Ze is daar helemaal dicht ge-firewalled. (nieuwe spelling?)quote:
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:42 schreef freud het volgende:
[..]
Modelleringspoppetjes a la ikea in verschillende hachelijke situaties, mooi belicht en gefotografeerd. Kunnen we bij mij thuis wel een keer doen of zo. Paar lampen, doek, martelwerktuigen, etc...
Klinkt stoer!quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:42 schreef freud het volgende:
[..]
Modelleringspoppetjes a la ikea in verschillende hachelijke situaties, mooi belicht en gefotografeerd. Kunnen we bij mij thuis wel een keer doen of zo. Paar lampen, doek, martelwerktuigen, etc...
Ooit wel een bedacht dat dat soort dingen wel eens buiten een IT-policy kunnen vallenquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:52 schreef CocaColaLight het volgende:
Yoni ooit van http-tunnel gehoord?
Of remotely anywhere op je pc thuis draaien
Of gewoon bepaalde dingen thuis doenquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:52 schreef CocaColaLight het volgende:
Yoni ooit van http-tunnel gehoord?
Of remotely anywhere op je pc thuis draaien
Sommigen zien er best wel zielig uitquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:21 schreef PdeHoog het volgende:
http://www.pbase.com/davenit/man
Leuke serie foto's
Yup, het valt er hier ook buiten officieel gezien. Maar men is maar wat blij als ik remote thuis een grote update van een software pakket download. Is aanzienljik sneller voor mij om dat thuis te doen en even heen en weer te rijden dan het hier te downloadenquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 11:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ooit wel een bedacht dat dat soort dingen wel eens buiten een IT-policy kunnen vallen
Hij laad nietquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 11:14 schreef Puckzzz het volgende:
De definitieve FP van mijn site is af.
http://members.home.nl/puckzz
er werken nog maar drie links, ik ben nu bezig de rest te maken
s.v.p. technisch commentaar, bijv. laadt ie lang?
Laadt best redelijk snel, alleen amy en toeps werken hier...quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 11:14 schreef Puckzzz het volgende:
De definitieve FP van mijn site is af.
http://members.home.nl/puckzz
er werken nog maar drie links, ik ben nu bezig de rest te maken
s.v.p. technisch commentaar, bijv. laadt ie lang?
Laadtijden zijn ok bij mij, maar heb aardige verbinding. Ik zou de links bij de mouseovers mooier maken, zodat je onderin niet het hele pad ziet, maar mooie tekst.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 11:14 schreef Puckzzz het volgende:
De definitieve FP van mijn site is af.
http://members.home.nl/puckzz
er werken nog maar drie links, ik ben nu bezig de rest te maken
s.v.p. technisch commentaar, bijv. laadt ie lang?
Ik ben 30 euro per jaar kwijt incl domein, makkelijk alles geregeld. Nu simpleviewer nog aan de praat krijgen.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 11:52 schreef Puckzzz het volgende:
Ja alleen Amy en Toeps werkten, nu doet Rachel het ook (hier tenminste)
Ach P, ik zie wel ff, ik weet nog niet waar en hoe en hoe duur dat allemaal is. voorlopig eerst maar es de site afmaken
I knowquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 12:40 schreef Ynske het volgende:
Puckz zou ook de tekst rechts niet als plaatje weergeven krijg zon heerlijk schermpje te zien met printen opslaan en zo
ow simpleviewer vind ik juist weer makkelijk, en ik ben echt een n00b op dit gebiedquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 12:40 schreef freud het volgende:
[..]
Ik ben 30 euro per jaar kwijt incl domein, makkelijk alles geregeld. Nu simpleviewer nog aan de praat krijgen.
Klein puntje. Mocht je simpleviewer gebruiken zodat men de foto's niet kan downloaden zet dan even een lege index.html in de images directories. Die zijn nou nog open.quote:
Dat is idd die ene Steeph-Steephquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 14:52 schreef elcastel het volgende:
Thanks P, is dat Steeph-Steeph ? Die ene ? En zal er erg veel verschil tussen auto's en motoren zitten ?
Hij heeft geen 300D meer !quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 14:53 schreef PdeHoog het volgende:
Dat is idd die ene Steeph-SteephEn ik betwijfel of er veel verschil in zit. Wat wil je precies weten
Ik ben er vorig jaar ook geweest. Misschien kan ik gewoon je vraag beantwoorden
Checkquote:
Ik herinner me dat Bri een vaste hoek heeft waar ze blijft staan. Als je binnenkomt bij Zandvoort, ga je naar rechts de duinen in en daar ergens heb je een vrij goed uitzicht twee kanten op.quote:Maar goed, hij heeft geen exif meer in zijn foto's en hij houdt de boel een beetje recht.
Ik schiet zelf met een 300D en een Canon 70-200 L 2.8 eventueel met 1,4 converter. Ik heb noggeen flauw idee waar ik ga staan, maar ik zal ook wel wat wisselen van plek.
Alle foto's die je op die site ziet zijn gemaakt met de 70-200 F4 en de 300Dquote:Wat ik tot nu toe heb achterhaald is dat je de lekkerste pan foto's krijgt als je 1/50 ongeveer aanhoudt, dan pakt de camera ook gelijk een lekker diafragma en heb je een mooie gestreepte achtergrond. Nadeel is dat je wel een beetje knap moet focussen natuurlijk.
Ik denk dat ik alles in Tv ga schieten en dan af en toe iets aan de sluitertijd ga rommelen, een te korte tijd resulteert in stilstaande wielen en een bevroren achtergrond, plus gebrek aan scherptediepte. Een te langzame sluitertijd zal een bewogen beeld opleveren. Verder hou ik hem in iso 100 en ga ik denk ik RAW schieten (ril).
Ik had ook al gezien dat als je met je camera scheef schiet, je meer dynamiek in je foto's krijgt. Nou ja, het zal een flinke uitdaging worden om met 1/50e een knappe plaat te krijgen. Verder is de 300D niet echt een goeie pancamera, maar dat zal ik vanzelf wel merken.
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 14:52 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Klein puntje. Mocht je simpleviewer gebruiken zodat men de foto's niet kan downloaden zet dan even een lege index.html in de images directories. Die zijn nou nog open.
Statief heeft daar geen zin. Ik had hem vorig jaar ook bij me en ik heb hem niet gebruikt.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:06 schreef freud het volgende:
Neem in ieder geval en statief mee...
Nee. Die zorgt er alleen voor dat je niet kan browsen. Simpleviewer heeft een eigen scriptje om plaatjes op te roepen denk ikquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:08 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
gewoon een blanco pagina? gaat die de rest niet verstoren?
Ik hoop dan ook dat ik in hetvoordeel ben nu ik een f/2.8 zoom heb, toch een snellere focus en ietsje scherper. Ik ga ook echt hele reeksen verknallen, daarben ik ook nietbang voor, het is voor mij een experiment, echter het is leuk als je een foto of 30-40 overhoudt waar je apetrots op kunt zijn.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:07 schreef PdeHoog het volgende:
Alle foto's die je op die site ziet zijn gemaakt met de 70-200 F4 en de 300DZe zijn van vorig jaar
Verder denk ik dat het je op deze manier wel gaat lukken
Ik heb het vorig jaar met een D30 gedaan en mijn 70-300. Uiteindelijk heb ik van de 600 foto's maar 5% overgehouden, dus hou er rekening mee dat je veel weg kan gooien.
quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:06 schreef freud het volgende:
Neem in ieder geval en statief mee...
Daar twijfelde ik ook al aan. Of een monopod. Maar tijdens de KLu open dag had ik ook mijn monopod mee, maar dat is toch verdomd lastig pannen. Ik had hem ook na 1 setje foto's al naast me liggen. Jammer dat ik geen IS lens heb though .... (volgende stap dan maarquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:09 schreef PdeHoog het volgende:
Statief heeft daar geen zin. Ik had hem vorig jaar ook bij me en ik heb hem niet gebruikt.
euhm...dit gaat mij een beetje boven mijn pet, dus ik laat het maar zoquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:10 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nee. Die zorgt er alleen voor dat je niet kan browsen. Simpleviewer heeft een eigen scriptje om plaatjes op te roepen denk ikWat je ook kan doen is in elke folder een HTML met een redirect neerzetten. Als ze dan proberen te browsen komen ze op je site terecht.
Nope dat verstoord helemaal niks. Aangezien simpleviewer zelf de foto's uit die dir leest.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:08 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
gewoon een blanco pagina? gaat die de rest niet verstoren?
Blondiequote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:14 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
euhm...dit gaat mij een beetje boven mijn pet, dus ik laat het maar zo
Hey El, praat anders eens met 3mh, die heeft toch redelijk ervaring met motoren?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:12 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik hoop dan ook dat ik in hetvoordeel ben nu ik een f/2.8 zoom heb, toch een snellere focus en ietsje scherper. Ik ga ook echt hele reeksen verknallen, daarben ik ook nietbang voor, het is voor mij een experiment, echter het is leuk als je een foto of 30-40 overhoudt waar je apetrots op kunt zijn.
Dingen waar ik aan twijfel is of ik op de juiste plek zal focussen en of ik die scherpte erin krijg op die langzamere sluitertijden. Die plek die aangeeft waar Bri ging staan is zeker net in de bocht voor het lange stuk ? Ik denk dat ik deze vragen ook maar in dat DPZ topic plaats (geen idee of ze dat kunnen waarderen). Ik wil zoveel mogelijk dingen van tevoren weten, zodat ik problemen snel herken en het leermoment wat kan versnellen.
Onwijs bedankt voor je tips tot nu toe.
Gewoon een leeg bestandje index.htm noemen en in die directory zetten. Simpleviewer heeft er geen last van. Het voorkomt alleen dat als ze die directorynaam intypen, ze je foto's direct kunnen openen. Wordt erg veel gebruikt deze trucquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:14 schreef Puckzzz het volgende:
euhm...dit gaat mij een beetje boven mijn pet, dus ik laat het maar zo
Gaat helemaal goed komen volgens mijquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:12 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik hoop dan ook dat ik in hetvoordeel ben nu ik een f/2.8 zoom heb, toch een snellere focus en ietsje scherper. Ik ga ook echt hele reeksen verknallen, daarben ik ook nietbang voor, het is voor mij een experiment, echter het is leuk als je een foto of 30-40 overhoudt waar je apetrots op kunt zijn.
Oefenen en vermoedelijk veel lucky shots. Je kan je focus wel alvast in de buurt zetten, maar ik zou gewoon AF-en op de auto's. Die 70-200 moet dat bij kunnen houden.quote:Dingen waar ik aan twijfel is of ik op de juiste plek zal focussen en of ik die scherpte erin krijg op die langzamere sluitertijden.
Nee. Het was een u-bocht. Ik zoek ff....quote:Die plek die aangeeft waar Bri ging staan is zeker net in de bocht voor het lange stuk ?
ywquote:Onwijs bedankt voor je tips tot nu toe.
Top, ik dacht dat je de Arie Luyendijk bocht bedoelde.quote:
Is dat zo ?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:17 schreef PoseidonVS het volgende:
Hey El, praat anders eens met 3mh, die heeft toch redelijk ervaring met motoren?
We zijn eruit hoorquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:20 schreef CocaColaLight het volgende:
Go Puckzzz
go puckzzz
![]()
je kunt het wel, geloof in jezelf, je kan het, TJAKKAAAAA![]()
Gelukt!quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:20 schreef CocaColaLight het volgende:
Go Puckzzz
go puckzzz
![]()
je kunt het wel, geloof in jezelf, je kan het, TJAKKAAAAA![]()
Die gaat toch altijd met zijn vader naar Asen? Hij heeft er iig wel eens wat mooie platen van laten zien. In hoeverre dat vergelijkbaar is met wat jij wil weet ik niet.quote:
Misschien mail ik hem nog even, bedankt voor de tip, ik wist het niet.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 16:06 schreef PoseidonVS het volgende:
Die gaat toch altijd met zijn vader naar Asen? Hij heeft er iig wel eens wat mooie platen van laten zien. In hoeverre dat vergelijkbaar is met wat jij wil weet ik niet.
Ik ben geen aagjequote:
wat een uber gave foto's!!!!quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 10:21 schreef PdeHoog het volgende:
http://www.pbase.com/davenit/man
Leuke serie foto's
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |