Ja, eigenlijk vroeg hij zn vrouw gewoon of hij vrienden mocht zoeken, omdat alles alleen maar met zn 2en doen hem een beetje ging tegenstaanquote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:25 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus, als die andere vrouw absoluut geen seks met je zou willen, zou je daar tevreden mee zijn?
Oh, ik denk niet dat zijn vrouw een zielig hoopje mens is en ik geloof zeker in eigen verantwoordleijkheid, ook van zijn vrouw.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:27 schreef Untouchables het volgende:
Ik snap iets niet.
Hij zegt toch duidelijk dat z'n vrouw het er wel mee eens is, maar er moeite mee heeft?
Waarom moet hij dan zijn conclusie trekken en iemand anders zoeken? Zijn vrouw staat er toch achter?
Ik snap niet dat iedereen denkt dat die vrouw zo'n zielig mensje is dat niet eens voor zichzelf op kan komen, als zij zelf aangeeft dat ze het wel ok vindt, dan is er weinig aan de hand, lijkt mij.
Geef die vrouw ook eens wat credit.
Dat is dus niet het geval, ik hou heel veel van mijn vrouw en zou haar nooit kwijt willen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik geloof er werkelijk niets van dat jij ook maar enig moment risico gelopen hebt. Jij had immers allang besloten wat je wilde en eventueel opstappen van je vrouw zou jammer zijnmisschien, maar ook de deur wijd openzetten voor zoveel nieuwe en goede relaties als je maar kon wensen.
Ben benieuwd naar je antwoord op deze vraagquote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:25 schreef Copycat het volgende:
Dus, als die andere vrouw absoluut geen seks met je zou willen, zou je daar tevreden mee zijn?
Het is ook een gevoelskwestie. Iedereen is anders, dat blijkt wel weer.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:31 schreef Gripper het volgende:
Ik kan poly-amory niet zo goed begrijpen. Ik zou het best leuk vinden om ook eens naar bed te kunnen gaan met goede vriendinnen van me, gewoon omdat we elkaar zo aardig vinden, maar ik zou niet verliefd op ze kunnen worden.
Liefde is alleen voor mijn vriendin, 1 relatie is genoeg, en ik zou er niet meer willen hebben. Mijn vriendin is echter helemaal monogaam, dus dat soort grapperij gaat voor mij dan ook gewoon niet plaatsvinden.
Het kan goed mogelijk zijn ja, dat er dan toch een goeie relatie uit voortvloeit. Nogmaals: SEX is nooit de insteek geweest, maar wel vriendschap, genegenheid, liefde.......enz.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar je antwoord op deze vraag.
En dat heb je dan echt niet genoeg van jouw vrouw?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:35 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Het kan goed mogelijk zijn ja, dat er dan toch een goeie relatie uit voortvloeit. Nogmaals: SEX is nooit de insteek geweest, maar wel vriendschap, genegenheid, liefde.......enz.
Ik krijg zeker genoeg van mijn vrouw maar heb juist de behoefte dat ook van andere te krijgen. En ook het geven ervan, ik geef mijn vrouw voldoende maar wil het ook aan andere geven.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:38 schreef leonieke het volgende:
[..]
En dat heb je dan echt niet genoeg van jouw vrouw?
Ik begrijp het eerlijk gezegd ook niet zo goed. Als je vindt dat je niet genoeg vriendschap, genegenheid, liefde, ... krijgt van jouw vrouw, lijkt het mij eigenlijk beter om er een punt achter te zetten ipv op die manier die jij nu verkiest eerst al een goede relatie op te bouwen met iemand anders (een beetje rondkijken, zien wat er nog allemaal rondloopt) en dan uiteindelijk toch te vertrekken van jouw vrouw.
Speel het spel eerlijk en vertrek dan gewoon zodat jouw vrouw ook een nieuw leven kan opbouwen ipv op twee paarden te wedden.
Volgens mij is het helemaal niet de bedoeling om zijn vrouw te verlaten, daar gaat het niet om.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:38 schreef leonieke het volgende:
[..]
En dat heb je dan echt niet genoeg van jouw vrouw?
Ik begrijp het eerlijk gezegd ook niet zo goed. Als je vindt dat je niet genoeg vriendschap, genegenheid, liefde, ... krijgt van jouw vrouw, lijkt het mij eigenlijk beter om er een punt achter te zetten ipv op die manier die jij nu verkiest eerst al een goede relatie op te bouwen met iemand anders (een beetje rondkijken, zien wat er nog allemaal rondloopt) en dan uiteindelijk toch te vertrekken van jouw vrouw.
Speel het spel eerlijk en vertrek dan gewoon zodat jouw vrouw ook een nieuw leven kan opbouwen ipv op twee paarden te wedden.
Als je genoeg krijgt, waar komt die behoefte nog vandaan?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:42 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Ik krijg zeker genoeg van mijn vrouw maar heb juist de behoefte dat ook van andere te krijgen. En ook het geven ervan, ik geef mijn vrouw voldoende maar wil het ook aan andere geven.
Dit gaat niet om honger, dit gaat om trekquote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:46 schreef leonieke het volgende:
[..]
Als je genoeg krijgt, waar komt die behoefte nog vandaan?
Als ik honger heb, heb ik behoefte aan eten, maar ik als voldaan ben na een heerlijke maaltijd heb ik echt geen behoefte meer aan eten.
Ook een rare vergelijking, maar toch..
Waarom ik zo gereageerd heb? Mijn pa heeft ook een tijd een andere relatie gehad met iemand, mijn ma wist er ook van en liet alles maar gebeuren (want anders zou ze alleen eindigen).quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:43 schreef Untouchables het volgende:
[..]
Volgens mij is het helemaal niet de bedoeling om zijn vrouw te verlaten, daar gaat het niet om.
Op de een of andere manier heeft hij de behoefte om er meerdere relaties op na te houden.
Hoe ik daar zelf over denk is een tweede, maar he, zijn vrouw heeft gewoon duidelijk de keuze gekregen en moet daar zelf over oordelen.
Het is niet zo moeilijk, de meeste vrouwen hier zouden de TS meteen de deur uitschoppen, maar zijn eigen vrouw blijkbaar niet.
Is dat niet uiteindelijk waar het over gaat? We kunnen hem gaan veroordelen tot t een ons weegt, maar uiteindelijk zal hij het toch wel doen. Die vrouw moet de keuze maken en dat heeft ze gedaan, wat haar beweegredenen achter die keuze waren, doet er eigenlijk niet toe.
Met trek kan je gewoon blijven leven he. Je wordt misschien een beetje lastig, maar het is niet levensbedreigend als je op dat moment geen eten krijgtquote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:47 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
Dit gaat niet om honger, dit gaat om trek![]()
Heeft je vader dat vanuit dezelfde motieven gedaan? Of was het gewoon een verhouding?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:48 schreef leonieke het volgende:
[..]
Waarom ik zo gereageerd heb? Mijn pa heeft ook een tijd een andere relatie gehad met iemand, mijn ma wist er ook van en liet alles maar gebeuren (want anders zou ze alleen eindigen).
Na 27 jaar huwelijk is mijn pa toch vertrokken met die andere vrouw.
Mijn ma heeft het dus jarenlang ook gewoon 'goedgekeurd', maar ik ben er van overtuigd dat ze het niet oprecht deed, want verdorie, welke vrouw wil dat nu wel doen?
Dat klopt. Ik bezie het wellicht teveel vanuit mijn eigen idee.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:48 schreef dawg het volgende:
En Cc, ik begrijp je punt, maar het kan best dat je ooit iets doet, of ergens mee instemt, terwijl je dat toch moeilijk vindt. Als hun huwelijk en seksleven zo goed is als TS zegt, dan lijkt het mij dat zijn vrouw genoeg eigenwaarde heeft om er niet mee in te stemmen, mocht ze er écht niet achter staan.
Kiezen vind ik in dit geval maar een groot woord hoor. Mijn ma dacht aan haar twee kinderen en wou dat ze niets tekort kwamen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:52 schreef Untouchables het volgende:
[..]
Heeft je vader dat vanuit dezelfde motieven gedaan? Of was het gewoon een verhouding?
Kijk het punt is gewoon, je moeder heeft voor zichzelf een keuze gemaakt, ze koos ervoor te accepteren dat je vader met iemand anders was, omdat ze niet alleen wilde zijn.
Ze had ook kunnen zeggen, flikker op met je verhouding, eerst scheiden, dan een andere vrouw.
Het is duidelijk dan? Jouw vader was fout bezig, maar je moeder wist ervan en koos ervoor om het te accepteren.
Bovendien is er in dit geval niet direct sprake van vreemdgaan, omdat zijn vrouw de keuze vantevoren heeft gekregen.
De vraag is juist in hoeverre zij een (vrije) keus had. Als ik het allemaal goed begrijp had zij die niet.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:43 schreef Untouchables het volgende:
Is dat niet uiteindelijk waar het over gaat? We kunnen hem gaan veroordelen tot t een ons weegt, maar uiteindelijk zal hij het toch wel doen. Die vrouw moet de keuze maken en dat heeft ze gedaan, wat haar beweegredenen achter die keuze waren, doet er eigenlijk niet toe.
Maar eigenlijk is hij gewoon op zoek naar vriendschap hoorquote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:57 schreef Lod het volgende:
[..]
De vraag is juist in hoeverre zij een (vrije) keus had. Als ik het allemaal goed begrijp had zij die niet.
Verder ben ik benieuwd naar de definitie van 'relatie' van de TS. In mijn belevingswereld hoort bij 'een relatie hebben' ook sex, anders is het gewoon vriendschap.
Ik doe ook niet alles waar ik zin in heb, de TS houdt er echter andere gevoelens op na.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:56 schreef leonieke het volgende:
[..]
Kiezen vind ik in dit geval maar een groot woord hoor. Mijn ma dacht aan haar twee kinderen en wou dat ze niets tekort kwamen.
Het was idd een verhouding van mijn pa, maar ik blijf erbij dat hij die vrouw zo beter is leren kennen en dan vertrokken is toen het voor de kinderen opeens geen probleem meer was.
Ik kan me niet van de indruk ontdoen dat TS heel gelukkig zal zijn met de situatie en zijn vrouw niet, maar ja... ze heeft het geaccepteerd dus is alles opeens goed.
Ik zal wel te romantisch ingesteld zijn en doe niet alles waar ik zin in heb, maar mijn vriend niet echt ziet zitten.
Wat heerlijk om te horen dat je jezelf zo wegcijfert! Vind ik echt knap van je!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:42 schreef save_the_day het volgende:
[..]
ik geef mijn vrouw voldoende maar wil het ook aan andere geven.
Een vrije keus is er altijd, tenzij er een pistool tegen je hoofd wordt gedrukt.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:57 schreef Lod het volgende:
[..]
De vraag is juist in hoeverre zij een (vrije) keus had. Als ik het allemaal goed begrijp had zij die niet.
Dan zou ik hier niet aan beginnen. Sorry, ik kan hier niet echt iets over kwijt, behalve dat als je echt meent wat je in deze quote zegt, dat je het niet moet doen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:31 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Dat is dus niet het geval, ik hou heel veel van mijn vrouw en zou haar nooit kwijt willen.
Ik denk dat als dat zo is, je niet iets zou doen waar ze moeite mee heeft.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:31 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Dat is dus niet het geval, ik hou heel veel van mijn vrouw en zou haar nooit kwijt willen.
Denk dat zo'n relatievorm wel geëmancipeerd is. Mag het hopen tenminstequote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:25 schreef Naief_And_Nasty het volgende:
Is polyamory een relatie tussen 1 man en meerdere vrouwen of is een langdurige relatie van 1 vrouw met meerdere mannen ook mogelijk.?
Het sleutelwoord hierin is: communicatie. Als je moeder het altijd gedoogd heeft maar nooit met je vader over gesproken.....dan loopt het ook mis. Leren praten in een huwelijk is niet makkelijk maar in een geval als dit uiterst nodzakelijk.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:48 schreef leonieke het volgende:
[..]
Waarom ik zo gereageerd heb? Mijn pa heeft ook een tijd een andere relatie gehad met iemand, mijn ma wist er ook van en liet alles maar gebeuren (want anders zou ze alleen eindigen).
Na 27 jaar huwelijk is mijn pa toch vertrokken met die andere vrouw.
Mijn ma heeft het dus jarenlang ook gewoon 'goedgekeurd', maar ik ben er van overtuigd dat ze het niet oprecht deed, want verdorie, welke vrouw wil dat nu wel doen?
Dat zit aardig in de goede richting!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:59 schreef leonieke het volgende:
[..]
Maar eigenlijk is hij gewoon op zoek naar vriendschap hoor![]()
En zoiets moet je idd echt gaan bespreken met jouw partner want ik zou het ook niet willen hebben dat mijn partner een gewone vrouwelijke vriendin heeft... Nee hoor, wat zou ik dan stikjaloers zijn![]()
![]()
Juist ja, dat was wel de insteek van de topic, ervaring van andere in dezelfde situatiequote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:04 schreef Untouchables het volgende:
[..]
Ik doe ook niet alles waar ik zin in heb, de TS houdt er echter andere gevoelens op na.
Dat kan, maar in dit geval heeft het weinig zin om daar tegen in discussie te gaan, aangezien er al helemaal niets te kiezen meer valt en dit topic meer ging om andere ervaringen van mensen.
In dit geval is dus de acceptatie van de vrouw niet eens meer belangrijk, omdat ze dat al gedaan heeft. Anders had het topic wel "Zal ik er meerdere relaties op nahouden" of iets in die zin geheten.
Beetje sex erbij en klaarquote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:30 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Dat zit aardig in de goede richting!
Nee, Sonnestraaltje ik kende nog niemand waarmee ik concreet ook een relatie mee op zou willen bouwen. Maar in mijn speurtocht naar wat mijn gevoelens werkelijk waren ben ik oa. op die site van polyamory gekomen en heb daar de herkenning gevonden van mijn gevoelens. Inmiddels heb ik dan over een paar weken een date met iemand waarmee ik nu 5 maanden intensief msn, sms en telefoneer.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:11 schreef sonnestraaltje het volgende:
Wat ik mij dus afvraag is of je op het moment dat je het er met je vrouw over had al iemand kende waarmee jij zo'n relatie wilde opbouwen (dat je er zegmaar niet meer omheen kon), of dat je het nu gewoon zeker wist dat jij je zo voelde en met die insteek met je vrouw bent gaan praten.
Ik heb veel respect voor je als jullie dit voor elkaar krijgen op een manier waarop jullie er allebei werkelijk gelukkig mee zijn, ik ben er van overtuigd dat het kan. (al kan ik dit niet).
Ja polyandrie vraagt veel tolerantie van mannen of jongens. Verder las ik laatst dat er in Nederland een mannenoverschot is dus het biedt wel een uitkomst.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Denk dat zo'n relatievorm wel geëmancipeerd is. Mag het hopen tenminste.
Ja dit geldt voor beide geslachten maar ook voor homosexuele relaties, wil je meer weten, neem dan eens een kijkje op www.polyamory.nlquote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:25 schreef Naief_And_Nasty het volgende:
Is polyamory een relatie tussen 1 man en meerdere vrouwen of is een langdurige relatie van 1 vrouw met meerdere mannen ook mogelijk.?
euh jah..quote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:30 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Dat zit aardig in de goede richting!
Daar ben ik ook veel op het forum geweest en heb ik ook al veel van geleerd, maar ik dacht het hier ook eens te proberen omdat veel mensen die site niet kennen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:08 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat je voor die ervaringsdeskundigen toch echt aan het betere adres bent op die door jou al meermalen genoemde site.
Denk niet dat FOK! daar echt de plek voor is.
Ja joh. Dan zit je samen met je vrouw, je échte vrouw (quote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:38 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Inmiddels heb ik dan over een paar weken een date met iemand waarmee ik nu 5 maanden intensief msn, sms en telefoneer.
en daarna schrijf je:quote:Op dinsdag 25 juli 2006 11:56 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Het is inderdaad kiezen of delen. Mijn vrouw heeft voor mij gekozen om bij me te blijven en van delen is weinig spraken.
Vertaling: Jij vertelt wat je van plan bent en zij kan het slikken of wegwezen.quote:We bepalen samen de grenzen voor wat wel en niet kan.
Moeilijk voor jou?quote:Omdat we nu nog in de beginfase zitten is het daarom nog wel moeilijk voor haar (maar ook voor mij)
Als dat de bedoeling was, zou ik dan zoveel moeite doen om in deze discussie mee te gaan? Nee, het is zeker niet de bedoeling om die site te promoten.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:17 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Als dat je doel was om alleen de site bekend te maken dan is het een verkapte vorm van spam
Lezen is ook een kunstquote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:28 schreef mgerben het volgende:
[..]
en daarna schrijf je:
[..]
Vertaling: Jij vertelt wat je van plan bent en zij kan het slikken of wegwezen.
en:
[..]
Moeilijk voor jou?
Waarom? Omdat je nog geen 2e vrouw hebt gevonden? Tsjonge, problemen zeg...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |