Nou..... zo voel ik me vandaag nietquote:
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:29 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Nou..... zo voel ik me vandaag niet![]()
Vergeet vooral de massageolie niet mee te nemenquote:
Ik wil een tijdje ontgiftigen helemaalquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:00 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Dat is een dapper voornemen voor de Vrijdag
Ik ben meestal wasted vrijdag avond
Hier regent het behoorlijk maar nu is het weer bijna droog. Toen ik naar de winkel ging werd ik ondanks paraplu nog steeds nat. Kleine paraplu is het. Moet een grotere paraplu hebben.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:38 schreef Metro2005 het volgende:is het bij jullie ook zo'n lekker weer
?
Nu al?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:40 schreef Atuniel het volgende:
Oeh... zei iemand daar vodka?
Breng me nou niet op ideen!!
Ik ben je slet nietquote:
quote:
Soms wordt de vraag "wie zou jij voor één dag willen zijn?" gesteld.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:41 schreef Sight_key het volgende:
Nu heb ik alert kauwgum in de mondKauwen tijdens het tikken
3 pakjes, denk niet dat ze alle 3 opgaan maar volgens mij ga ik meer kauwgum eten. Dat gaat wat beter soms
Ik wil nog alerter worden
Maar nu even rusten zometeen. Ik ga soms erg snel
De winkel zag er trouwens weer kleur-rijk uit, de kleuren sprongen eruit van de producten. Alsof de omgeving meer kleur had. En dan is dat mooiAlsof de omgeving tot leven kwam.
Sorryquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:40 schreef Atuniel het volgende:
Oeh... zei iemand daar vodka?
Breng me nou niet op ideen!!
kater?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:48 schreef Metro2005 het volgende:
Vodka, bacardi, coronadamn, en dat op de vroege ochtend. Ik heb al moeite mijn koffie naar binnen te krijgen
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:45 schreef Mirage het volgende:
[..]
Soms wordt de vraag "wie zou jij voor één dag willen zijn?" gesteld.
Ik weet het antwoord !
Sight_key.
Ik zou het fantastisch vinden om één dag door de ogen van Sight_key te mogen kijken.
Een interessante en zeker levendige ervaring lijkt mij dat.
Veel leuker dan het afgezaagde "ik wil voor één dag miljonair zijn".
(alhoewel ik dan waarschijnlijk voor het einde van de dag geen miljonair meer zou zijn... en er wel een aantal scholen en kindertehuizen met goed meubilair en voedselbonnen voor 5 jaar uit de grond zijn geschoten)
Om mee naar lowlands te nemen?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:45 schreef BarraCupraCuda het volgende:
heb gister een 6 packje corona een een liter fles Bacardi gehaalt!
Jij begint ook al vroegquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:48 schreef Metro2005 het volgende:
Vodka, bacardi, coronadamn, en dat op de vroege ochtend.
die corona is iig voor deze week zeg maar...quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:50 schreef Sight_key het volgende:
[..]
Om mee naar lowlands te nemen?
Of om vandaag op te zuipen?
mooi gezegt droomquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 09:49 schreef Sight_key het volgende:
[..]
Zo vreemd is het niet hoor. Ik hou alleen alles in de gaten
Vroeger kon ik niet alles in de gaten houden. Heb dus ook -3 aan beide ogen gekregen daardoor. You don't need eyes to see, you need vision
Maar door de opleiding accountancy waar ik dus even over de toeren ging en accountancy ging doortrekken heb ik de details weten te waarderen
De kleinste details. En zo wil ik gaan uitbreiden
Je mag wel eens door mijn ogen kijken hoor
Nee dat gaat niet
Maar ik wil dus gaan programmeren, vandaar dat ik me met kauwgum in de mond net voel als die ene van die ene film
Ik denk dat de Nederlandse taal gebruiken op zich al programmeren is. Maar dat weet ik niet zeker.
Heb gewoon zin om "rijk" te worden, en dan een hele andere manier van rijk zijn
Rijk zijn kun je op meer manieren dan alleen met geld. Ik heb een hekel aan geld dus. Geef mij maar de juiste software![]()
Wel een compliment dat Mirage mij een dag wilt zijn
Maar wie weet zul jij ooit ook zien wat ik zie. De detailsMaar ik weet niet. Je moet je open stellen daarvoor. Ik leg dat wel eens uit. Hoe je een boom kunt bekijken dus. Je kunt de hele boom zien of je ziet de bladeren en vervolgens de boom.
Zie je tevens de bladeren van een boom, dan komt de boom naar voren als ware hij op een digitale fotoJe vangt dan alles beter op dus. Je ziet meer daardoor. Het ziet er mooier uit ook op dat moment
true truequote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:00 schreef Metro2005 het volgende:
Menthol rokenbeetje hypocriet sight_key
wel bronwater drinken maar intussen wel doorroken
Lowlands duurt nog 2 weekjesquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:06 schreef Sight_key het volgende:
Menthol bevalt me wel beter dan gewone sigaretten, ik adem het minder diep in en het voelt minder zwaar aan. Ik stop nog wel eens met roken.
Philips gaat zijn chip-divisie verkopen. Is dat wel zo verstandig? Omdat het bij economische slechte tijden verlies maakt. Maar je gaat toch niet je chip-divisie verkopen of wel soms? Nah, moeten ze zelf weten natuurlijk. Ik zou dat nooit doen. Dan zou ik die verliezen tijdens slechte tijden accepteren en gewoon wachten op betere tijden. Als ik een eigen bedrijf had zou ik zelden wat verkopen volgens mij. Zeker als je bepaalde zaken zelf ontwikkeld hebt. Ik zou sowieso onderdelen van het bedrijf niet snel verkopen dus. Producten maakt niet uit. Maar zelfs dan nog zou ik liever gratis producten maken![]()
Barra, alvast veel plezier op lowlands
Bacardi vond ik vroeger ook lekker![]()
Och arme zielquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:11 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
Lowlands duurt nog 2 weekjes
en als ik zondag terug kom van lowlands moet ik maandag in het vliegtuig stappen om naar turkije te vliegen![]()
mijn leven is zooooo zwaar
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:11 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
Lowlands duurt nog 2 weekjes
en als ik zondag terug kom van lowlands moet ik maandag in het vliegtuig stappen om naar turkije te vliegen![]()
mijn leven is zooooo zwaar
idd eerst nog 2 weekjes hard werkenquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:14 schreef Sight_key het volgende:
[..]
Je hebt een leven als God in Frankrijk
Zo noemen ze dat hier soms wel eens. Als je een goed leven hebt
Plezier ermee
Maar dat kan ik over 2 weken alsnog wensen.
Bevalt het werk ook?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:14 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
idd eerst nog 2 weekjes hard werken
Herkenbaarquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:17 schreef BarraCupraCuda het volgende:
nee.....echt helemaal NIET
bij mij is het vooral het probleem dat ik nu wat anders doe als waar ik voor aangenomen ben....quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:28 schreef Sight_key het volgende:
Werken is denk ik nooit echt leuk als je onder een baas moet werken. Maar dan ligt het aan de baas ook. Ik heb meestal moeite met een baas boven me. Dan kan het de leukste baas van de wereld zijn, zodra ik opdrachten moet aannemen en uitvoeren van iemand boven me, dan baal ik van binnen dus.
Dan denk ik altijd van..."Doe het toch lekker zelf".
goeiemorgen Senestaquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:27 schreef senesta het volgende:
Goedemorgen allemaal,
Vervelend Nokwanda, ik hoop dat je nog opknapt.
Ik heb Marietje ook niet meer gezien, gaat ze nog wel mee met de meet of is ze nog steeds ziek?
Ik hoop dat ze beter is, ze had zich erop verheugd.
Sight_key, welkom terug, ik heb je al eerder gezien![]()
Wat een gepraat over sterke drank op de vroege ochtend, ik neem nog een senseo![]()
Ah wat vervelend, je had helemaal vrij gevraagd en zoveel zin.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:33 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
goeiemorgen Senesta![]()
ik heb net afgezegd, het gaat nog niet zoals het gaan moet
![]()
Ik heb gisteren wel al de meest idiote dromen over de meet gehad![]()
IK BEN NIET RAARquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:33 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
goeiemorgen Senesta![]()
ik heb net afgezegd, het gaat nog niet zoals het gaan moet
![]()
Ik heb gisteren wel al de meest idiote dromen over de meet gehad![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |