Nee, hij brengt de pakketjes rond met de fiets waarmee hij 's ochtends ook zijn krantenwijk loopt.quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:05 schreef cyberstalker het volgende:
Was die pakketbezorger zelf wel achttien?
nice onequote:Op donderdag 27 juli 2006 23:11 schreef weasel85 het volgende:
Kwam gewoon met scheerschuim op je bek naar beneden met een zwaar accent,
Há endlich mich parcel![]()
Liegen over je geslacht en \ of naam ?.,..quote:Op donderdag 27 juli 2006 22:26 schreef knowall het volgende:
[..]
Liegen over je leeftijd?? Het land uit jij!!
Hoogachtend,
Rita.
Ja, maar niet elke weekquote:Op donderdag 27 juli 2006 22:38 schreef IBAZ het volgende:
Verkapt ¨ik ben veertien en moet mij al scheren¨ topic.
quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:24 schreef weasel85 het volgende:
hmm, wat zal TS morgen doen als postbode terugkomt? =p
Dat klinkt vrij duidelijk.quote:vriendelijk uitziende jongeman met een mooi pakketje in zijn hand.
Ik bestel ook wel eens iets op mijn thuisadres en ben ook nooit thuis (want ik werk ,sorry hoorquote:Op donderdag 27 juli 2006 23:31 schreef 2walletjes het volgende:
Je moet ze de kost geven die kneuzen die pakketten bestellen op huisadres en dan niet thuiszijn omdat ze moeten werken ofzo.
En dan na 3x voor de kat z'n kut langsgekomen zijn nog stennis maken als ze zending willen ophalen en er is iets fout gegaan en zending ligt niet klaar..
Poging tot humor!quote:Op donderdag 27 juli 2006 22:26 schreef knowall het volgende:
[..]
Liegen over je leeftijd?? Het land uit jij!!
Hoogachtend,
Rita.
Daar heb je er dus 1!quote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:04 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Ik bestel ook wel eens iets op mijn thuisadres en ben ook nooit thuis (want ik werk ,sorry hoor)
Maar misschien is het een idee om het bv bij de buren af te geven of een nummer achter laten waar je heen kunt bellen zodat je kunt melden dat ze niet meer langs hoeven te komen ?
Als die debiel van een Bolderbast eerst is effe zijn brilletje schoon poetst en daarna nog is effe goed leest mag je terug komen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 22:55 schreef Bolderbast het volgende:
wat een debiel! zou zeker ff met TPG bellen
de regel is dat personen vanaf 12 jaar een pakketje mogen aannemen, als ik me dat goed herinner uit mijn TPG tijd.....maar zeker geen 18
Ik hoop jou nooit aan de deur te krijgen zeg..wat een instelling , zoek anders een ander baantje,,,?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:13 schreef 2walletjes het volgende:
[..]
Daar heb je er dus 1!
Wat dacht je van op je werk te laten adresseren, of bij bv ouders als die thuis zijn..?
Om dat te bedenken heb je maar aan een paar hersencellen genoeg.
quote:Daar stond een vriendelijk uitziende jongeman met een mooi pakketje in zijn hand.
Daarom ben ik bijna weggekicked bij mijn pakketservice, omdat ik nog wel eens 'vergeet' burenbriefjes te schrijven enzo.quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:26 schreef 2walletjes het volgende:
Wat een schande, dat die bezorger die 100 adressen die ie op een dag heeft niet aanpast naar jouw wens.
Tevens heeft hij groot gelijk, 18 légitimeren.
Ik werk bij een pakketdienst, en je wil niet weten hoeveel mensen zegge eea niet gehad te hebben.
Ze dekken zichzelf in, en zeeeer terecht!
Gaat hij glimlachen naar de postbode?quote:
Jaquote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:49 schreef dumpeltje het volgende:
jongens jongens jullie hebben TS laten huilen
Dan snap ik het ..hij durfde gewoon niet te weigerenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 07:39 schreef Kassaa het volgende:
[..]
Ja.
Ik heb ook andere dingen mogen aannemen toen ik jonger was, computer van mijn ouders bijvoorbeeld. Hiervan heb ik nog nooit gehoord, dat je achttien moet zijn. Ik scheer me omdat het er gewoon goor uitziet als ik het niet doe. En verder was ik langer dan de pakketbezorger
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |