Pff...quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:03 schreef jorienvdherik het volgende:
500 tickets
Zo ver op zee vissen die Katwijkers ook weer nietquote:Op woensdag 26 juli 2006 23:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Is Dirkie Trom al op de boot naar Engeland?
Dat klopt helemaal, vanuit Katwijk kunnen er namelijk geen vissersboten vertrekkenquote:Op woensdag 26 juli 2006 23:14 schreef Keltie het volgende:
[..]
Zo ver op zee vissen die Katwijkers ook weer niet![]()
Is dat een nieuwe?quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dirkie Trom
quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
[afbeelding] [afbeelding]
Spreken toch?![]()
Je bent er wel trots op dat je uit hetzelfde dorp als Dirk komt he?quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:17 schreef twi het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal, vanuit Katwijk kunnen er namelijk geen vissersboten vertrekken
quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:17 schreef twi het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal, vanuit Katwijk kunnen er namelijk geen vissersboten vertrekken
Aan zee, dus dan kunnen er boten vertrekkenquote:Kernen
De gemeente Katwijk telt vijf officiële kernen (inwoneraantallen per 1 januari 2005):
* Katwijk aan den Rijn met 5890 inwoners
* Katwijk aan Zee (incl. Katwijk-Midden) met 19.960 inwoners
* Rijnsburg met 14.350 inwoners
* Valkenburg met 3570 inwoners
* Hoornes-Rijnsoever met 13.845 inwoners
Het vissersdorp Katwijk aan Zee en het meer agrarische Katwijk aan den Rijn waren vroeger verschillende plaatsen. In de loop der tijd zijn beide dorpen aan elkaar gegroeid. De twee kernen worden in de regel als één kern beschouwd onder de naam Katwijk. Het gemeentehuis vindt men in Katwijk aan Zee, aan de grens van Katwijk aan de Rijn. Ten noorden van Katwijk aan Zee vindt men Hoornes-Rijnsoever, ten oosten van Katwijk aan de Rijn ligt Rijnsburg en ten zuiden Valkenburg. Al deze kernen zijn aan elkaar gegroeid. Met name Katwijk aan Zee echter heeft zijn identiteit tot op heden goed bewaard. Zo spreekt men er nog een ouderwets dialect (zie ook Strand-Hollands), dat door de hechte vissersgemeenschap in dit dorp behouden kon blijven.
Niet stoken he, vergeet Steef: hier zit de echte lijn naar Kuijtquote:Op woensdag 26 juli 2006 23:27 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Je bent er wel trots op dat je uit hetzelfde dorp als Dirk komt he?![]()
Knappe boot moet je hebben om vanuit de zee in de haven terecht te komenquote:Op woensdag 26 juli 2006 23:28 schreef Keltie het volgende:
Aan zee, dus dan kunnen er boten vertrekken
waarom hebben jullie dan een haven?quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:29 schreef twi het volgende:
[..]
Knappe boot moet je hebben om vanuit de zee in de haven terecht te komen
[afbeelding]
En nee, ze kunnen allebei niet open
om vis wat je niet hebt kunnen vangen elders te brengen zekerquote:
uiteraard, elke vraagprijs is immers te hoogquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:13 schreef jorienvdherik het volgende:
Sparta zou de vraagprijs te hoog vinden.
Waarom denk je dat Dirk zo lelijk is? Iedereen pakt hier z'n nichtje, en abortus is tegen de wil van de Heer.quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:47 schreef jorienvdherik het volgende:
twi doen jullie ook aan incest op jullie vissers/refo dorp ?
owjaquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:16 schreef twi het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Dirk zo lelijk is? Iedereen pakt hier z'n nichtje, en abortus is tegen de wil van de Heer.
quote:Op donderdag 27 juli 2006 00:16 schreef twi het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Dirk zo lelijk is? Iedereen pakt hier z'n nichtje, en abortus is tegen de wil van de Heer.
Ik denk dat de Heer er ook niet zo blij mee is als mensen hun nichtje 'pakken'quote:Op donderdag 27 juli 2006 00:16 schreef twi het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Dirk zo lelijk is? Iedereen pakt hier z'n nichtje, en abortus is tegen de wil van de Heer.
Zolang het voor de voortplanting is en niet voor plezier..quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:09 schreef koningdavid het volgende:
Ik denk dat de Heer er ook niet zo blij mee is als mensen hun nichtje 'pakken'![]()
quote:Op donderdag 27 juli 2006 00:15 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
uiteraard, elke vraagprijs is immers te hoog
ik denk dat de soap ook nog wel ff doorgaat , de onzekerheid kan nog voortduren tot 31 aug. , mischien een idee voor een nieuwe serie op talpaquote:Op donderdag 27 juli 2006 05:45 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Independent & Telegraph meldden weer dat Liverpool wilt gaan bieden op Kuijt.
Begint me erg te irriteren, deze soap..
Ene dag word het ontkend, volgende dag staan de kranten weer vol, weer ontkent etc.
Hopelijk gaat hij weg voor zo'n 13 miljoen euro, kennen we gelijk Tymoschuk ophalen
2,5 miljoen is wel erg weinig . Hoop niet dat dat het hoogste bod is geweest van Feyenoord.quote:Feyenoord-bod Tymoschuk afgewezen
Geschreven door Pieter Ooms op donderdag, 27 juli om 08:25
De Schotse krant The Daily Record weet te melden dat de twee boden die Feyenoord heeft uitgebracht op Anatoli Timoschuk (27) resoluut zijn afgewezen. De Oekrainer in dienst bij Shakhtar Donetsk zou bij Feyenoord de plek van verdedigende middenvelder in moeten vullen. Ook Internazionale, Fiorentina en Celtic hebben interesse.
"Ik heb Mr Lawwell (van Celtic red) verteld over een bod van Feyenoord dat voor ons niet acceptabel was en hij weet nu welke prijs wij vragen," aldus Shakhtar-directeur Sergei Palkin. "Als we onze beste speler voor zo'n bedrag verkopen dan zou de marktwaarde van de rest van de selectie volledig instorten."
De Rotterdammers zouden in eerste instantie een bod van twee miljoen euro hebben neergelegd bij Shakhtar. Later werd deze met een half miljoen verhoogd, zo meldt de ochtendkrant. De speler in kwestie bevestigde gesproken te hebben met de afgereisde delegatie van Feyenoord, maar benadrukt nog niets getekend te hebben.
bron voetbalzone.nl
Klinkt als kansloze missie zo...quote:Op donderdag 27 juli 2006 08:35 schreef ViVe het volgende:
[..]
2,5 miljoen is wel erg weinig . Hoop niet dat dat het hoogste bod is geweest van Feyenoord.![]()
quote:Tymoschuk niet naar Feyenoord
27 juli 2006, 10:17
Door: Edzard van Eeckhout
Anatoli Tymoschuk zal volgend jaar niet zijn kunsten vertonen bij Feyenoord. Dat meldt The Daily Record. Shakhtar Donetsk zou niet tevreden zijn over het bod dat de Rotterdammers hebben uitgebracht. Naar verluidt bood Feyenoord 2,5 miljoen euro.
Volgens de directeur van Shakhtar is het niet verstandig om de topspeler voor weinig geld te laten vertrekken. 'Als we onze beste speler voor zo’n bedrag verkopen, dan zou de marktwaarde van de rest van de selectie volledig instorten', aldus directeur Sergei Palkin.
De international van Oekraïne zou tevens in de belangstelling staan van Inter Milan, Celtic en Fiorentina.
voetbalprimeur
Nee hoor.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:11 schreef stefmans het volgende:
Jullie hebben toch geen hoop dat hij echt komt, hij is echt wel een maatje te groot voor Feyenoord![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |