Whehehe, Theo lover.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:29 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Inderdaad. Het lijkt me beter dat ze Theo Janssen eens gaan halen.
Je kent Calvo? Vertel eens wat meer over hem.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:30 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Onder het mom van 'als we geen goede verdedigers kunnen halen, dan in ieder geval wel heel veel slechte'.
Laat dikke Theo maar lekker in Arnep, of huur hem in bij Ron Koebrugge, denk dat hij wél friet kan bakken.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:29 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Inderdaad. Het lijkt me beter dat ze Theo Janssen eens gaan halen.
Nee, niet bekend, maar je mag zo onderhand aannemen dat als hij komt, het wel niet veel soeps zal zijn.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:32 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Je kent Calvo? Vertel eens wat meer over hem.
Lekker kortzichtig weer.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:55 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Nee, niet bekend, maar je mag zo onderhand aannemen dat als hij komt, het wel niet veel soeps zal zijn.
Dat heet realisme.quote:
Serieus? Die wordt nooit geaccepteerd daar in Rotterdam. Zo'n fout zullen ze niet maken denk ik.quote:Op maandag 31 juli 2006 22:08 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ken Calvo ook niet, maar daarom is het nog geen slechte voetballer natuurlijk. Musampa lijkt me wel een goede voor Feijenoord, iemand die de boel goed aan kan sporen.
Een x aantal jaar geleden vond je bepaalde bordjes bij gelegenheden .. Iets over "niet gewenscht"quote:Op maandag 31 juli 2006 22:08 schreef -Vaduz- het volgende:
Musampa lijkt me wel een goede voor Feijenoord, iemand die de boel goed aan kan sporen.
Belachelijk hoe met hem wordt omgegaan.quote:Op maandag 31 juli 2006 22:03 schreef Merkie het volgende:
Waarom vertrekt Saïdi dan ook. Die moet gewoon blijven.
Garcia Calvo is best oke.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:55 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Nee, niet bekend, maar je mag zo onderhand aannemen dat als hij komt, het wel niet veel soeps zal zijn.
Omdat het een slapjanus is. Laat het lopen als het niet meer gaat. Heeft ook een waardeloze instelling buiten het veld.quote:Op maandag 31 juli 2006 22:03 schreef Merkie het volgende:
Waarom vertrekt Saïdi dan ook. Die moet gewoon blijven.
Jank niet. Gewoon goede en doordachte aankopen.quote:Op maandag 31 juli 2006 22:08 schreef daaaaan het volgende:
Woensdag stappen onze nieuwe toppers Kolkka en Huysegems de heli uitTriest dat Feyenoord dit uberhaupt laat doorgaan.
Oprotten met Kiki.quote:Op maandag 31 juli 2006 22:08 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ken Calvo ook niet, maar daarom is het nog geen slechte voetballer natuurlijk. Musampa lijkt me wel een goede voor Feijenoord, iemand die de boel goed aan kan sporen.
Viel toch wel mee?quote:Op maandag 31 juli 2006 22:24 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Omdat het een slapjanus is. Laat het lopen als het niet meer gaat. Heeft ook een waardeloze instelling buiten het veld.
Maar niet genoeg.quote:Jank niet. Gewoon goede en doordachte aankopen.
Iddquote:Oprotten met Kiki.
Hij mag weg, zegt genoeg toch.quote:
Het is nog geen 31 augustus.quote:Maar niet genoeg.
quote:Idd
Tja, dat ben jij met je negatieve insteek.quote:Op maandag 31 juli 2006 23:59 schreef daaaaan het volgende:
31 augustus is het te laat. Zou me niet verbazen als dit het was
Realistische insteek zou ik het eerder noemen.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:00 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Tja, dat ben jij met je negatieve insteek.
Voorin en achterin wel ja. Het middenveld is gewoon te zwak. Krijg je hetzelfde probleem als vorig jaar en word je weer 3e. Moet minstens 1 echt goede speler bijkomen, dan staat er idd een heel leuk elftal.quote:Zou het niet eens erg vinden als dit het was. Staat een goed elftal nu.
Geeft te snel op? Hoe kom je daarbij?quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:04 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Realistische insteek zou ik het eerder noemen.Feyenoord geeft te snel op. "Ach ja, die en die zijn onhaalbaar, dus we halen maar niets en doen het hiermee, misschien wordt het wat".
Aan die versterking wordt gewerkt op dit moment.quote:Voorin en achterin wel ja. Het middenveld is gewoon te zwak. Krijg je hetzelfde probleem als vorig jaar en word je weer 3e. Moet minstens 1 echt goede speler bijkomen, dan staat er idd een heel leuk elftal.
Krijg nooit het idee dat ze écht fanatiek achter een speler als Tymo of die Johnsson aanzitten, en zich een beetje arrogant opstellen. Er zijn grenzen, je moet niet gaan kruipen, maar als je spelers van dat kaliber binnen wilt halen, moet je sneller zijn en niet zo piepen en twijfelen. Ze zijn nu blijkbaar al 2 weken over die Oekrainer aan het onderhandelen en er gebeurd nog niets.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:10 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Geeft te snel op? Hoe kom je daarbij?
Laat ze eens opschieten dan, dan weten we tenminste waar we aan toe zijn.quote:Aan die versterking wordt gewerkt op dit moment.
Je kan ook gelijk 15 miljoen bieden. Dat wordt vast geaccepteerd. Nee laat ze maar lekker onderhandelen, want zoveel geld is er nu ook weer niet. Dan liever een speler goedkoop op de kop tikken. En 7 miljoen, dan hoef je ook niet veel meer te verwachten hoor.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:25 schreef daaaaan het volgende:
Krijg nooit het idee dat ze écht fanatiek achter een speler als Tymo of die Johnsson aanzitten, en zich een beetje arrogant opstellen. Er zijn grenzen, je moet niet gaan kruipen, maar als je spelers van dat kaliber binnen wilt halen, moet je sneller zijn en niet zo piepen en twijfelen. Ze zijn nu blijkbaar al 2 weken over die Oekrainer aan het onderhandelen en er gebeurd nog niets.
Als je ze mailt houden ze mssn rekening met je gemoedsrust.quote:Laat ze eens opschieten dan, dan weten we tenminste waar we aan toe zijn.
Bron: http://www.timesonline.co.uk/article/0,,27-2293742,00.htmlquote:In addition to the need for a holding midfield player such as Senna or Vieira, of no less pressing concern is the need for a new centre forward, with Dirk Kuyt, the Feyenoord captain, emerging as a contender to replace Van Nistelrooy. Fernando Torres, the young Spain forward, remains Ferguson’s first choice if he can find the £30 million-plus fee he would need to entice him from Atlético Madrid, but it has emerged that United have also made an indirect inquiry regarding the availability of Kuyt, who also interests Liverpool and Newcastle United, in the past 48 hours.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |