moet er toch 1 hebben dus wil m wel, klopt je mail adres?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:57 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Reden dat ik 'm nu sinds een half jaar ofzo niet meer gebruik, is dat ik een grote combimagnetron heb gekocht. Bij mijn weten doet ie 't nog prima, de glazen ronddraai-schaal onderin draait ook nog.
En het *ping* is zoveel mooier dan m'n huidige *beep beep*....
Die zou het wel moeten doen.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 18:05 schreef The6thgate het volgende:
moet er toch 1 hebben dus wil m wel, klopt je mail adres?
hmm dat moet ik ook nog uitzoeken idd...moet zelfs eerst nog een fiets hebbenquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 19:51 schreef troT het volgende:
Ik weet niet eens hoe ik naar de uithof moet fietsen![]()
Het gemeentehuis weet ik ookquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 20:30 schreef The6thgate het volgende:
[..]
hmm dat moet ik ook nog uitzoeken idd...moet zelfs eerst nog een fiets hebbenverder weet ik mn weg naar de oudegracht en het gemeentehuis wel maar voorderest is het ook uitzoeken. ga je meedoen aan de UIT?
Je leert het zo joh, je woont op een mooie plek; lekker centraal. En anders vraag je het ons. Ik woon overigens iets verderop.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 20:42 schreef troT het volgende:
[..]
Het gemeentehuis weet ik ook![]()
Ik kan niet meedoen aan de UIT omdat ik dan op vakantie ben. Best wel jammer want volgens mij is het de perfecte manier om Utrecht een beetje te leren kennen.
Zou wel goed voor zijn omzet zijn. Maar tot hoe laat is hij open?quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 21:26 schreef Ireth het volgende:
Als het goed is deze zondag wel! Koopzondag, maar betwijfel of Mario daar aan meedoet..
De leukste route is van centrum (neude) naar Janskerkhof, Nachtegaalstraat door het Wilhelminapark, van die route wordt ik echt vrolijkquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 20:35 schreef Ireth het volgende:
De route die ik weet vanaf Damstraat (lees: centrum) is via Catharijnesingel, langs Sterrenwijk, Langs Stadion en dan borden Uithof, maar er zullen ongetwijfeld wel 'dit is een stuk korter'- binnendoorweggetjes bestaan.
Dat kan je beter hier melden.quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 01:42 schreef _dirkjan_ het volgende:
Vanaf 28 augustus ben ik een utrechtenaar!
Mwach, de helft van de UIT ben je dronken, dat ben je de volgende dag ook weer vergetenquote:Op vrijdag 4 augustus 2006 20:42 schreef troT het volgende:
Het gemeentehuis weet ik ook![]()
Ik kan niet meedoen aan de UIT omdat ik dan op vakantie ben. Best wel jammer want volgens mij is het de perfecte manier om Utrecht een beetje te leren kennen.
Brand op de Bombaydreef( 15:11:26 ) én eerder(14:54:07) op de Perudreef!quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 18:35 schreef Hathor het volgende:
Weet iemand wat er vandaag aan de hand was in Overvecht ? Ik heb hier de hele ochtend sirenes van brandweer en politie auto's gehoord, en toen ik boodschappen ging doen rook ik door de hele buurt een brandlucht, alleen heb ik geen flauw idee waar het zich allemaal precies afspeelde.![]()
Wees welkom in de bewoonde wereld.quote:Op zondag 6 augustus 2006 11:01 schreef AudreyHepburn het volgende:
Utrecht, ik hou van je. Lang leve de beschaving na 3 weken midden-Limburg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |