Valt toch wel mee?quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Er hangt hier echt een inktzwarte freaky lucht boven de straat... Binnen die lucht zie ik weerlichten, maar het slaat nog niet naar beneden.... Echt eng gewoon.
Ik vind het wel geil.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Er hangt hier echt een inktzwarte freaky lucht boven de straat... Binnen die lucht zie ik weerlichten, maar het slaat nog niet naar beneden.... Echt eng gewoon.
Vind je? Regen barst hier ook weer los intussen.quote:
Vind het ook wel spannend, maar heb beetje angst voor onweer overgehouden door het huis waar ik opgegroeid ben... Platteland, grote antenne in de tuin = veel inslagen. Ben dus nogal vaak geschrokken van keiharde klappen en wegvallende stroom.quote:
Hier is al heel wat gevallen. Heb zelden echt flink onweer gezien eik..quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Vind je? Regen barst hier ook weer los intussen.
Ik dus welquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:08 schreef Alicey het volgende:
[..]
Hier is al heel wat gevallen. Heb zelden echt flink onweer gezien eik..
Een bang boerinnetje, wat schattig.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Vind het ook wel spannend, maar heb beetje angst voor onweer overgehouden door het huis waar ik opgegroeid ben... Platteland, grote antenne in de tuin = veel inslagen. Ben dus nogal vaak geschrokken van keiharde klappen en wegvallende stroom.
Kiek moar uut, straks hoal ik oe met 'n klompe over de kopquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:31 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Een bang boerinnetje, wat schattig.![]()
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Kiek moar uut, straks hoal ik oe met 'n klompe over de kop.
Eens!quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:31 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Een bang boerinnetje, wat schattig.![]()
Ikheb geen idee eigenlijk.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 13:13 schreef Isegrim het volgende:
Morgen eindelijk weer naar R'dam.
Enneh, wordt het nog wat met die meet, of wordt het een micro-meet?
Mooi uitzicht heb je daar,Capelle a/d IJsel ?quote:Op donderdag 3 augustus 2006 13:15 schreef Pinball het volgende:
Donkere wolken boven de kuip. Mijn crappy telefooncam doet dat beeld niet echt eer aan, in werkelijkheid was alles minder blauw, en die wolken bijna zwart.
De Esch, thanks. Maar met een beetje verrekijker zou ik de bordjes "Capelle" moeten kunnen zien ja.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 18:38 schreef junkiexp het volgende:
Mooi uitzicht heb je daar,Capelle a/d IJsel ?
Tuurlijk! Standaard!!quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:23 schreef junkiexp het volgende:
Mensen volgende week naar de parade?
Dat zijn toch die drie torens bij de Brienoordbrug in de buurt?quote:Op donderdag 3 augustus 2006 20:15 schreef Pinball het volgende:
[..]
De Esch, thanks. Maar met een beetje verrekijker zou ik de bordjes "Capelle" moeten kunnen zien ja.
Die ja.quote:Op maandag 7 augustus 2006 02:48 schreef TC03 het volgende:
Dat zijn toch die drie torens bij de Brienoordbrug in de buurt?Deze dus.
Tof.quote:Op maandag 7 augustus 2006 10:24 schreef Pinball het volgende:
[..]
Die ja.
Ik woon in de meest rechtse.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |