misschien heeft ie een heel kleintje verstopt tussen z'n verenquote:Op donderdag 27 juli 2006 13:38 schreef CyclingGirl het volgende:
Waarom zou Donald geen piemel hebben omdat hij een eend is?
Als we jou toch niet zouden hebben.quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:40 schreef Bupatih het volgende:
Weten jullie waarom Mickey Mouse een broek draagt??
Om zijn middel.![]()
![]()
!!!1111
Hele Slechte Moppen Die Daardoor Geniaal Zijn-Topic Deel 3quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:40 schreef Bupatih het volgende:
Weten jullie waarom Mickey Mouse een broek draagt??
Om zijn middel.![]()
![]()
!!!1111
Ik ben me er eendje.quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:44 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Als we jou toch niet zouden hebben.
quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:45 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ik ben me er eendje.
Oftewel: IK PROBEER NOG WAT TOE TE VOEGEN AAN ONZ. KUNNEN WE DAT VAN *JOU* ZEGGEN? NEE. DUS OPBOKKEN OF ER IETS VAN PROBEREN TE MAKEN. KUSJE.
Waarom slaat ie dan wel een handdoek om na het douchenquote:Op donderdag 27 juli 2006 13:50 schreef Bismarck het volgende:
Mickey draagt een broek om z'n genitaliën te verbergen. Donald hoeft geen broek te dragen omdat zijn genitaliën inwendig zijn. Bij vogels hebben beide geslachten een cloaca, dit is een opening om scheit af te voeren en dient tevens als uitwendig geslachtsorgaan (uitgang van darm en van eileider monden dus beide uit in de cloaca). In de cloaca komen bij een mannetje de zaadleiders uit. Bij een vrouwtje komt de eileider uit in de cloaca. Bij de paring persen het mannetje en het vrouwtje de cloaca openingen tegen elkaar.
Dat jullie het maar weten, kinders. En nu weer aan het werk
.
Om zich af te drogenquote:Op donderdag 27 juli 2006 13:56 schreef Martijn85 het volgende:
[..]
Waarom slaat ie dan wel een handdoek om na het douchen
Ga de DD eens lezen dan snap je wel wat ik bedoelquote:
Dus als vogels neuken vindt er geen penetratie plaats?quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:50 schreef Bismarck het volgende:
Bij de paring persen het mannetje en het vrouwtje de cloaca openingen tegen elkaar.
Bij de roltrappenquote:Op donderdag 27 juli 2006 19:41 schreef edjuh18 het volgende:
[afbeelding]
deze is hier in Zaandam best veel te zien op muren en stations
Dan kan hij ongeneerd aan z'n cloaca zitten. Zie man op voorbeeldfoto.quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:56 schreef Martijn85 het volgende:
[..]
Waarom slaat ie dan wel een handdoek om na het douchen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |