Die hebben toch ook meestal een bierbuik?quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:25 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
...bij relatie staat "Duitser".....ik weet niet hoe ik dat moet interpreteren....
Klopt, je moet ook niet begrijpelijk gaan knikken of meelevend gaan doen als ze over ongesteldheid gaan beginnen, 'die leuke jongen' of kleren dan moet je snel je weg vervolgen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:16 schreef Q. het volgende:
[..]
Nou ja... maar goed, het helpt wel als je comfortabel bent rondom vrouwen, maar je moet er ook weer niet TE comfortabel meer worden want dan blijf je het eeuwig broertje en dat kan ook niet de bedoeling zijn.
De mijne nietquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:26 schreef rieski het volgende:
[..]
Die hebben toch ook meestal een bierbuik?
Uitzonderingen daargelaten natuurlijk!quote:
Nofi maar ik ben gewoon eerlijk.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:01 schreef Lestat het volgende:
[..]
Niet echt het soort volwassen reply dat ik verwacht van een MOD![]()
uhm. het zal mij verders een worst zijn hoe strak die Duitser van je isquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:29 schreef Tristessa het volgende:
[..]
Waarom zou ik jou gek moeten maken?
quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:32 schreef rieski het volgende:
[..]
uhm. het zal mij verders een wurst zijn hoe strak die Duitser van je is![]()
Dus ik blijf altijd single??quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:31 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Nofi maar ik ben gewoon eerlijk.
Voor zoiets als dit is er geen handleiding. Natuurlijk zijn er dingen waar je op moet letten, zoals niet uit je bek stinken, verzorgt eruit zien en leuke kleding. Maar de dingen waar de vrouwen op vallen, zoals uiterlijk, je karakter, je spontaniteit etc etc zijn nou eenmaal al gevormd. Het lijkt me niet dat je dat kan aanpassen, zodat vrouwen je leuk gaan vinden.
excusez-moi......old habits die hardquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:33 schreef Copycat het volgende:
Slowchatten kan uiteraard in het daarvoor aangewezen topic.
Beoordeel jij een vrouw op haar verdiencapaciteit? Zo nee, waarom denk je dan wel dat ze dat bij jou wel doen?quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:33 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dus ik blijf altijd single??
In evolutionair opzicht zou je denken dat er uiteindelijk wel een vrouw voor mij is, want ik doe een universitaire studie en heb dus in financieel opzicht redelijke vooruitzichten.
Ja, daar vallen vrouwen ook vooral op.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:33 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dus ik blijf altijd single??
In evolutionair opzicht zou je denken dat er uiteindelijk wel een vrouw voor mij is, want ik doe een universitaire studie en heb dus in financieel opzicht redelijke vooruitzichten.
...evolutionair gezien....is 't wellicht wel logisch dat je single blijft.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:33 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dus ik blijf altijd single??
In evolutionair opzicht zou je denken dat er uiteindelijk wel een vrouw voor mij is, want ik doe een universitaire studie en heb dus in financieel opzicht redelijke vooruitzichten.
Dat vraag ik me ook al jaren af, een der grote mysteries van het levenquote:Op woensdag 26 juli 2006 14:53 schreef Lestat het volgende:
Tja, hoe doe je dat? Ik heb vaak gelezen dat je niet moet zoeken maar dat je er meestal gewoon tegenaan loopt, maar dat heb ik de afgelopen 10 jaar gedaan en het heeft niks opgeleverd. Maar
ik ben nou 28 en ik wil ook wel eens een vriendin! Hoe moet ik te werk gaan?
Voor iemand met een universitaire studie heb je erg weinig kennis van de algemene zaken des levens. Je zal best wel een vriendin vinden, maar als ik het zo lees dan loop je ook gelijk wel erg hard van stapel met je vooruitzichten............ als je straks een vriendin krijgt wil dat ook weer niet zeggen dat het gelijk voor eens en altijd is!quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:33 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dus ik blijf altijd single??
In evolutionair opzicht zou je denken dat er uiteindelijk wel een vrouw voor mij is, want ik doe een universitaire studie en heb dus in financieel opzicht redelijke vooruitzichten.
Als je veel verdient wel sommige danquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:37 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ja, daar vallen vrouwen ook vooral op.
Nee, ik denk dat je vrouwen wat dat betreft verkeerd inschat. Als jij een vrouw ontmoet, gaat ze heus niet vragen naar wat jij verdient.
D'r zijn anders verdomd weinig mensen die echt iets toe te voegen hebben aan de soort. In praktisch opzicht misschien alleen Nobelprijswinnaars, en in estetisch opzicht een handjevol topmodellen en acteurs.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:38 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
...evolutionair gezien....is 't wellicht wel logisch dat je single blijft.
Het doel van de soort is immers voortplanting en als men niets toe te voegen heeft aan de soort....tja
..wil natuurlijk niet zeggen dat je niets toe te voegen hebt...(phew),,
ook niet realistisch voor TS lijkt me.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:39 schreef fammetje het volgende:
Sorry flauw, maar denk dat deze tips allemaal niet helpen. Die desperate houding schrikt idd af, dat is het grootste manco. Een vriend van mij had dat ook, werd steeds enorm afgewezen en viel altijd op van die hele mooie meiden (wat voor hem niet realistisch was zeg maar). Toen heb ik een blind date voor hem geregeld, waarbij ik het meisje had verteld dat ze hem even de tijd moest gunnen om te ontdooien, dat heeft ze gedaan en afgelopen donderdag waren ze een half jaar samen...
Nou als je op je 28ste nog bezig bent... ik denk dat er dan toch behoorlijk wat tuinmannen etc. rondlopen die het al beter voor elkaar hebbenquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:33 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dus ik blijf altijd single??
In evolutionair opzicht zou je denken dat er uiteindelijk wel een vrouw voor mij is, want ik doe een universitaire studie en heb dus in financieel opzicht redelijke vooruitzichten.
Survival of the fittestquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:38 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
...evolutionair gezien....is 't wellicht wel logisch dat je single blijft.
Het doel van de soort is immers voortplanting en als men niets toe te voegen heeft aan de soort....tja
..wil natuurlijk niet zeggen dat je niets toe te voegen hebt...(phew),,
...als je een "goede" ontmoet niet nee.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:37 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ja, daar vallen vrouwen ook vooral op.
Nee, ik denk dat je vrouwen wat dat betreft verkeerd inschat. Als jij een vrouw ontmoet, gaat ze heus niet vragen naar wat jij verdient.
een vrouw met zelfkennis, daar hou ik vanquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:41 schreef Sjonnjoop het volgende:
Survival of the fittest![]()
TS komt redelijk kansloos over en ik ben geen eens een vrouw met ingebouwde radar doorvoor. Desperate is de slechtste eigenschap die je kunt hebben, je maakt het alleen maar moeilijker en ik kan je beloven dat het hebben van een vriendin je leven echt niet opeens fantastisch maakt, vaak zelfs in tegendeel , dus nergens voor nodig om desperate te zijn
man met de nodige recente ervaringquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:43 schreef Jikpunth het volgende:
[..]
een vrouw met zelfkennis, daar hou ik van![]()
true true......zeg ook niet dat alles volgens evolutionaire principes verloopt. Zeker niet omdat de mens een bewustzijn heeft en zelfstandig kan nadenken....quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:41 schreef Lestat het volgende:
[..]
D'r zijn anders verdomd weinig mensen die echt iets toe te voegen hebben aan de soort. In praktisch opzicht misschien alleen Nobelprijswinnaars, en in estetisch opzicht een handjevol topmodellen en acteurs.
...het gaat niet om de aantallen...maar om de invloed die ze hebben op de soort.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:51 schreef Jikpunth het volgende:
evolutionair zijn we toch gedoemd (Osama heeft er meer dan welke nobelprijswinnaar dan ook) en ook de tokkies zijn behoorlijk actief. plus de achterstands pubers die bezwangerd worden voor een breezer door van die randfiguren.
Goede tip voor TSquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:51 schreef Jikpunth het volgende:
ontopic: Heb je ooit een diemblad vol met breezers besteld en die geschonken aan een groepje leuke 17 jarige dames
Dat is een mooi verhaalquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:43 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
...als je een "goede" ontmoet niet nee.
@Lestat.....toen ik "jonger" was...zocht ik ook altijd...ik was vaak verliefd etc...maar dat bleef onbeantwoord. Tot ik besloot er niet meer actief mee bezig te zijn, 't te laten gaan.....vervolgens ging 't vanzelf en ben ik een paar relaties later getrouwd...
Dat "laten gaan" betekent natuurlijk niet dat je gewoon thuis kan gaan zitten wachten tot ze aanbellen. Mijn ervaring is dat als je niet (wanhopig) zoekende bent en je te beschikbaar opstelt, dit juist een positieve uitwerking heeft. Het heeft te maken met uitstraling...jezelf zijn en het vertrouwen daarin ook uitstralen.
Dit is idd een strak plan, succes gegarandeerd, dat is ook meteen het typje wat erg onder de indruk zal zijn van de universitaire opleidingquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:51 schreef Jikpunth het volgende:
......
ontopic: Heb je ooit een diemblad vol met breezers besteld en die geschonken aan een groepje leuke 17 jarige dames
Misschien val je niet op vrouwen ?quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:53 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dat is een mooi verhaal![]()
Maar wij zijn toch verschillend, ik heb juist de afgelopen 10 jaar niet 'gezocht' in de zin van dat ik op elk meisje afsprong en naar uitgaansgelegenheden ging met het expliciete doel iemand te vinden. Maar dat werkte dus niet!
Ook ben ik bijna nooit verliefd, ik ben in mijn leven maar 1 keer echt verliefd geweest.
....er is dus wel een behoefte......maar tot welke soort vrouwen voel je je aangetrokken? Wellicht vis je in de verkeerde poel?...quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:53 schreef Lestat het volgende:
[..]
Dat is een mooi verhaal![]()
Maar wij zijn toch verschillend, ik heb juist de afgelopen 10 jaar niet 'gezocht' in de zin van dat ik op elk meisje afsprong en naar uitgaansgelegenheden ging met het expliciete doel iemand te vinden. Maar dat werkte dus niet!
Ook ben ik bijna nooit verliefd, ik ben in mijn leven maar 1 keer echt verliefd geweest.
Ja je moet het toch ergens op leren en eerlijk gezegd waren mijn eerste vriendinnetjes ook geen nobelprijs lauratenquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:54 schreef Sjonnjoop het volgende:
Dit is idd een strak plan, succes gegarandeerd, dat is ook meteen het typje wat erg onder de indruk zal zijn van de universitaire opleiding
TS zoekt:quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:55 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
....er is dus wel een behoefte......maar tot welke soort vrouwen voel je je aangetrokken? Wellicht vis je in de verkeerde poel?...![]()
Ik ben geen homoquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:55 schreef Sjonnjoop het volgende:
[..]
Misschien val je niet op vrouwen ?
zoals ze ooit tegen mij zeiden: Come on all dutch are in essence bi-curious no matter how many chicks you've bonedquote:
Ik vindt sterke, zelfbewuste vrouwen aantrekkelijkquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:55 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
....er is dus wel een behoefte......maar tot welke soort vrouwen voel je je aangetrokken? Wellicht vis je in de verkeerde poel?...![]()
Hoe weet je dat zo zeker, duidelijk kun je niet met vrouwen overweg, misschien heb je meer succes met een lekkere kerel. Die zijn meestal ook universitair opgeleidquote:
Als je zelf niet sterk en zelfbewust bent, maak je weinig kans ...quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:00 schreef Lestat het volgende:
Ik vindt sterke, zelfbewuste vrouwen aantrekkelijk
Neerlandsche bodybuilding vereniging misschien?quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:00 schreef Lestat het volgende:
Ik vindt sterke, zelfbewuste vrouwen aantrekkelijk
Ja en die vallen dus niet op onzekere typjes, maatstaven bijstellen dusquote:Op woensdag 26 juli 2006 16:00 schreef Lestat het volgende:
[..]
Ik vindt sterke, zelfbewuste vrouwen aantrekkelijk
of juist wel.....als er ergens een onderdanig typje in je schuilt...quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als je zelf niet sterk en zelfbewust bent, maak je weinig kans ...
Als je alleen kunt flamen kun je misschien beter wegblijvenquote:Op woensdag 26 juli 2006 16:01 schreef Sjonnjoop het volgende:
[..]
Hoe weet je dat zo zeker, duidelijk kun je niet met vrouwen overweg, misschien heb je meer succes met een lekkere kerel. Die zijn meestal ook universitair opgeleid![]()
Na ja zeg, ik probeer je alleen te helpen, met vrouwen geen succes, je moet toch wat?quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:06 schreef Lestat het volgende:
[..]
Als je alleen kunt flamen kun je misschien beter wegblijven![]()
..is misschien wel een plekje om te zien welke vrouwen in hem als persoon geïnteresseerd zijn..?!quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:08 schreef rieski het volgende:
Waarom ga je niet aan de datingsite TS?
ja, als het allemaal zonodig moet! En hij zit toch achter z`n pc.quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:10 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
..is misschien wel een plekje om te zien welke vrouwen in hem als persoon geïnteresseerd zijn..?!
Gelukkig klinkt dat helemaal niet wanhopig...quote:Op woensdag 26 juli 2006 14:59 schreef leolinedance het volgende:
Stappenplan
1. Ga op stap
2. Drink met vrienden lekker wat biertjes
3. Wanneer je er klaar voor bent loop je een scanrondje door de kroeg/discotheek
4. Spreek iemand aan ('vind je het leuk hier?' dat soort vragen)
5. Raak aan de praat
6. Probeer tijdens het gesprek erachter te komen of ze een relatie heeft en probeer een beetje te vissen of ze jou ook leuk vind.
7. Indien ze je leuk vind, probeer haar te zoenen (onder het mom van 'niet geschoten is altijd mis')
8. Mocht dat lukken, vraag haar nummer en ga een beetje smsen, bellen en msnen.
9. Probeer iets af te spreken
10. Kijk of je haar wel écht zo leuk vindt, zo ja, probeer haar voor je te winnen als vriendin.
Stap 7 kun je eventueel overslaan, en bij stap 9 eraan vast plakken![]()
quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:13 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Gelukkig klinkt dat helemaal niet wanhopig...![]()
Ik heb niet zo heel veel goede eigenschappen geloof ik. Ik ben de domste niet, ik ben ook de lelijkste niet, en ik ben best aardig en behulpzaam. Slechte eigenschappen: ik ben vrij onzeker, egocentrisch, kritisch, wraakzuchtig. Ik voel me het best op mijn gemak op de societeit, lekker zuipen in een bekende omgevingquote:Op woensdag 26 juli 2006 16:11 schreef Jikpunth het volgende:
Even behulpzaam dan: wat zijn je vijf beste eigenschappen? noteer deze. Wat zijn je vijf slechtste eigenschappen? noteer deze. Waar voel je je het meest op je gemak en waar juist niet.
Probeer vrouwen dan te benaderen op een voor jou geschikte locatie en presenteer jezelf volgens je goede eigenschappen. Maak je niet druk over een openingszin want die zijn per definitie triest en zolang je maar een gesprek aanknoopt boeit het vrouwen toch weinig.
VERBERG je slechte eigenschappen bewust
..eh...tja...quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:16 schreef Lestat het volgende:
[..]
Ik heb niet zo heel veel goede eigenschappen geloof ik. Ik ben de domste niet, ik ben ook de lelijkste niet, en ik ben best aardig en behulpzaam. Slechte eigenschappen: ik ben vrij onzeker, egocentrisch, kritisch, wraakzuchtig. Ik voel me het best op mijn gemak op de societeit, lekker zuipen in een bekende omgeving![]()
Ja hoor ik ga best wel eens uit. En op mn vroegere werk had ik goed contact met de dames (ik ben student en momenteel in between bijbanen). Ik denk niet dat ik geen vriendin kan krijgen, want zoals gezegd ben ik niet de domste en niet de lelijkste, ik vraag me alleen af hoe lang het nog duurt en hoe ik het kan bespoedigen!quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:15 schreef zwaaibaai het volgende:
ga je wel eens uit?
spreek je vrouwen op je werk?
wat maakt je dat je geen vriendin hebt ( gehad)?
waardoor denk je dat je geen vriendin kan krijgen?
vragen vragen vragen.....
heh gatver rookte ze, dat is een serieus smerige eigenschap.quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:16 schreef Lestat het volgende:
[..]
Ik heb niet zo heel veel goede eigenschappen geloof ik. Ik ben de domste niet, ik ben ook de lelijkste niet, en ik ben best aardig en behulpzaam. Slechte eigenschappen: ik ben vrij onzeker, egocentrisch, kritisch, wraakzuchtig. Ik voel me het best op mijn gemak op de societeit, lekker zuipen in een bekende omgevingMaarja, daar heb ik pas 1 keer een dame gescoord, en dat was toen we allebei stomstomstomdronken waren. En de volgende ochtend bleek ze toch niet zo leuk. Bovendien rookte ze dus het zoenen was ook smerig.
.....denk dat ie niet doof/blind is, maar selectief leest/antwoord. Deze optie is immers pas 327x geopperd.quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:20 schreef Copycat het volgende:
Nogmaals dan maar: Waarom probeer je het niet eens op datingsites?
Dat staat me tegenquote:Op woensdag 26 juli 2006 16:20 schreef Copycat het volgende:
Nogmaals dan maar: Waarom probeer je het niet eens op datingsites?
dan kom je zeker niet wanhopig overquote:Op woensdag 26 juli 2006 16:20 schreef Copycat het volgende:
Nogmaals dan maar: Waarom probeer je het niet eens op datingsites?
...daarom zijn er ook honderden van en zijn ze ontzettend populair...quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:23 schreef Inorbit het volgende:
[..]
dan kom je zeker niet wanhopig over![]()
dating sites, dat is toch voor wanhopige gescheide moeders van 4 kinderen en een baan
of uitgerangeerde zakenmannen van boven de 140 kilo
Je bent een vrouw, ben je niet geinteresseerd in het profiel dat ie zojuist van zichzelf heeft neergezet?quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:27 schreef bxie het volgende:
..
want?quote:
Voor velen is het toch het uitgelezen medium gebleken om aan de man/vrouw te komen. En niet alleen voor wanhopige huismoeders of uitgebluste zakenmannen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:23 schreef Inorbit het volgende:
dan kom je zeker niet wanhopig over![]()
dating sites, dat is toch voor wanhopige gescheidde moeders van 4 kinderen en een baan
of uitgerangeerde zakenmannen van boven de 140 kilo
Dat dus ...quote:Op woensdag 26 juli 2006 16:37 schreef zwaaibaai het volgende:
want?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |