Talpa heeft geen nieuwsuitzending, dus dat is geen vergelijkingsmateriaal.quote:Het is m.i. eerder nieuws dat de toppresentatoren van de NOS slechts een schijntje verdienen in vergelijking met hun collega's bij andere omroepen, en er toch voor kiezen om niet de overstap te maken naar het grote geld bij bijvoorbeeld Talpa.
Maar die zijn niet goed of fout. Een rare kwalificering voor mensen die wel of geen neiuws brengen.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 23:59 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Ik bedoelde de 90% van de media die vandaag wel aandacht hebben besteed aan de topsalarissen van de NOS presentatoren.
Jack van Gelder is lang in onderhandeling geweest met Talpa, en kon daar meer verdienen dan bij de NOS.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 00:02 schreef Knarf het volgende:
[..]
Misschien zijn die presentatoren niet gevraagd.
Mensen als Mart Smeets en Jack van Gelder hebben denk ik een groot aandeel in de hoge kijkcijfers van het late night-programma Studio Sportzomer, en hebben veel ervaring op sportgebied. Vergelijkbare programma's bij de commercielen kwamen qua kijkdichtheid niet in de buurt.quote:Ik denk zelfs dat de redactie meer invloed heeft op het aantal kijkers van een programma dan de presentator. Men kijkt niet naar Philip of Mart (alhoewel Sacha hier misschien buiten valt), men kijkt naar 'het journaal' en 'studio sport'.
Waar staat dat het om de journaallezers gaat? Ik vermoed in ieder geval Mart Smeets en Jack van Gelder bij deze grootverdieners horen, en de derde persoon zal dan wellicht Philip Freriks zijn.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 00:03 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Talpa heeft geen nieuwsuitzending, dus dat is geen vergelijkingsmateriaal.
uhm .. Nova heeft niets met de NOS te maken hoorquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 23:34 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Aandacht staat niet gelijk aan 'opschuiven'. Dat is op deze manier onderbouwd in ieder geval een onzinnige stelling. Deze personen zijn veel in het nieuws geweest in de afgelopen twee jaar en dus horen nieuwsrubrieken daar aandacht aan te besteden. Bij Verdonk bijvoorbeeld is er altijd wel een tegenstander als gast in de studio bij Nova, dus het zijn nauwelijks promotiepraatjes voor haar beleid.
heb jij dat bericht wel gelezen ?quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 23:09 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Ik had een voorbeeld gegeven:
Topinkomens blijven stijgen
...dan wordt toch duidelijk hoe hypocriet hun opstelling is als ze de namen van hun eigen topverdieners niet prijs willen geven.
Dat wel. NOVA is van de VARA, NPS en de NOS.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 02:54 schreef moussie het volgende:
[..]
uhm .. Nova heeft niets met de NOS te maken hoor
Nova is van de Vara/NPS en de parlementaire nieuwtjes van DenHaag vandaag zijn van de NOS ..quote:Op woensdag 2 augustus 2006 03:20 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Dat wel. NOVA is van de VARA, NPS en de NOS.
Het gaat om jouw stelling dat de salarissen bij de publieke omroep zo veel lager zijn dan die voor gelijke functies bij de commerciële omroepen. Die klopt gewoon niet. Is Wilfred Genee zoveel beter betaald dan Tom Egberts? Caroline Tensen was ook bij de PO al een absolute topverdiener.quote:Waar staat dat het om de journaallezers gaat?
Jack van Gelder is geen werknemer van de NOS. In ieder geval twee jaar geleden was hij nog een freelancer die per uur betaald werd.quote:Ik vermoed in ieder geval Mart Smeets en Jack van Gelder bij deze grootverdieners horen, en de derde persoon zal dan wellicht Philip Freriks zijn.
Leren lezen. Het gaat erom dat volgens SCH een aantal programma's, waaronder NOVA, naar rechts aan het opschuiven zijn omdat ze aandacht besteden aan het trio Pastors/Verdonk/Wilders. Dat is op die manier gesteld volstrekte onzin. Dit punt van de discussie staat los van het verhaal over de grootverdieners bij de NOS.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 02:54 schreef moussie het volgende:
[..]
uhm .. Nova heeft niets met de NOS te maken hoor
Dan zullen de secundaire arbeidsvoorwaarden misschien veel slechter geweest zijn. En misschien durfde hij niet. Bij studio sport zit hij niet echt op de schopstoel, dus moest Talpa wel erg overbieden voordat Jack dat risico wilde nemen.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 00:37 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Jack van Gelder is lang in onderhandeling geweest met Talpa, en kon daar meer verdienen dan bij de NOS.
[..]
Barend en van Dorp deden het ook goed bij RTL.quote:Mensen als Mart Smeets en Jack van Gelder hebben denk ik een groot aandeel in de hoge kijkcijfers van het late night-programma Studio Sportzomer, en hebben veel ervaring op sportgebied. Vergelijkbare programma's bij de commercielen kwamen qua kijkdichtheid niet in de buurt.
[..]
quote:Waar staat dat het om de journaallezers gaat? Ik vermoed in ieder geval Mart Smeets en Jack van Gelder bij deze grootverdieners horen, en de derde persoon zal dan wellicht Philip Freriks zijn.
Bovendien ben je te rechts voor het RTL nieuwsquote:Op woensdag 2 augustus 2006 08:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Inderdaad, voor RTL4 ben ik veel te goed
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 08:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Inderdaad, voor RTL4 ben ik veel te goedambtenaar-achtig.
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 08:57 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Bovendien ben je te rechts voor het RTL nieuws
Het is een SCHande - in een goed inhoudelijk Tikorev-topic met nieuwe inzichten en veel originaliteit kritische opmerkingen maken. Boehoequote:Op woensdag 2 augustus 2006 10:39 schreef _The_General_ het volgende:
En SCH gaat weer met het topic aan de haal waarna het niveau ineens nog lager is dan de gemiddelde Onzin thread
quote:Publieke Omroep![]()
quote:Inderdaad, voor RTL4 ben ik veel te goed![]()
quote:Ambtenaren![]()
quote:En veuls te dik
![]()
originele en kritische opmerkingen?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 10:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is een SCHande - in een goed inhoudelijk Tikorev-topic met nieuwe inzichten en veel originaliteit kritische opmerkingen maken. Boehoe
quote:
quote:
Bedoel je niet kinderachtig gepost?quote:
Het is komkommertijd, hoor...quote:Op woensdag 2 augustus 2006 00:02 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Ik heb het RTL nieuws niet gezien vandaag. Maar het feit dat zowel de Telegraaf, als de Volkskrant, als de NRC, als het AD en zowat alle nieuwssites er aandacht aan hebben besteed behalve de NOS toont imo aan dat het groot nieuws was vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |