde lijn zit vind ik het al lang goed
Het verhaal bij Spirited was inderdaad vrij straight forward, zonder veel sub-verhalen of afdwalingen. Goed te volgen ja.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:43 schreef Timo20 het volgende:
[..]
vond Howl toch wat moeilijker in elkaar zitten. Een waar je de aandacht zeker bij moet houden. Dat vond ik bij Spirited Away wat minder
hier ook bericht dat ie is verzondenquote:Op zondag 3 september 2006 11:31 schreef FremantleDockers het volgende:
Hoor net dat m'n United 93 LE dubbeldiscer is verstuurd door amazon. Beetje vreemd want de release-date is 21-09, en ik kan de hele L.E. ook nergens meer vinden op amazon... Nou ja, er gaat dus iets door de brievenbus komen, maar wat het precies wordt..?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |