Ja dan zit je niet IN de WW maar op de WWquote:Op zondag 23 juli 2006 15:29 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dan kun je beter een W op beide billen laten tatoeëren![]()
quote:Op zondag 23 juli 2006 15:30 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja laat zo'n demente bejaarde een scheet zegt de verzorgster : 'Stiertje doet mooooeeee'
Als het op z'n hondjes gaat valt er WoW te lezen.quote:Op zondag 23 juli 2006 15:30 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja dan zit je niet IN de WW maar op de WW
quote:Meisje (17) steekt ex-vriend neer
Uitgegeven: 23 juli 2006 16:48
AMSTERDAM - Een 17-jarig meisje uit Nijmegen is zondag aangehouden op verdenking van het neersteken van haar ex-vriend. Het slachtoffer is met een rugwond overgebracht naar een ziekenhuis. De oorzaak van het incident is nog niet bekend, meldt de politie zondag.
Het slachtoffer meldde zondag omstreeks 11.20 uur vanuit zijn woning in de wijk Hengstdal dat hij was neergestoken door zijn ex-vriendin, waarna een ambulance hem naar het ziekenhuis bracht.
De verdachte was bij aankomst van de politie in de woning, waar ze werd aangehouden. De technische recherche onderzoekt de woning op sporen.
quote:Op zondag 23 juli 2006 17:15 schreef peaceman het volgende:
Dit had ik toch niet achter Wyccie gezocht...![]()
quote:
Ik dacht ook even gebruik te kunnen maken van haar zwembad tijdens haar afwezigheidquote:Op zondag 23 juli 2006 18:07 schreef Diaan73 het volgende:
eigenlijk had ik Pos ook willen uitsluiten, maar ik dacht dat ze er niet was hahaha
Had dat maar gedaanquote:Op zondag 23 juli 2006 18:34 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik dacht ook even gebruik te kunnen maken van haar zwembad tijdens haar afwezigheid
Ik heb geen last van de warmte...vind het nog stedds heerlijkquote:Op zondag 23 juli 2006 19:42 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik heb nu net een Thais maaltje naar binnen gewerkt, ik zit nu helemáál te zweten![]()
Vandaag viel het ook wel mee, maar in huis is het wel bloody hot.quote:Op zondag 23 juli 2006 19:53 schreef pos het volgende:
[..]
Ik heb geen last van de warmte...vind het nog stedds heerlijk![]()
Ach Scrut, voor je het weet is het weer winter en verlangen we naar een beetje warmtequote:Op zondag 23 juli 2006 20:11 schreef Scrutinizer het volgende:
Hier is het plafond 75 cm dik, dat is de eerste paar dagen van een warme periode wel prettig maar als het eenmaal opgewarmd is merk je dat weken later nog.
We mogen niet klagen posquote:Op zondag 23 juli 2006 20:15 schreef pos het volgende:
[..]
Ach Scrut, voor je het weet is het weer winter en verlangen we naar een beetje warmte
Erik Mouthaan?quote:Op zondag 23 juli 2006 20:35 schreef Diaan73 het volgende:
Omdat het zo warm is, nog een makkie:
[afbeelding]
Anne Robinsonquote:Op zondag 23 juli 2006 20:35 schreef Scrutinizer het volgende:
Ann Robinson of zoiets, Weakest Link mevrouw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |