Check.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:29 schreef melismay het volgende:
Te alleen
Moet je daar ook weggaan. Daar blijven zitten schiet je niets mee op . . .quote:Op zaterdag 29 juli 2006 22:29 schreef melismay het volgende:
Te alleen
Herkenbaarquote:Op zaterdag 29 juli 2006 23:27 schreef nomen_nescio het volgende:
Kapot, moe en verward na weer een paar klote nachten.Klote wereld, klote mensen
![]()
![]()
Weer een paar dagen met een kutgevoel. Word er gewoon moedeloos van.
Ik wil blijven knokken, ik wil blijven hopen. Maar op dagen zoals deze, dan is het even heel moeilijk om positief te blijven.
Heb meer zin om me voorlopig nergens te vertonen en me in bed te verschuilen, maar dat sta ik mezelf maar niet toe.
Wil gewoon lekker weg, geen gedoe, nergens last van, gewoon even lekker rust. Nog even paar weekjes volhouden dus maar weer....
Stuur die annulering ajb door, wat 'n kutavond.. En waarom, ik zou 't niet wetenquote:Op zaterdag 29 juli 2006 21:43 schreef Christine het volgende:
Kan ik ergens de bestelling voor de gigantische day-after-party-dip annuleren?
Die staat nu voor de deur, maar ik heb er geen zin in..
Bleef het maar bij die samenvatting...quote:Op zondag 30 juli 2006 11:52 schreef R_ON het volgende:
Ik kan alleen maar sterk adviseren om alles te doen waar je maar zin in hebt; ik zal er niet wakker van liggen. Veel plezier. Enjoy.
"Ja, maar...". *Gaaaaaaaaaaaaaaaaaap!*
Ik voel me erin geluisd; we zullen zien - hoe het dan ook komt een lang leven zal het niet beschoren zijn. Een erg prettige gedachte.
Zelfs dat hoofd zegt: ik ben een snob, ik ben een snob.
Samenvatting: Hoi en doei.
't Gaat al een tijdje niet echt lekker met je he meis... wat is er toch allemaal aan de hand?quote:
Omdat je Zondagmiddag pas thuis moet komenquote:Op zondag 30 juli 2006 10:55 schreef Eric_Cantona het volgende:
Mwoa
Waarom is dat zaterdagavondthuiskomgevoel altijd zo kut?
volgende week moet je pieken hequote:Op zondag 30 juli 2006 16:57 schreef Twisted_fok het volgende:
Opgelucht wel, maar nog niet helemaal puikend.
* Twisted_fok grijpt naar de vitaminepillen.quote:Op zondag 30 juli 2006 18:13 schreef nixxx het volgende:
[..]
volgende week moet je pieken heik wil je niet onder druk zetten ofzo...
Voel me vrij
Mag ik 'n euro proberen dan?quote:Op zondag 30 juli 2006 18:31 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik voel mezelf ontcijferd.
En dat heb ik helemaal aan mezelf te danken![]()
Nu dus snel verder cijferen![]()
Game on![]()
Edit. Nog een gevoel
Ik voel me net een gokkast met een 100 procent win-kans![]()
Alsof er alleen maar win-win situaties zijn hier![]()
quote:Op zondag 30 juli 2006 19:37 schreef _Arual_ het volgende:
Nutteloos.
Nog een paar maanden maarquote:
Mooi zoquote:
De weg naar het doel is fijner dan het doel zelf, zolang je dat maar beseft.quote:Op zondag 30 juli 2006 20:33 schreef Dromenvanger het volgende:
Over 1 jaar wil ik mijn tempel gebouwd hebben ook. Ik wil over 1 jaar mijn tempel klaar hebben. Een droom-huis dat mooier is dan dromen. Dromen zijn niet eens goed genoeg voor mij.
Over 1 jaar wil ik die tempel met complete bar en zwembad en nog meer.
Kwestie van getallen invullen en letters invullen. Logisch nadenken hier en daar. Aanpassingen doorvoeren en hoppah.
Dromen zijn een understatement van wat ik wil bereiken.
D. ik ben je volgeling, no mather what...quote:Op zondag 30 juli 2006 20:30 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Nog een paar maanden maar
Over 2 maanden geef jij mij 1 euro en dan geef ik jou 6 getallen. Je geeft mij een hand, en ik keer uit. Mezelf geef ik ook een uitkering dus. En niet zoals UWV doet, gewoon een uitkering waar je alles mee kunt doen.
Over 2 maanden breek ik in het systeem in, en pas ik alles aan zoals het hoort. Of het 2 maanden is weet ik niet. Dat ik ga inbreken weet ik wel. En dan pas ik een paar getallen aan en misschien een paar letters en dan zijn alle problemen opgelost.
Kan Bart de Graaff meteen beginnen met het ingooien van ruiten van Tankstations![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |