Bwa. Weet ik 'tquote:Op zaterdag 29 juli 2006 05:58 schreef knillis het volgende:
Uit welk boek, en door wie geschreven komt het karakter van Captain Flint?
Ha ik ga Zwansbol proberen in te halen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 05:59 schreef Neleos het volgende:
Geteld!
Die was vanavond op tv ja. Dacht ik ook aanquote:Op zaterdag 29 juli 2006 05:59 schreef Sitethief het volgende:
Bij mij schoot meteen de film van vanavond door m'n hoofd, maar dat is een ander Flint.
Dus al sla je me dood.
Neeeee !quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:00 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Ha ik ga Zwansbol proberen in te halen.
Ik en de rest hier die het ook niet weet zou zich eigenlijk moeten schamen, of niet?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:07 schreef knillis het volgende:
Jim Hawkings
Wat ben jij vroeg wakker?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:11 schreef Daffodil31LE het volgende:
Ach kom, kennen jullie Treasure Island niet?
(Ik kan niet slapen...)
Ik heb net een blik bier open getrokken, dus mij jaag je niet weg met deze vraagquote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:14 schreef Daffodil31LE het volgende:
Nou, dan maar een herhaling van m'n vraag van vannacht...
Hoe is de benaming van de beschrijving van de Compact Disc standaard, dat alle details beschrijft om een Compact Disc, plaat en speler, te fabriceren?
Geen idee, ik weet wel waarom de duur van een cd, de duur van een cd moet zijn. De 9de van Beethoven moet erop passen, maar dat is niet de vraag denk ik.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:16 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarin staat dat een CD 12 cm moet zijn en 650 MB moet bevatten....
Nee, echt een werkbeschrijving, als het ware.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:17 schreef Sitethief het volgende:
zal wel een ISO tje zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |