Dapp're Strijdersquote:Ten Cate: "Ruimte voor nog een type Gabri"
Tegenover een verslaggever van de Amsterdamse zender AT5 liet Ajax' oefenmeester Henk ten Cate doorschemeren dat Ajax toch nog wellicht één aankoop zal doen voor komend seizoen. Tegen Emmen zei hij zijn ogen nog open te houden voor een middenvelder, type Gabri.
Vooralsnog is echter niet duidelijk wie Ten Cate precies op het oog heeft. Hij is zeer gecharmeerd van het Oost-Europese voetbal. Dat de namen Tymochuk, Radoi en Sivok worden genoemd wekt dan ook geen verbazing. Binnenkort ongetwijfeld meer....
quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:59 schreef F1Bas het volgende:
Kut titel zeg.
En dat zoek jij maar weer uit..quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:59 schreef F1Bas het volgende:
Kut titel zeg.
Ja, heb even een onsmakelijk plaatje weggehaald. Waarschijnlijk wilde Erwtensoep een andere plaatsen, maar sommige sites vervangen een 'gejat' plaatje door iets anders.quote:
Dat werd even weggehaald gelukkigquote:
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:10 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ja, heb even een onsmakelijk plaatje weggehaald. Waarschijnlijk wilde Erwtensoep een andere plaatsen, maar sommige sites vervangen een 'gejat' plaatje door iets anders.
Goatse...quote:
Ik haal niet voor niets je nietszeggende TVP weg. Al een hele poos geleden is er door veel users aangegeven dat ze het vervelend vonden eerst door 2 pagina's 'AJAX!!' en 'TVP' te worstelen voordat er iets nuttigs stond.quote:
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:19 schreef Da_Sandman het volgende:
Tsjek...
quote:Belgisch talent Vertonghen leert bij Ajax veel van Jaap Stam
AMSTERDAM, 27 juli 2006 21:55 - Ajax gaat dit seizoen weer aardig op de Belgische toer. Drie Belgen maken zich op voor de start van de Nederlandse competitie bij de Amsterdamse club: Thomas Vermaelen, Tom De Mul en jonkie Jan Vertonghen. Dit negentienjarig talent uit het Oost-Vlaamse Tielrode mag tijdens de voorbereiding van coach Ten Cate meetrainen met de grote jongens en heeft zelfs een plaats veroverd bij de A-kern.
Ajax plukte Vertonghen drie jaar geleden weg bij Germinal Beerschot, waarmee het toen een samenwerkingsakkoord had. Na Van Damme, De Mul, Vermaelen en Aborah is hij het vijfde jeugdproduct van de Antwerpse club die het tot de selectie van Ajax schopt.
"Ik dacht dat ik alleen tijdens de voorbereiding zou mogen meetrainen omdat er na het WK nog veel spelers met vakantie waren'', zegt Vertonghen in Het Laatste Nieuws. "Maar blijkbaar was de coach heel tevreden over mij.''
Vertonghen, die in zijn vaderland vrijwel onbekend is, speelde tijdens de voorbereiding als centrale verdediger en links op het middenveld. "Dat zijn twee posities die me even goed liggen. De meeste matchen stond ik centraal achterin naast Stam omdat Thomas Vermaelen geblesseerd was. Stam gaf me veel tips. In de afscheidsmatch van Bergkamp speelde ik op het middenveld. Dat ik op twee posities kan spelen, geeft me meer kansen op speelminuten.''
"Ik blijf meetrainen met de A-kern maar zal vaak met Jong Ajax spelen. Ik hoop wel op veel speelminuten bij de A-ploeg. En op langere termijn op een basisplaats.''
Kan je net zo goed Badabingdasaeaseae bannen, ben je daar ook meteen vanaf..quote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:14 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ik haal niet voor niets je nietszeggende TVP weg. Al een hele poos geleden is er door veel users aangegeven dat ze het vervelend vonden eerst door 2 pagina's 'AJAX!!' en 'TVP' te worstelen voordat er iets nuttigs stond.
Wat was de TT net dan?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:32 schreef Nega het volgende:
Lekkere TT, stuk beter dan die van net.
Als Ajax maar iets loot wat te doen is, beetje tegenstand mag wel, we moeten wel bewijzen dat we thuishoren daar waar we gaan komen, de CL.
"Harry naar PSV"quote:Op vrijdag 28 juli 2006 01:20 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wat was de TT net dan?
Bovendien, ik denk dat we inderdaad beter zullen spelen tegen een tegenstander van formaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |