Had ik ook de eerste keer, je hoort altijd verhalen over supersnel klaarkomen, maar de helft van de tijd is het tegenovergestelde waar. Tenminste dat heb ik geconstateerd in mijn vriendengroep. Geloof me, het komt wel goed.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:13 schreef Slarioux het volgende:
Wees blij dat je niet na 10 seconden over haar heen kwakte. Zou ik zeggen.
Nee, k weet wel 100% zeker dat ik geen homo benquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:13 schreef Bertin het volgende:
Misschien ben je homo?
Ik zou me er niet te veel druk om maken, denk van de spanning dat het je eerste keer was. Goed bezig jongeman, en die smurfenballen zijn vast zo weer weggesmurft.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:11 schreef Davje het volgende:
Enige probleem, ik ben zelf niet klaargekomen, en ik zit daar best mee, ik ben blij dat zij wel is gekomen en dat ik het lang volhield, ze zij nog dat ze voor het eerst in haar leven zo is gekomen wat is best een compliment vind, maar k zit toch een beetje met de gedachte "wat zou dit betekenen"
Dat ik haar onbewust niet echt leuk vindt ofzo?, ik weet het niet meer.
Hoe weet je dat? Zou je nu niet aan jezelf gaan twijfelen? Dat zou ik doen!quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:16 schreef Davje het volgende:
[..]
Nee, k weet wel 100% zeker dat ik geen homo ben
Volgens mij wou was ze gewoon schraalgesext en heeft ze voor de eerste keer gefakedquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:11 schreef Davje het volgende:
ik hield het zeker 45-60 minuten vol, en toen zei ze dat ze een orgasme had gehad
...
ik ben blij dat zij wel is gekomen
Wat is daar raar aan ?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:27 schreef MikeyMo het volgende:
15 minuten rukken :|
Schraalgesext = ?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:25 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Volgens mij wou was ze gewoon schraalgesext en heeft ze voor de eerste keer gefaked
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:24 schreef Davje het volgende:
Nee idd, met rukken geen probleem, dan is t in 15 min wel klaar vaak
Ja, moest dr een handdoek onderleggen ffsquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:32 schreef Bertin het volgende:
[..]
Was ze uberhaupt nat?
Ik kan me nu ineens wel voorstellen dat het niet gelukt is ...
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:24 schreef Davje het volgende:
Nee idd, met rukken geen probleem, dan is t in 15 min wel klaar vaak
anyways, thx voor de reactie
Houzeau? Er zijn wel meisjes die kunnen klaarkomen tijdens het nuecken hoorquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:25 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Volgens mij wou was ze gewoon schraalgesext en heeft ze voor de eerste keer gefaked
Jij was er vroeg bij, ik was 15 geloof ik.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:53 schreef CasB het volgende:
Bij mij duurde het een half jaar ofzo voordat ik eindelijk klaarkwam dmv neuken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |