de meeste ruiken alleen tijdens het gebruiken, daarna niet meer.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:42 schreef Verbal het volgende:
Is er ook een (niet van Axe, losermerk) scrub die te gebruiken is door mannen zonder dat ze naar een fruitmand gaan ruiken? (al moet ik zeggen dat we een after sun-creme-ding hebben dat wel errug lekker -naar een fruitmand- ruikt).
V.
Misschien dat het volgende topic er wat mee te maken heeft: Huidverzorging voor de heren (deel 13) ??quote:
Ach zoquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:05 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Misschien dat het volgende topic er wat mee te maken heeft: Huidverzorging voor de heren (deel 13) ??
Er zijn hier namelijk al meerdere malen diverse verzoeken gedaan naar een goede bodyscrub.![]()
Sabon is eigenlijk de chique Lushquote:Op woensdag 26 juli 2006 12:49 schreef WaSTeiL het volgende:
Lavendel/Appel scrub van Sabon!
[afbeelding]
19.95 voor een kleine pot en 24.95 voor een pot met dubbele hoeveelheid. Vaag prijsverschil nog steeds.quote:Op woensdag 26 juli 2006 17:44 schreef Brunette het volgende:
[..]
Sabon is eigenlijk de chique Lush![]()
Hoeveel kostte hij?
Dat is niet helemaal waar!quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:29 schreef Maeghan het volgende:
Ja, alleen is Lush daadwerkelijk zonder synthetische zooi
Parabenen zitten in verreweg de meeste Lush producten wel, maar idd Lush bevat wel een minimum aan synthetische rotzooi.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:21 schreef Maeghan het volgende:
Geen onnodige, laat ik het zo zeggen. Als er op een Lushproduct staat dat het naar sinaasappel ruikt, dan zit er tenminste ook sinaasappel in, en veel producten zijn wel gewoon helemaal vrij van synthetische producten.
Maar volgens de Kankerstichting leiden ze niet direct tot (borst)kanker.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:25 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Parabenen zitten in verreweg de meeste Lush producten wel, maar idd Lush bevat wel een minimum aan synthetische rotzooi.
Dat heb ik dan ook niet gezegd.....quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:43 schreef Brunette het volgende:
[..]
Maar volgens de Kankerstichting leiden ze niet direct tot (borst)kanker.
Weet ikquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 22:47 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Dat heb ik dan ook niet gezegd.....![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |