Op Talpa staat ook niet veelquote:Op woensdag 23 augustus 2006 23:57 schreef HiZ het volgende:
[..]
Misschien omdat het op Talpa wordt uitgezonden?
NB: in de VS komt het vierde seizoen in de zomer van 2007 op tv.
Season 4 is al bevestigdquote:Op maandag 28 augustus 2006 20:39 schreef HiZ het volgende:
De hele aflevering maakte op mij een 'end of series' indruk. Helemaal geen einde seizoen ???
tja, too bad, maar binnenkort eerst nog genoeg nieuwe seizoenen; Grey's Anatomy, Lost, 24, Prison Break is net weer begonnen...quote:Op maandag 28 augustus 2006 21:10 schreef Xurk het volgende:
Oh, ik dacht dat het nog niet helemaal duidelijk was, maar dat het "eind lente / begin zomer" zou worden... dat laatste is nóg erger![]()
Ik zag hem ineens in mijn at staan en hoopte een beetje op nieuwe afleveringenquote:Op dinsdag 28 november 2006 22:18 schreef mrkanarie het volgende:
wat een kick!
Ik stilletjes ook.quote:Op dinsdag 28 november 2006 22:33 schreef Fendy het volgende:
[..]
Ik zag hem ineens in mijn at staan en hoopte een beetje op nieuwe afleveringen
Schandalig lange pauze jaquote:Op donderdag 22 maart 2007 11:52 schreef Reddiablo het volgende:
heerlijke serie ook, komt pas in augustus weer een nieuwe reeks toch?
Duidelijk een uit het oog uit het hart persoon ben jij, Heroes heeft zijn toffe momenten maar is over het algemeen in alle opzichten een veel zwakkere versie van The 4400.quote:Op donderdag 22 maart 2007 17:36 schreef crossover het volgende:
[..]
Schandalig lange pauze ja
Ik weet niet of ik deze serie nog wel zo goed vindt sinds ik Heroes ken.
Waar slaat dat nou weer opquote:Op donderdag 22 maart 2007 19:27 schreef Illyria het volgende:
[..]
Duidelijk een uit het oog uit het hart persoon ben jij,
Ik vind Heroes toch lekkerder lopen, maar het is al lang geleden dat ik iets van The 4400 heb gezien.quote:Heroes heeft zijn toffe momenten maar is over het algemeen in alle opzichten een veel zwakkere versie van The 4400.
Kortom, Heroes mag de voeten nog niet eens kussen van The 4400.
Je geeft zelf het antwoord al:quote:
enquote:het is al lang geleden dat ik iets van The 4400 heb gezien.
Terwijl je er eerst nog zo vol lof over was en in november Heroes zelfs nog een grote ripoff van The 4400 noemde.quote:Ach, ik mis het niet eens meer.
Normaal gesproken zou het wel respect zijn, twee seizoenen van een serie in één week, maar s1 van The 4400 heeft maar vijf afleveringen en s2 volgens mij 13 ofzo, dus het valt nog meequote:Op donderdag 22 maart 2007 11:50 schreef woeshie het volgende:
In minder dan een week tijd heb ik season 1 en 2 helemaal uitgekeken (terwijl ik normaal gezien niet zo vaak tv kijk .. ). Echt supergoeie serie !!![]()
Is season 3 al uit op dvd?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |