Tja, als het zo simpel ging... Hij pakte de drivers niet.quote:Op woensdag 26 juli 2006 02:58 schreef maartena het volgende:
[..]
1) Zoek uit welke drivers je nodig hebt en brand ze op een CD.
2) Boot van de Windows XP CD
3) Druk op F6 wanneer er word gevraagd of je andere drivers wilt gebruiken.
4) Stop de Driver CD erin.
5) Hij vraagt vanzelf weer om de Windows XP CD
6) Voila
Mja, want het is ook wel eenquote:Ah, zo'n PC van je werk.... waar systeembeheerders zoals IK liever niet van hebben dat je er allerlei troep op gaat installeren?
Doe dat dan ook niet.
Nou ja, je wist in ieder geval niet hoe je opnieuw Windows moest installeren als er een 64 bits versie was geinstalleerd.quote:Op woensdag 26 juli 2006 02:57 schreef MissBliss het volgende:
Zie PI en die pc deed het prima tot de trial-versie afgelopen was, waar dus geen retail-versie van te krijgen is... Ik zie niet in wat dat te maken heeft met 'omgaan met pc's'...
Ja, al die fantastische oplossingen hebben niks uitgemaakt dus.quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:01 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Je verwacht veel te veel van meen ik had je al oplossingen aangedragen. O.a. wat Maartena voor de 2e keer al in z'n post gezegd had. Maar goed we zien morgen wel weer zolang je dat bler-toontje maar niet weer toont.
NoFi, snap dat jullie je werk doen. Maar je bent het met me eens dat die laptop van hun een rotzooitje is met hun 8 verschillende usernames om in te kunnen loggen op 1 bedrijfslaptop?quote:Op woensdag 26 juli 2006 02:58 schreef maartena het volgende:
[..]
1) Zoek uit welke drivers je nodig hebt en brand ze op een CD.
2) Boot van de Windows XP CD
3) Druk op F6 wanneer er word gevraagd of je andere drivers wilt gebruiken.
4) Stop de Driver CD erin.
5) Hij vraagt vanzelf weer om de Windows XP CD
6) Voila
[..]
Ah, zo'n PC van je werk.... waar systeembeheerders zoals IK liever niet van hebben dat je er allerlei troep op gaat installeren?
Doe dat dan ook niet.
Nee, je verwacht toch dat een andere versie er gewoon overheen kan.quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:02 schreef maartena het volgende:
[..]
Nou ja, je wist in ieder geval niet hoe je opnieuw Windows moest installeren als er een 64 bits versie was geinstalleerd.
Ik ga eens kijken.quote:En verder: http://tweakers.net/pricewatch/116917
Als er een trial-versie beschikbaar is, verwacht je toch dat er daarna een retailversie te verkrijgen is... Of een key ofzo... Of is dat te naief?? Die retail-versie is er dus niet, tenzij je een geheel nieuwe pc koopt.quote:Geen retail, maar aan een OEM versie heb je ook genoeg. Waarom je trouwens een trial versie installeerd op een hoofdpc, zonder een plan voor wat je NA die trial versie gaat doen is me ook een raadsel...
Wil niet zeggen dat alle aangedragen oplossingen ook goed uitgevoerd zijn of dat we jou thuissituatie precies zien. Dat je geen diskette-station hebt, had ik niet verwacht. Blijkbaar had je een minder oude pc dan ik in de eerste instantie dacht en dat maakt het voor jou geval niet makkelijker..quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:03 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, al die fantastische oplossingen hebben niks uitgemaakt dus.
Compleet met Amerikaans paspoort!quote:Op woensdag 26 juli 2006 02:59 schreef Mr.Noodle het volgende:
Hey, tof een Amerikaan..
Los Angeles is een van de ergste steden ter wereld wanneer het aankomt op verkeersdrukte. Verwacht van 06:00 s'ochtends tot na 10:00 drukte, en om 15:00 begint de avondspits alweer die toch zeker tot 20:00 duurt. Het ligt er natuurlijk wel een beetje aan waar je vandaan vertrekt, en op welk tijdstip je in de buurt van Los Angeles bent.quote:Is LA een beetje fatsoenlijk te bereiken in oktober vanaf de westkust, was van plan om een roadtrip te maken door Californië. Of moet ik een dikke file verwachten om LA binnen te komen en van ongeveer hoeveel uur voordat ik van de snelweg in de stad ben?
En dit is trouwens een KLB-topic, dus ik mag best klagenquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:03 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, al die fantastische oplossingen hebben niks uitgemaakt dus.
Hey, moet het topic nog wat leven in blazen..quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:07 schreef maartena het volgende:
[..]
Compleet met Amerikaans paspoort!
[..]
Los Angeles is een van de ergste steden ter wereld wanneer het aankomt op verkeersdrukte. Verwacht van 06:00 s'ochtends tot na 10:00 drukte, en om 15:00 begint de avondspits alweer die toch zeker tot 20:00 duurt. Het ligt er natuurlijk wel een beetje aan waar je vandaan vertrekt, en op welk tijdstip je in de buurt van Los Angeles bent.
Afstanden:
Downtown San Diego naar Downtown Los Angeles: 2.5 uur indien geen file.
Maar nu raken we off-topic natuurlijk
Die laptop zal best een rotzooitje zijn... hij is ook alleen bedoeld voor bedrijfsdoeleinden en niet voor 'back-up'... Maar toh is het raar dat je zelf een freeware prog als the Gimp niet kan installeren,... of een schijfdefragmentatie kan doen... Maar dat moet allemaal via de ICT0-afdeling via Engeland en Indiaquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:04 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
NoFi, snap dat jullie je werk doen. Maar je bent het met me eens dat die laptop van hun een rotzooitje is met hun 8 verschillende usernames om in te kunnen loggen op 1 bedrijfslaptop?
2 zou ik er verwachten 1 van de admin en de andere van de gebruiker.
Nee, een diskette-station zou makkelijk zijn... Maar er komen ook posts voorbij die gewoon lomp zijn...quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:07 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Wil niet zeggen dat alle aangedragen oplossingen ook goed uitgevoerd zijn of dat we jou thuissituatie precies zien. Dat je geen diskette-station hebt, had ik niet verwacht. Blijkbaar had je een minder oude pc dan ik in de eerste instantie dacht en dat maakt het voor jou geval niet makkelijker..
Je moest eens weten wat je niet mag met Windows mag met beperkte rechten. O.a. je eigen toetsenbordindeling niet aanpassen of zelfs de datum opvragen door op het klokje te klikken. Ik heb het meegemaaktquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:11 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Die laptop zal best een rotzooitje zijn... hij is ook alleen bedoeld voor bedrijfsdoeleinden en niet voor 'back-up'... Maar toh is het raar dat je zelf een freeware prog als the Gimp niet kan installeren,... of een schijfdefragmentatie kan doen... Maar dat moet allemaal via de ICT0-afdeling via Engeland en India
[..]
Nee, een diskette-station zou makkelijk zijn... Maar er komen ook posts voorbij die gewoon lomp zijn...
'Ja, dat is helemaal niet moeilijk'
Nou voor ons wel dus
En IK snap de thuissituatie niet eens helemaal
Ja, dat van die datum heb ik op school ookquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:15 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Je moest eens weten wat je niet mag met Windows mag met beperkte rechten. O.a. je eigen toetsenbordindeling niet aanpassen of zelfs de datum opvragen door op het klokje te klikken. Ik heb het meegemaakt
En ik had wel gedacht dat je zo snugger was om door die lompe posts heen te kijken en nog onze aangedragen oplossingen uit te halen...
En nu, zitten jullie nu om de beurt in te loggen en te posten op dezelfde PC?, omdat die andere pc telkens opnieuw opstartquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:26 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, dat van die datum heb ik op school ook
En ik ben blij met jullie oplossingenZie wel het verschil tussen bullshit en niet-bullshit! Maar ook de goedbedoelde oplossingen hebben niks opgelost dus tot nu toe
[En niet omdat ik een n00b ben... de hele middag heeft een redelijke expert eraan gezeten, maar pc doet het nog niet dusnaja, ik hoop dus maar op die windows cd met drivers
]
quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:34 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
En nu, zitten jullie nu om de beurt in te loggen en te posten op dezelfde PC?, omdat die andere pc telkens opnieuw opstart
En dat mag je dan wel weer installerenquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:39 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Er bestaat nog zoiets als verschillende browsers
Mjaquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:43 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
En dat mag je dan wel weer installerenRare lui die systeembeheerders uit Engeland/India
Haha, eenquote:Op woensdag 26 juli 2006 03:44 schreef Haruhi het volgende:
Haha, een vrouw.
Wat nouquote:Op woensdag 26 juli 2006 04:03 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Mja
IK heb de regels niet gemaakt![]()
[..]
Haha, eenman
owww je zal versteld staanquote:Op woensdag 26 juli 2006 04:11 schreef Haruhi het volgende:
[..]
Wat nou.
Jij bent een vrouw. Die kunnen niks met computers dus wat zeur je
Ow flikker opquote:Op woensdag 26 juli 2006 04:11 schreef Haruhi het volgende:
[..]
Wat nou.
Jij bent een vrouw. Die kunnen niks met computers dus wat zeur je
Kom maar langs, ik ben nog wakker.quote:Op woensdag 26 juli 2006 04:20 schreef Haruhi het volgende:
Ik had het binnen een uurtje gepiept, maar ik ben ook wel héél tof.
Alleen als ik je daarna mag neukenquote:Op woensdag 26 juli 2006 04:22 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Kom maar langs, ik ben nog wakker.
Nee, sorry.quote:
Moet ik genuanceerd posten of snap je zelf ook waarom ik bepaalde stukken bold citeer?quote:Op woensdag 26 juli 2006 03:11 schreef MissBliss het volgende:
Die laptop zal best een rotzooitje zijn... hij is ook alleen bedoeld voor bedrijfsdoeleinden en niet voor 'back-up'... Maar toh is het raar dat je zelf een freeware prog als the Gimp niet kan installeren,...{
iddquote:Op woensdag 26 juli 2006 10:05 schreef Kiteless het volgende:
Goh, ben je nou nog steeds aan het klooien ?
Vind je niet dat stuntelige gebruikers eerder dood moeten?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 04:04 schreef MissBliss het volgende:
De situatie:
1 pc, die een verlopen testversie heeft van Windows XP Proffesional 64 editie, en waar geen andere editie van Win XP op te installeren is omdat de schijven ineens verdwenen zijn
1 SLOME laptop... waar we al 3!!! uur proberen The Gimp op te installeren... Waarom The Gimp?? Omdat je voor Photoshop administrator-rechten nodig hebt... Waarom lukt het niet?? Geen ideeHij mist een file, of het installeren gaat goed en hij staat niet in menu start... of hij sterft af tijdens het bewerken van een foto.... Hij doet het in ieder geval niet
DUS?? Alle computers mogen doodOf juist weer leven zodat het eens een keer gaat werken
Ik MOET die foto bewerken
En mijn wijn is bijna op
jahquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:08 schreef Mr.Noodle het volgende:
En? Worden er na vandaag nog steeds computers dood gewenst?
Ik help je, ik gooi na deze post mijn laptop uit het raam.quote:Op donderdag 27 juli 2006 00:55 schreef Re het volgende:
[..]
jah, ze moeten ALLLLLEMAAAAAAAAAAALLLLLL DOOOOOOOOOD!!!!!!!!
Ah, kan ik daar uit opmaken dat het dus niet gelukt is?quote:Op donderdag 27 juli 2006 00:55 schreef Re het volgende:
[..]
jah, ze moeten ALLLLLEMAAAAAAAAAAALLLLLL DOOOOOOOOOD!!!!!!!!
morgen krijg ik de DVD en evt ook een floppystation. De laptop is nog steeds kut, Ad-Aware overheen laten lopen (ja die installeerde die welquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ah, kan ik daar uit opmaken dat het dus niet gelukt is?
Nee, mijn beste kant is links.quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:00 schreef NanKing het volgende:
[..]
[afbeelding]
Retorische vragen zijn niet je beste kant zeker.
Wacht even, ik hoopte dat vandaag de soap is afgelopenquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:01 schreef Re het volgende:
[..]
morgen krijg ik de DVD en evt ook een floppystation. De laptop is nog steeds kut, Ad-Aware overheen laten lopen (ja die installeerde die wel) wat hem 15 keer sneeler heeft laten maken, nu nog zorgen dat mijn voor 98% gefragmenteerde schijf eens wordt opgeschoont door een van de 8 admins
![]()
Behalve die van mij, want daar hebben we vandaagquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:55 schreef Re het volgende:
[..]
jah, ze moeten ALLLLLEMAAAAAAAAAAALLLLLL DOOOOOOOOOD!!!!!!!!
Dat was al vermeld hoorquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:03 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Wacht even, ik hoopte dat vandaag de soap is afgelopenen nu ga je me vertellen dat je morgen pas de DVD krijgt? Ben je dit topic nu kunstmatig in leven aan het houden of hoe zit dat?
![]()
Nou post, dat kreng van een plaatje dan!!quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:03 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Behalve die van mij, want daar hebben we vandaageindelijk
op kunnen photoshoppen.
Het is al donderdag heurquote:
die staat in FOTquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:04 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Nou post, dat kreng van een plaatje dan!!![]()
Kan ik misschien dan nog enigzins een lousy link krijgen daar naar toe, als je te lui bent om hier een foto te posten?quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:13 schreef Re het volgende:
[..]
die staat in FOT
en die andere zal nog wel ff duren
Fotowedstrijd Juli 2006 [Centraal Topic]quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:18 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Kan ik misschien dan nog enigzins een lousy link krijgen daar naar toe, als je te lui bent om hier een foto te posten?![]()
Sorry meid, maar jij opent dit topic en ik ben toevallig in deze soap verzeild geraakt dat ik ook wil dat er een beetje waardig einde komt en dat er een fatsoenlijk plaatje gepost wordt, want daar ging het toch uiteindelijk om? Dan vind ik iig dat je hier het plaatje kan posten, omdat ik jou geklaag heb moeten verdragenquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:22 schreef MissBliss het volgende:
[FOT] Fotowedtrijdtopic, ik ben ook lui
Je had niet op het topic hoeven klikken en al helemaal niet hoeven reagerenquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:30 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Sorry meid, maar jij opent dit topic en ik ben toevallig in deze soap verzeild geraakt dat ik ook wil dat er een beetje waardig einde komt en dat er een fatsoenlijk plaatje gepost wordt, want daar ging het toch uiteindelijk om? Dan vind ik iig dat je hier het plaatje kan posten, omdat ik jou geklaag heb moeten verdragen![]()
Sorry, maar je TT maakte het toch te interessant om te klikkenquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:38 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Je had niet op het topic hoeven klikken en al helemaal niet hoeven reageren
Het is een foto van een zeepwinkel met een zwerfster ervoor
Sorry geen naakt ofzo
Nee, heb je niet gevraagd, stereotypering van mij over mannenquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Sorry, maar je TT maakte het toch te interessant om te klikken
Had ik gevraagd, dat ik naakt wilde hebben? Volgens mij niet.
En waarom ga je ervan uit dat ik dat bijvoorbaarbaat al aan zou denken
Maar goed, het is een foto van een Lush winkel? Waar ergens gevestigd
Ik hoop dat ik wel m'n eigen mening mag hebben en niet bij voorkeur op jou foto moet stemmen omdat je dit topic geopend had?
Ik heb m'n momenten, maar ik ben niet het 'type' user die om tietenfoto's vraagt en dat heeft bepaalde redenen, maar goed die ga ik je niet vertellen omdat het anders weer lomp op je overkomtquote:Op donderdag 27 juli 2006 01:55 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nee, heb je niet gevraagd, stereotypering van mij over mannen
Ah, ik zal over een aantal maanden een foto maken van de Apple winkel op fifth avenue, okequote:Lushwinkel in New York
En ja, een mening magMn foto is niet superbijzonder, maar wou hem gewoon graag bewerken en insturen, vandaar
Ja, nu word ik nieuwsgierigquote:Op donderdag 27 juli 2006 02:01 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ik heb m'n momenten, maar ik ben niet het 'type' user die om tietenfoto's vraagt en dat heeft bepaalde redenen, maar goed die ga ik je niet vertellen omdat het anders weer lomp op je overkomt
Het ging ook om de tegenstelling op die fotoquote:Ah, ik zal over een aantal maanden een foto maken van de Apple winkel op fifth avenue, oke
Lijkt me toch wat mooier dan een Lush winkel..![]()
Don't tempt me...quote:Op donderdag 27 juli 2006 02:32 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, nu word ik nieuwsgierig
[..]
Het ging ook om de tegenstelling op die foto
Die Apple-store hebben we niet gezien, wel die in SOHO
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |