lui ding dat je er bentquote:
Leugenaar. Je was homo zei jequote:Op maandag 31 juli 2006 17:53 schreef ASroma het volgende:
ik vind het ook vies, mijn vriendin doet het dan ook voor me![]()
Waarom is het dan vies, en smerig?quote:Op maandag 31 juli 2006 13:48 schreef patrick11 het volgende:
Waar ik echt een hekel aan heb, zijn meisjes die als ze horen dat een jongen masturbeert dat ze zeggen gadverdamme, smerig, etc. etc.
Maar ze vinden het wel lekker als die lul hun kutjes verwend. Dan is het van oh yeah, lekker, neuk me hard. Ik snap er niets meer van..
Kunnen de dames het misschien uitleggen..
Ook als ze erbij is hoor.quote:Op maandag 31 juli 2006 18:46 schreef Maethor_Veleg het volgende:
Ik zie het probleem niet. Als de man zin heeft, en de vrouw niet, of ze is afwezig dan is het toch logisch dat de man dan zelf aan zijn gerief komt? T is beter dat hij zichzelf verwent dan dat hij vreemdgaat.
quote:Op maandag 31 juli 2006 18:47 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Ook als ze erbij is hoor.
En dat als ze slaapt je haar dan keihard in het gezicht blaft, waardoor ze wakker wordt met dicht gelaste ogen !
Whehe. Zo pwned he.
Niets aan toe te voegen.quote:Op maandag 31 juli 2006 13:51 schreef Haikuh het volgende:
Ik denk dat jij sexueel gefrustreerd bent, en ik denk dat die meisjes bedoelen dat ze het smerig vinden, om erbij na te denken dat je dat doet, met naakt foto's van hun ...![]()
maar verder alles goed ?![]()
je nieuwe UI is rukquote:Op maandag 31 juli 2006 19:00 schreef SunChaser het volgende:
Wat is t probleem?
Die smiley pist.quote:Op maandag 31 juli 2006 19:55 schreef NoBody122 het volgende:
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Ik spuit geen vanillevla.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:12 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Wat jou sperma is niet knalgeel ?
quote:Op maandag 31 juli 2006 22:33 schreef Sapstengel het volgende:
Als meiden afknappen op jongens die masturberen, blijven ze hun hele leven vrijgezel. Of ze krijgen een relatie met een armloze.
vlekjes ?quote:Op maandag 31 juli 2006 20:28 schreef Nevada92 het volgende:
Rukken is gezond, het voorkomt de vlekjes, is een goede oefening, traint de spieren, verbrand energie, stimuleert de fantasie en is nog eens lekker ook. Meiden die dat afschuwen moeten hun mondje eens op de juiste manier leren gebruiken !![]()
in hun droom in het laken.quote:
Ze mogen alleen kijken, als ze het verder afmaken, zou ik zeggen.quote:Op maandag 31 juli 2006 14:14 schreef Haviksvrouwe het volgende:
Mah, ik vind het wel leuk hoor, als mannen dat doen. Als ik maar wel mag kijken! Enne...als ie maar wat voor me bewaard!
volgens mij kunnen allen bert en ernie dat. als je maar hard genoeg pompt.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:40 schreef heiden6 het volgende:
Ik spuit overigens wel vanillevla.
Die armloze die leert OF zichzelf te pijpen, OF wrijft zich helemaal gek tegen zijn matras.quote:Op maandag 31 juli 2006 22:33 schreef Sapstengel het volgende:
Als meiden afknappen op jongens die masturberen, blijven ze hun hele leven vrijgezel. Of ze krijgen een relatie met een armloze.
Ik noem het meisjes die afknappen op jongens die masturberenquote:
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 01:02 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ik noem het meisjes die afknappen op jongens die masturberen![]()
Ik neem het mee naar achterenquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 01:04 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Ik zal me nuanceren
Jongens die niet masturberen zijn ongezond.. of meisjes er nou wat van vinden of niet.
Doe !quote:
Tis dan ook zomer heh, dan mag datquote:
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 01:13 schreef donnahvh het volgende:
[..]
eujjj ouwe rukker wat doet zowy in je sig![]()
het is UIT hoor je!!!
UIT![]()
![]()
![]()
Wat een drama weer.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 01:13 schreef donnahvh het volgende:
[..]
eujjj ouwe rukker wat doet zowy in je sig![]()
het is UIT hoor je!!!
UIT![]()
![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |