Maar jij bent dan ook te jong om de glorie tijd van Villa te kennen mety in 81 het landskampioensschap en het jaar er op de EC1. Het is een mooie (pre-)historisch club en was een van de 12 clubs die de League op zette. Ik heb op zich weinig tegen de boys in claret en blue. Maar het voetbal was de laatste paar jaar echt niet eht fraai.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 12:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Villa is al grijs sinds ik leef. Lijkt me echt een zaadclub om te supporten al is het shirt wel mooi
De fans waren er vorig seizoen in de een na laatste ronde meer mee bezig dat Brum die ronde officieel degradeerde dan de eigen wedstrijdquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:37 schreef Ludacriss het volgende:
Villa - Birmingham <--- Fantastische derby's. Jammer dat we die dit jaar moeten missen tenzij ze elkaar in de FA Cup tegen komen.
Ik ben er vorig jaar geweest maar die viel zwaar tegen eik.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:37 schreef Ludacriss het volgende:
Villa - Birmingham <--- Fantastische derby's.
quote:Preview Premier League: Chelsea wankelt
17 augustus 2006
Titelverdediger Chelsea begint dit weekend minder zelfverzekerd aan de Premier League dan vorig seizoen. De kampioen uit Londen verloor vorige week de strijd om de Community Shield van Liverpool en oogde in dat duel traag en onsamenhangend. Coach Mourinho voorspelde na afloop een moeizame competitiestart van zijn ploeg en zei zelfs rekening te houden met puntenverlies. Hoe anders was dat vorig seizoen, toen Chelsea blaakte van zelfvertrouwen en de eerste negen wedstrijden op rij won.
De steenrijke Russische eigenaar Abramovitsj heeft de selectie van Chelsea verrijkt met twee voetballers van wereldfaam: de Duitser Ballack en de Oekraïner Sjevtsjenko. De voormalige spits van AC Milan lijkt in vorm, maar middenvelder Ballack mist mogelijk al de eerste wedstrijd tegen Manchester City wegens een heupblessure. Chelsea weekte ook Salomon Kalou los van Feyenoord.
Arjen Robben hoopt het komende seizoen weer te wervelen op de linkerflank bij Chelsea. De international is komend seizoen een van de veertien Nederlandse voetballers in de hoogste Engelse voetbaldivisie. Dirk Kuijt kwam er als laatste bij: hij tekende donderdag een vierjarig contract bij Liverpool.
Arsenal is een belangrijke titelkandidaat. De Londense club begint het seizoen in een nieuw stadion zonder de gestopte Dennis Bergkamp. Hij heeft wel Robin van Persie in de gelederen, die overloopt van ambitie en iedere wedstrijd belangrijk wil zijn.
De verliezend finalist van de Champions League zag aan het eind van het seizoen de nodige spelers vertrekken, maar de Franse spits Henry is de formatie van trainer Wenger trouw gebleven. Toch rommelt het vlak voor aanvang van de competitie nog steeds in de selectie. De Spanjaard Reyes beweert dat hij naar Real Madrid gaat en Chelsea begeert nog steeds Ashley Cole.
Liverpool heeft dit seizoen drie Nederlanders in de selectie. Naast Kuijt zijn dat Jan Kromkamp en Boudewijn Zenden. De winnaar van de Champions League in 2005 heeft met de Community Shield de eerste prijs al binnen. De club is ook al serieus actief geweest in de voorronde van de Champions League tegen Maccabi Haifa uit Israël.
Manchester United moet het seizoen beginnen zonder de geschorste vedettes Rooney en Scholes. Achterin bewaakt Edwin van der Sar het doel, maar voorin ontbreekt spits Ruud van Nistelrooij. De min of meer bij Oranje afgedankte Brabander wil bij Real Madrid zijn geschonden blazoen oppoetsen.
De club van manager Ferguson is uiteraard gegadigde voor de titel en jaagt nog steeds op de spelersmarkt naar nieuwe aanwinsten. Hargreaves zou dolgraag Bayern München inruilen voor Manchester United.
De overige Nederlanders in de Premier League: Wilfred Bouma (Aston Villa), Jerrel Hasselbaink (Charlton Athletic), Andy van der Meyde (Everton), Collins John (Fulham), George Boateng (Middlesbrough), Edgar Davids (Tottenham Hotspur), Denny Landzaat en Arjan de Zeeuw (Wigan Athletic).
quote:Premier League wil minder fair play
17/8/2006 12:58
De Premier League, de instantie het Engelse profvoetbal organiseert, heeft spelers en coaches gevraagd om te stoppen met het buiten de lijnen spelen van de bal vanwege blessurebehandelingen. De organisatie wil dat scheidsrechters bepalen wanneer het spel voor een blessure wordt stilgelegd.
Het is een sportieve traditie om de bal buiten de lijnen te schieten als er een speler geblesseerd is geraakt. Maar volgens velen in de Engelse voetbalwereld wordt er de laatste jaren te veel misbruik gemaakt van deze gentlemen's agreement.
'Er waren zekere incidenten – zoals het opstootje met Martin Jol en Arsène Wenger vorig seizoen – die ons deden inzien dat het tijd was om de beslissing in handen van de scheidsrechter te leggen', verklaarde woordvoerder Dan Johnson. 'Soms werkte de vraag om de bal buiten te spelen bijna als een extra verdediger.'
Daarmee verwijst Johnson naar voorvallen waarbij spelers een blessure voorwenden om er voordeel uit te halen en de aanval van de tegenstander stil te leggen. 'Wat mensen liever niet willen zien, is dat er een aanval wordt gestopt omdat iemand naar zijn knie grijpt, en dat die speler dan een minuut later weer over het veld sprint en tackles inzet.'
Er zijn voorbeelden te over van misverstanden bij het toepassen van dit in beginsel uit sportiviteit voortgekomen herenakkoord. Zo kregen Jol en Wenger het vorig seizoen met elkaar aan de stok omdat Tottenham Hotspur had geweigerd de bal buiten te trappen nadat Arsenals Emmanuel Eboué en Gilberto Silva op elkaar waren gebotst. In de daaruit voortvloeiende aanval scoorde Robbie Keane.
Het bekendste voorbeeld dateert uit 1999 toen Marc Overmars in dienst van Arsenal niet goed had opgelet en na een blessurebehandeling van Sheffield United de bal niet teruggaf aan The Blades maar doodleuk scoorde. De Engelse voetbalbond besloot dit bekerduel zelfs over te laten spelen.
Geen goede start natuurlijk, maar dit wil natuurlijk helemaal niks zeggen voor de rest van het seizoenquote:
2 minuten later:quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 16:43 schreef BliksemSchigt het volgende:
43' Reading 0 - 2 Middlesbrough
bijna 3-2 zelfs, scheelde een haartjequote:Op zaterdag 19 augustus 2006 16:47 schreef dndiek het volgende:
Reading in 2 minuten naar 2-2
Geweldig ditquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 16:55 schreef Barnet_Bee het volgende:
Hup Reading.
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 17:12 schreef venomsnake het volgende:
Arsenal op achterstand, 0-1 VILLA.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |