Vroegâh, toen we nog echte mannen waren, niet met het huishouden bezig waren, toen we nog niet onze wenkbrauwen epileerden, onze petjes nog niet op ghey-10 over 2 stonden, we nog geen echte pimps waren zoals dWc_Rufryder, we nog naar het werk liepen ipv dat we ons een weg baanden naar de C1000 op onze Peugeot Fox; toen we nog ECHTE mannen waren... totdat Mr. Condoom het condoom uitvond en toen verdween de sexuele ervaring van de echte man in de vergetelheid.
Nou, ik snap niet waarom zo veel mensen condooms gebruiken(afgezien van SOA-patiënten, negers en homo's) want de sexuele ervaring wordt werkelijk VERNEUKT! Neuken met een condoom is gewoon een inbreuk op de gehele ervaring. Het is gewoon raggen en het enige genot dat er te vinden is, is de eindstreep.
Ik vind condooms werkelijk een inbreuk op mijn sexuele ervaring en ik wens die ondingen nooit meer te gebruiken(ik MOEST gewoon wel, omdat m'n vriendin de pil vergeten was)!