had 112 geprobeerd joh... had je moeten zeggen dat ze bij je naar binnen wild ekomen om je in elkaar te rossen....(had je denk ik niets eens staan liegen,,)quote:Op zondag 23 juli 2006 04:47 schreef Kauki het volgende:
Rond 3.30u begon het. Getik of iets. Een geluid dat ik niet thuis kon brengen. Nou ben ik slechthorend en kan ik veel geluiden niet herkennen, dus in eerste instantie zocht ik er niet veel achter.
Dik 20 minuten later was hetzelfde geluid er nog steeds. Tijd om te kijken wat er dan dat geluid maakte. Op mijn kamer is niks te vinden. Ik besluit uit het raam te kijken. En jawel, 3 mannen (wiens karakteristieken ik waarschijnlijk voorlopig niet van mijn netvlies zal krijgen) staan op 2 willekeurige fietsen te hengsten om de sloten open te krijgen. Ik zie het gebeuren en raak in paniek. Wanneer ik mijn telefoon wil pakken om 0900-8844 te bellen, zijn de sloten open en de personen in kwestie vertrekken. Na een minuut of 10 zijn ze nog niet terug en zie ik fietsresten buiten liggen. Ik loop naar buiten, wil foto's maken van die resten en ze dan mee naar binnen nemen. Ik zie een kampvuur verderop en ik raak in paniek: misschien ben ik gezien, maken dat ik weg kom. Te laat, zo blijkt, ik krijg een stuk tak of ijzer naar me toe gegooid. Het raakt me net niet. Ik vlucht naar binnen, terug naar mijn kamer.
Daar zijn ze weer. Dezelfde 3 jongens. Dit keer ben ik er snel genoeg bij en bel 0900-8844. Melding maken van diefstal met geweld. Dat kan niet, het is niet erg genoeg en er kan ook niemand langskomen op dit tijdstip; ik moet maandag maar langs het teambureau gaan om daar aangifte te doen.
Ondertussen hebben er dus 3 triangeljosti's zo'n 3 kwartier lang nog onder mijn raam rondgewandeld. Nog wat extra fietsen mee gejat en takken en andere zooi onder het geroep van waarschijnlijk bedreigingen naar mijn raam gesmeten.
Dank u politie, voor dit heldhaftige optreden. U schitterde in afwezigheid.
Ik bel g*dver niet voor de kat z'n viool dat nummer om dik 4 uur 's nachts hoor.
Politie![]()
0900-8844![]()
Damn, dat had ik inderdaad kunnen proberen ja. Politiewagens met zwaailichten en al, buurt wakker, commotie alom en dat vanwege een stel randdebielen die het leuk vinden om fietsen te jatten.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:49 schreef pacandor_ het volgende:
[..]
had 112 geprobeerd joh... had je moeten zeggen dat ze bij je naar binnen wild ekomen om je in elkaar te rossen....(had je denk ik niets eens staan liegen,,)
Ik zou het niet weten, ik heb niet verstaan wat ze zeiden. En het kan me ook niet zoveel schelen eigenlijk, het is niet zo dat ze morgen opeens bij me binnen staan.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:49 schreef Biogarde het volgende:
En bedreigingen naar je raam gesmeten![]()
"Hier, ik gooi krijgkanker en ik steek je dood naar je toe"![]()
misschien ben je wel extra snel bang als je wat minder goedhorend bent? kan dat?quote:Op zondag 23 juli 2006 04:51 schreef Kauki het volgende:
[..]
Damn, dat had ik inderdaad kunnen proberen ja. Politiewagens met zwaailichten en al, buurt wakker, commotie alom en dat vanwege een stel randdebielen die het leuk vinden om fietsen te jatten.
Het zou me vast niet in dank afgenomen worden...
Ik heb uiteindelijk geen foto's kunnen maken, alleen 1 hele vage met flits, waardoor ze me uiteindelijk gezien hebben en het een of ander naar me toe gegooid hebben. Jammer genoeg was dat afschrikwekkend effect maar van korte duur.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:51 schreef zoalshetis het volgende:
laat die foto's eens zien en ik zou voortaan gewoon flitsen als ze bezig zijn. heeft toch een bepaald afschrikwekkend karakter.
Ik dacht gezellig te kunnen babbelen met mensen die ook nog wakker waren over mensen die fietsen jatten. Maar blijkbaar had de mevrouw van het telefoonteam andere plannenquote:Op zondag 23 juli 2006 04:54 schreef Steijn het volgende:
Waarom zou je de sterke arm van onze staat uberhaupt willen bellen?
Daar kun je blijkbaar ook prima mee terecht op Fok!, blijft mijn vraag nog steeds onbeantwoord.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:57 schreef Kauki het volgende:
Ik dacht gezellig te kunnen babbelen met mensen die ook nog wakker waren over mensen die fietsen jatten.
Als slechthorende ben ik misschien wel sneller bang ja, omdat ik geen geluiden kan herkennen. Maar aan de andere kant heeft het ook z'n voordelen: doordat ik niet gehoord heb wat ze riepen ben ik daar niet zo bang voor.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
misschien ben je wel extra snel bang als je wat minder goedhorend bent? kan dat?
ik zou voortaan eerst een paar foto's maken zonder flits en die knaapjes goed op cam zetten en dan een flits gebruiken, weet je hoe snel ratten kunnen rennen?
heb je ook mooi materiaal voor de politie.
Nee, mijn fiets stond in de fietsenstalling die niet eens in het slot kan vallen, laat staan dat hij op slot kan. Ik was bang dat ze dat hele hok leeggeplunderd hadden, dat was nog een reden dat ik buiten ben gaan kijken. Maar mijn fiets stond er gelukkig nog.quote:
Sorryquote:Op zondag 23 juli 2006 04:58 schreef Steijn het volgende:
[..]
Daar kun je blijkbaar ook prima mee terecht op Fok!, blijft mijn vraag nog steeds onbeantwoord.![]()
misschien een idee voor jou en de buren om een bewegingsmelder aan te leggen?quote:Op zondag 23 juli 2006 05:01 schreef Kauki het volgende:
[..]
Als slechthorende ben ik misschien wel sneller bang ja, omdat ik geen geluiden kan herkennen. Maar aan de andere kant heeft het ook z'n voordelen: doordat ik niet gehoord heb wat ze riepen ben ik daar niet zo bang voor.
Verlichting hier is heel slecht, dus foto's zonder flits zouden sowieso mislukt zijn.
En materiaal voor de politie... Alsof ze er dan wel serieus mee om zouden gaan, kom op zeg![]()
[..]
Nee, mijn fiets stond in de fietsenstalling die niet eens in het slot kan vallen, laat staan dat hij op slot kan. Ik was bang dat ze dat hele hok leeggeplunderd hadden, dat was nog een reden dat ik buiten ben gaan kijken. Maar mijn fiets stond er gelukkig nog.
Ze hadden er niet veel aan ook trouwens, ik heb mijn 2 lekke banden nog niet geplakt...
Fietsen jatten is voor de dagdienst daar gaan ze op dit uur geen aandacht aan geven.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:57 schreef Kauki het volgende:
Ik dacht gezellig te kunnen babbelen met mensen die ook nog wakker waren over mensen die fietsen jatten. Maar blijkbaar had de mevrouw van het telefoonteam andere plannen![]()
politie is geen superman. het duurt ff voordat ze er zijn bij een fietsendiefstal en een fiets is snel gekraakt. misschien was je beschrijving goed genoeg om de delictplegers later nog te pakken.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:02 schreef Kauki het volgende:
[..]
Sorry![]()
Ik ben een van die figuren die nog hoop had in het feit dat de politie op zou komen draven om die jongens of weg te jagen, of mee te nemen richting bureau. Om zodoende te voorkomen dat er nog meer fietsen gejat zouden worden.
Ik had het fout![]()
Lieve schat, leuk dat je mee denkt, maar ik woon in een studentenflatquote:Op zondag 23 juli 2006 05:03 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
misschien een idee voor jou en de buren om een bewegingsmelder aan te leggen?
Nee, zover was ik ook, maar als ze naar mij al een stok of iets gaan gooien dan mag er best iemand komen kijken vind ik. Voor hetzelfde geld komen er mensen nog terug van het stappen ofzo (gebeurt vaker rond deze tijd) die toevallig die 3 mannen tegenkomen. Wat dan?quote:Op zondag 23 juli 2006 05:04 schreef sig000 het volgende:
[..]
Fietsen jatten is voor de dagdienst daar gaan ze op dit uur geen aandacht aan geven.![]()
een bewegingsdetector gekoppeld aan een bouwlamp is niet zo duur als je denkt. 5 euro de man bij een populatie van 20.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:06 schreef Kauki het volgende:
[..]
Lieve schat, leuk dat je mee denkt, maar ik woon in een studentenflat![]()
Ik had al langer de indruk dat er fietsen verdwenen (er stonden er opeens steeds minder) en dat heb ik ook al eerder gemeld in de hoop dat er iets van toezicht of camera's zouden kunnen komen desnoods alleen voor de nep, maar nee. Te duur.
Alsof die studenten wakker worden van een bouwlamp. :quote:Op zondag 23 juli 2006 05:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
een bewegingsdetector gekoppeld aan een bouwlamp is niet zo duur als je denkt.
Geld investeren om tuig van je eigendommen weg te houden? Dat moet je zo min mogelijk doen.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:11 schreef zoalshetis het volgende:
een bewegingsdetector gekoppeld aan een bouwlamp is niet zo duur als je denkt. 5 euro de man bij een populatie van 20.
het zet de daders in het zonnetje dombo. dat schrikt voor dieven nogal af.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:13 schreef sig000 het volgende:
[..]
Alsof die studenten wakker worden van een bouwlamp. :![]()
Daar begint het inderdaad op te lijken ja. Het is toch eigenlijk te zot voor woordenquote:Op zondag 23 juli 2006 05:10 schreef Steijn het volgende:
Kun je niet gewoon een jachtgeweer kopen, dan zie je ze nooit meer terug als je daar een paar keer ongericht mee schiet. Als de staat eigendommen niet beschermd moet de burger het maar zelf opknappen.
Weet ik, maar volgens de complexbeheerder toch nog te duur en wij mogen niet zomaar zelf allerlei dingen installeren. Misschien dat ik dit ook wel ter sprake breng als ik aangifte ga doen.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
een bewegingsdetector gekoppeld aan een bouwlamp is niet zo duur als je denkt.
Omdat ik als enige van mijn gang nog niet op vakantie of naar huis ben. Ofwel: er is niemand om te wekken.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:15 schreef cultheld het volgende:
Waarom heb je je buren niet gewekt?
Welke sukkel gaat er nu studentenfietsen stelen?quote:Op zondag 23 juli 2006 05:14 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het zet de daders in het zonnetje dombo. dat schrikt voor dieven nogal af.
quote:Op zondag 23 juli 2006 05:18 schreef sig000 het volgende:
[..]
Welke sukkel gaat er nu studentenfietsen stelen?![]()
Er zijn meer van dat soort sukkels dan jij denkt hoorquote:Op zondag 23 juli 2006 05:18 schreef sig000 het volgende:
[..]
Welke sukkel gaat er nu studentenfietsen stelen?![]()
Ja meestal de medestudenten die een fiets nodig hebben en met de zatte kloten te lam zijn om de oorspronkelijke op te zoeken.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:19 schreef Kauki het volgende:
[..]
Er zijn meer van dat soort sukkels dan jij denkt hoor![]()
er zitten ook lucratieve fietsen tussen...quote:Op zondag 23 juli 2006 05:23 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ja meestal de medestudenten die een fiets nodig hebben en met de zatte kloten te lam zijn om de oorspronkelijke op te zoeken.![]()
Tis meer 41-42. Hoe ik er aan kom, weet ik niet. Iedereen heeft bij ons in de familie grote voeten. Ik heb niet eens echt grote voeten, maar ik heb vaak een maat groter nodig voor enkelsteunen.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:23 schreef zoalshetis het volgende:
ts hoe kom jij aan schoenmaat 42 trouwens?
quote:Op zondag 23 juli 2006 05:25 schreef Steijn het volgende:
[..]
Daar schiet mij zojuist de oplossing tegen de fietsendieven te binnen.![]()
quote:Op zondag 23 juli 2006 05:25 schreef Kauki het volgende:
[..]
Dat hielp niet!
![]()
Ik heb het nog zo geprobeerd![]()
ja de bejaarde uithangen kan over 60 jaar ook nog wel.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:38 schreef arneaux het volgende:
O. Ze stelen wat fietsen? Fuck it. Je moet elkaar een beetje bezighouden als studenten!
Van onze Belastingcenten nota-bene.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:47 schreef Kauki het volgende:
Neemt niet weg dat ze dan geen reclame moeten maken dat de politie er altijd is als je ze nodig hebt.
Ik heb nog nooit een reclame op enig waarheidsgehalte kunnen betrappen.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:47 schreef Kauki het volgende:
[..]
Ik zal het onthouden.
Neemt niet weg dat ze dan geen reclame moeten maken dat de politie er altijd is als je ze nodig hebt.
De Grolsch-reclame wel hoor.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:49 schreef sig000 het volgende:
Ik heb nog nooit een reclame op enig waarheidsgehalte kunnen betrappen.![]()
![]()
Dat vind ik op zijn zachts gezegd erg merkwaardig. Ik heb in dezelfde plaats (Nijmegen) van de week (ook +/- 3:30) ook een fietsendiefstal weten te melden via 0900-8844 en binnen luttele minuten waren er 2 agenten te fiets ter plaatse die na enige speurwerk de onverlaten in de kraag konden vatten.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:47 schreef Kauki het volgende:
Melding maken van diefstal met geweld. Dat kan niet, het is niet erg genoeg en er kan ook niemand langskomen op dit tijdstip; ik moet maandag maar langs het teambureau gaan om daar aangifte te doen.
Wat een ontieglijke naaistreek.quote:Op zondag 23 juli 2006 05:56 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Dat vind ik op zijn zachts gezegd erg merkwaardig. Ik heb in dezelfde plaats (Nijmegen) van de week (ook +/- 3:30) ook een fietsendiefstal weten te melden via 0900-8844 en binnen luttele minuten waren er 2 agenten te fiets ter plaatse die na enige speurwerk de onverlaten in de kraag konden vatten.
In welke buurt was het?
Ja, ik weet het. Ik ben een verrader.quote:
Daar zou ik ook niet dorsten te komen als pliesie.quote:Zeg maar Hatert, die kant uit.
Ben jij echt Dr. Ir. ? Op welk vakgebied?quote:Op zondag 23 juli 2006 06:00 schreef rekenwonder het volgende:
Ah en jij gaat dat allemaal even rechtzetten?quote:Op zondag 23 juli 2006 06:33 schreef TwyLight het volgende:
Zie je wel,
Aan de politie heb je niks
behalve dat ze je dag nog erger verpesten
stelletje kanker kut paupers
Toen ik dat deed bij de vernielingen in mijn vorige asowijk (ze wilden net aan onze auto beginnen) gooiden ze er nog een tandje bij hoor. Nu zouden ze niet alleen ons huis in puin slaan en in de fik steken en mij verkrachten, maar de kinderen erbij. Vanaf dat moment gingen ze ook gericht op de kinderen gooien met zwaar knalvuurwerk (strijkers, van die hele grote).quote:Op zondag 23 juli 2006 04:51 schreef zoalshetis het volgende:
laat die foto's eens zien en ik zou voortaan gewoon flitsen als ze bezig zijn. heeft toch een bepaald afschrikwekkend karakter.
Ik kan niks met de foto die ik heb, die is te donker. En verder laat ik het bij een aangifte doen maandag, omdat ik er toch moet zijn ivm verloren paspoort en eventueel voor de eigenaars van de fietsen mochten die er wat aan hebben.quote:Op zondag 23 juli 2006 08:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Toen ik dat deed bij de vernielingen in mijn vorige asowijk (ze wilden net aan onze auto beginnen) gooiden ze er nog een tandje bij hoor. Nu zouden ze niet alleen ons huis in puin slaan en in de fik steken en mij verkrachten, maar de kinderen erbij. Vanaf dat moment gingen ze ook gericht op de kinderen gooien met zwaar knalvuurwerk (strijkers, van die hele grote).
Want de politie komt toch niet.
TS: ik weet het. Grof schandaal maar wen er maar aan: de politie is hier het doodschoppen niet waard als het aankomt op bescherming voor oplettende burgers die hun mond nog durven opendoen. Negeren, doen alsof je neus bloedt en vooral niets terugdoen want dan staan ze er ineens wel.
*knip*
En oh ja, toen hij ook openlijk foto's maakte van hoe ze de halve buurt sloopten om een Paasvuur aan te leggen, lagen de volgende dagen zijn ruiten er ook steeds uit. Niet doen!
Ik ben slechthorend en al vrij bang uitgevallen doordat ik een vrij makkelijk doelwit ben, dus nee dank je, dat mag een ander dit keer mooi doen...quote:Op zondag 23 juli 2006 08:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Edit: tenzij je niet bang bent en de confrontatie aandurft, maar ik weet wel dat ik zo'n held niet ben of wil zijn.
Vind ik ook. Tuig ben ik liever kwijt dan rijk.quote:Op zondag 23 juli 2006 08:09 schreef RemcoDelft het volgende:
Pak je shotgun en leg ze een voor een neer. Of met een goed schot 2 tegelijk!
Ah jij fietst zeker vaak?quote:Op zondag 23 juli 2006 08:43 schreef Isdatzo het volgende:
waarschijlnlijk waren ze druk bezig boetes uit te delen.. (fietsen zonder licht etc.. stelletje naaiberen)
Dat kan best. Ik ga het hele voorval wel melden als ik maandag aangifte ga doen in ieder geval...quote:Op zondag 23 juli 2006 08:43 schreef Isdatzo het volgende:
waarschijlnlijk waren ze druk bezig boetes uit te delen.. (fietsen zonder licht etc.. stelletje naaiberen)
Heb je een halve of hele dag vrij genomen?quote:Op zondag 23 juli 2006 09:18 schreef Kauki het volgende:
[..]
Dat kan best. Ik ga het hele voorval wel melden als ik maandag aangifte ga doen in ieder geval...
Ik heb vakantie, dus ik heb alle tijdquote:Op zondag 23 juli 2006 09:19 schreef sig000 het volgende:
[..]
Heb je een halve of hele dag vrij genomen?
Idd, maar de TS is een huillie die denkt dat 'de buurt het niet in dank zou afnemen' als de politie aankwam met sirene enzo.... Saai.quote:Op zondag 23 juli 2006 09:34 schreef bellerophon81 het volgende:
En wat vond je hieraan dat geen spoed vereiste?
Gewoon altijd 112 bellen en dan bepalen zij wel of het spoed is of niet. Als ik me niet veilig zou voelen dan zou ik zeker altijd 112 bellen!
Of je neemt alles wat je leest wel heel erg letterlijkquote:Op zondag 23 juli 2006 09:47 schreef PimpNLimp het volgende:
[..]
Idd, maar de TS is een huillie die denkt dat 'de buurt het niet in dank zou afnemen' als de politie aankwam met sirene enzo.... Saai.
Misschien heb je wel de lotto gewonnen!quote:Op zondag 23 juli 2006 04:52 schreef Kauki het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten, ik heb niet verstaan wat ze zeiden. En het kan me ook niet zoveel schelen eigenlijk, het is niet zo dat ze morgen opeens bij me binnen staan.
Dan wenden ze zich eerst tot de heterdaadjes met de vraag of ze au hebben waarschijnlijk...quote:Op zondag 23 juli 2006 12:51 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ach man, kom op. Zelfs als je die lui geboeid en al op het bureau aflevert, inclusief een ondertekende bekentenis, dan nog hebben ze het daar 'te druk'. Het enige waar die laffe honden goed in zijn is zeikboetes schrijven voor verkeersovertredingen, en lullige ID-boetes schrijven in uitgaansgebieden. Maar écht orde handhaven en gezag uitstralen, die tijd is al 20 jaar voorbij.
Dan krijg je sowieso een procesverbaal voor onwetmatige vrijheidsberoving.quote:Op zondag 23 juli 2006 12:51 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ach man, kom op. Zelfs als je die lui geboeid en al op het bureau aflevert, inclusief een ondertekende bekentenis, dan nog hebben ze het daar 'te druk'. Het enige waar die laffe honden goed in zijn is zeikboetes schrijven voor verkeersovertredingen, en lullige ID-boetes schrijven in uitgaansgebieden. Maar écht orde handhaven en gezag uitstralen, die tijd is al 20 jaar voorbij.
Eensch. En ik heb er zelfs gewerkt (niet als agent gelukkig).quote:Op zondag 23 juli 2006 19:11 schreef BobbyB het volgende:
Ach die kut politie in dit land. Ze willen zogenaamd serieus genomen worden, maar sorry hoor, als je het wel weet te presteren om 3 uur 's nachts langs de weg te staan flitsen om je quotum te halen, ben je ook maar eens zo flink echt werk te doen waar wij je voor betalen. Ikop onze politie.
Het is inderdaad te gek voor woorden. En eigenlijk ga ik ook alleen maar aangifte doen morgen omdat dat misschien handig is voor diegenen die nu hun fiets missen. Ik ga er eigenlijk niet eens meer vanuit dat ze daders of fietsen vinden.quote:Op zondag 23 juli 2006 19:11 schreef BobbyB het volgende:
Ach die kut politie in dit land. Ze willen zogenaamd serieus genomen worden, maar sorry hoor, als je het wel weet te presteren om 3 uur 's nachts langs de weg te staan flitsen om je quotum te halen, ben je ook maar eens zo flink echt werk te doen waar wij je voor betalen. Ikop onze politie.
Idd echt een idiootquote:Op zondag 23 juli 2006 19:25 schreef aaipod het volgende:
Waarom bel je dan ook geen 112, sukkel
Dat is het nadeel van wel iets kunnen horen, maar niet weten wat je hoort. Ook niet mijn keuze.quote:
Niet als je een klachtenbrief naar de korpsbeheerder stuurt. Met inhoudelijke motovatie waarom je vindt dat je niet goed geholpen bent.quote:Op zondag 23 juli 2006 19:18 schreef Kauki het volgende:
Er wordt waarschijnlijk toch geen reet mee gedaan...
Je wil niet weten hoe snel jij dan in de cel zit en zij niet.quote:Op zondag 23 juli 2006 20:02 schreef Mad-ass het volgende:
Eskrima verhaal
Prio 1 melding voor een diefstal van een fiets en wat waarschijnlijke bedreigingen..quote:Op zondag 23 juli 2006 19:02 schreef vogeltjesdans het volgende:
Bedreiging is een misdrijf, geen overtreding. Volgens ome Donner hoeft er niet eens sprake te zijn van een bedreiging, als de situatie als bedreigend kan worden ervaren is hier al sprake van. De politie had gewoon met een code 1 moeten komen.
"Boehoe..quote:Op maandag 24 juli 2006 00:24 schreef Mikkie het volgende:
Klopt. Ze doen er nooit wat mee. Er wordt alleen wat gedaan als er geld uit burgerzakken geklopt kan worden.
Je hebt niet zoveel verstand van strafrecht en strafvordering heh..?quote:Op maandag 24 juli 2006 00:26 schreef Mikkie het volgende:
[..]
In het geval dat je met een mes bedreigd wordt zal het zo gaan:
Jij krijgt een aanklacht voor zware mishandeling aan je broek, terwijl die hufter een boete krijg voor verboden wapenbezit (een mes ofzo), en nog een schadevergoeding er bovenop ivm z'n gebroken vingers, terwijl hij een veroordeling voor poging tot moord moet krijgen. Zo krom zit 'het systeem' tegenwoordig in elkaar.
Daar gaat het al fout.quote:Op maandag 24 juli 2006 00:45 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Zozo... spreek hier een agent met ervaring?
Ik hoor het helaas vaak genoeg, van dit soort zaken. Stalkers die niet aangepakt worden, mensen die jarenlang geterroriseerd worden en waar niet tegen opgetreden wordt, huiselijk geweld, kindermisbruik etc. Het gebeurt allemaal, de politie heeft er weet van maar doet er niks aan. Het moet eerst gebeuren, compleet fout gaat en de pan uit flippen, voordat er een menneke langskomt om aangifte op te nemen. En vervolgens krijgt iemand een straatverbod van 100 meter ofzo. Kom op zeg, ik weet beter.
En dan heb ik het ook over wouten die 's nachts mensen een verkeersovertreding aannaaien, terwijl er op hetzelfde moment een steekpartij is, 10 km verderop, waarbij de dader niet gepakt is omdat de politie niet snel genoeg te plaatse was. Wel een paar honderd euro verdienen, maar criminaliteit bestrijden, ho maar.
En dat beleid ga jij verdedigen?
quote:Op zondag 23 juli 2006 04:47 schreef Kauki het volgende:
Ik zie het gebeuren en raak in paniek.
Dat is nou juist geen democratie, meneer de Pliesie.quote:Op maandag 24 juli 2006 00:59 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Daar gaat het al fout.
Je hoort veel, maar de hele waarheid wordt zo nu en dan nog wel eens verdraaid.
Geeft niks, het is menselijk om de waarheid dusdanig te verdraaien dat jou in ieder geval geen enkele blaam treft.
Huiselijk geweld en kindermisbruik zijn binnen de politie nog altijd zogenaamde speerpunten als het gaat om de reactie hierop dus wat je daarover zegt (dat er niets aan gedaan wordt) is onzin.
Verder weet ik dat 90% van mijn collega's een schurft heeft aan bonnen schrijven, hoe dat quotum (dat binnenkort overigens verdwijnt) dan toch ontstaan is?
Tjah.. dat heet nu democratie.
Het feit dat je het over het aannaaien van boete´s hebt midden in de nacht verbaast me ook nogal.
Ik weet niet waar jij vandaan komt maar in Amsterdam vangen we ´s nachts gewoon boeven, daarbij buiten beschouwing latende dat overige criminaliteit elders geen enkele vrijbrief is om welke grove verkeersovertreding dan ook te maken.
Ik hoor het wel vaker:
"Wat is het voor onzin dat ik een boete krijg voor wildplassen"
- Je staat tegen een gevel aan te zeiken, dat is nogal asociaal.
"Ach man.. verderop wordt drugs gedeald, ga daar wat aan doen"
- Net of junks en drugsdealers de binnenkant van het politiebureau niet kennen![]()
Dat is wel degelijk democratie, er zijn mensen (die wij eens in de vier jaar met z´n allen kiezen) die dus zodoende het volk (en dus ook de mening van datzelfde volk) vertegenwoordigen, de zogenaamde volksvertegenwoordiging.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:05 schreef arneaux het volgende:
[..]
Dat is nou juist geen democratie, meneer de Pliesie.
De handelingssnelheid van de politie is in zijn algemeenheid bedroevend laag trouwens.
Voorbeeldje, een vriend van me heeft aangifte gedaan van mishandeling en hij had een getuige. Nu zijn al 2 getuigenverklaringen (die die getuige dus 2x heeft gedaan) kwijtgeraakt en is de verklaring van die vriend van mij ook al kwijt geraakt. Dus die moet ook opnieuw.
Verval nu alsjeblieft niet in vooroordelen, dat spreekt niet bepaald in je voordeel.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:16 schreef arneaux het volgende:
Ik zie dat je een deel vergeet te quoten waarmee je mijn gelijk meteen bewijst.
Je geeft aan dat wij zelf die mensen kiezen die bepalen dat er een quota gehaald moet worden. Ik heb eerlijk gezegd nog nooit, in welk verkiezingsprogramma dan ook, gezien dat een parij ervoor was om een quota te halen, ergo; mensen kiezen daar niet zelf voor.
En natuurlijk worden er in het bedrijfsleven fouten gemaakt, dat zijn ook maar mensen, idd net als agenten. Maar die mensen beweren niet altijd en stellig dat ze gelijk hebben in wat ze doen, iets wat bij de pliesie nog al eens gebeurd.
En dat is nu net de reden dat het quotum geskipt gaat worden.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:21 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik denk het ook jaMensen voelen zich steeds onveiliger op straat, er ontstaat steeds meer crimineel gedrag, en vervolgens stemmen we op een partij die flitsen propageert en ons centen uit de zak klopt? Je hebt duidelijk nog wat kennis over Nederlanders nodig.
Amen to that. Mikkie heeft gesprokenquote:Op maandag 24 juli 2006 01:37 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Het feit dat een familielid in rechtstreeks contact staat met slachtoffers van dergelijk geweld lijkt me duidelijk genoeg. En die sarcastische opmerkingen over de waarheid verdraaien mag je achterwege laten, ik word niet graag beschuldigd van liegen.
[..]
Zoveel merk ik daar anders niet van. Ik hoor het té regelmatig, en pas als het geëscaleerd is (mensen zijn gewond geraakt of zodanig psychisch beschadigd dat ze amper hun huis uit durven), dan kunnen we hopen op wat actie van de blauwen. Tof, bedankt. Maar kruip nu maar in het hol van iemand anders.
[..]
Toch knap dat ze dan zo goed zijn in het schrijven van bonnen. Het feit dat agenten er tijdens Zomerfeesten in Nijmegen gaan bekeuren op foutparkeren (situatie: ENORM tekort aan parkeerplaatsen, een strook zand langs de busbaan wordt enkel die week als parkeerplaats gebruikt), zodat ze 20 auto's van een prent à 45 euro kunnen voorzien... wat een helden. Respect voor dat soort mensen. Ik heb me de hele dag uit de naad staan te werken om die feesten mede mogelijk te maken...en had geen andere oplossing voor een parkeerplaats... en dan gaan ze zo doen. Vier dagen schrijven ze niet, tot er weer zo'n quotum-pikkie voorbij komt. Get a life.
[..]
Ik heb het over een eigen ervaring. Komende vanaf de provinciale weg in de eerste 250 meter van de bebouwde kom een piekmeting doen en er 20 km/h bovenop verzinnen vind ik redelijk aangenaaid. Maar goed, ik dit zul je wel afdoen als 'de waarheid verdraaien'. Waarom ik het eigenlijk vertel vraag ik me nu af, want geloven doe je het vast niet. Immers, de sterke arm heeft altijd gelijk, toch?
[..]
Dat is geen excuus om die junks en dealers dan maar te laten lopen. Je moet de situatie met de meeste ernst aanpakken, en dat is in dit geval niet de wildplasser. Maar goed, een bon is een bon, toch? Of je die nu voor Henk de pisserd schrijft, voor Ahmed die elke avond inbraken pleegt, of voor Sjaak die dagelijks tientallen junks voorziet van rotte coke, jij hebt voor jouw gevoel de wereld verbeterd. Wees er maar trots op.
maar wildplassen in bosjes daarentegen.. kom op dat moet toch kunnenquote:Op maandag 24 juli 2006 01:42 schreef Isabeau het volgende:
Nou ja, wildplassen ís ook asociaal als je dat tegen het huis/gebouw van een ander doet. Dus dat mag je van mij best (graag zelfs) bekeuren. Voor de mensen die daar wonen is dat vast belangrijk en zo is de vraag wat het meest ernstig is in elk geval weer anders.
Dat vind ik ook onnozel om te bekeuren. Volgens mij is dat ook niet echt in de geest van die wet, maar meer handelen naar de letter van de wet.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:45 schreef Isdatzo het volgende:
maar wildplassen in bosjes daarentegen.. kom op dat moet toch kunnen![]()
* Isdatzo mompelt iets over bonnenquotaquote:Op maandag 24 juli 2006 01:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat vind ik ook onnozel om te bekeuren. Volgens mij is dat ook niet echt in de geest van die wet, maar meer handelen naar de letter van de wet.
Waarom kan je niet gewoon zeggen dat sommige van je collega's inderdaad klootzakken/trutten zijn en dat de politie gewoon domweg te weinig geld krijgt om adequaat mensen in te kunnen zetten?quote:Op maandag 24 juli 2006 01:46 schreef kevin85 het volgende:
Pff.. nu moet ik al die quotes weer gaan weerleggen.
Ga m´n best doen
wordt z'n trots gekrenktquote:Op maandag 24 juli 2006 01:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waarom kan je niet gewoon zeggen dat sommige van je collega's inderdaad klootzakken/trutten zijn en dat de politie gewoon domweg te weinig geld krijgt om adequaat mensen in te kunnen zetten?
Yep, en dat jaagt mensen volgens mij ook tegen je in het harnas. Als je al zo respectloos begint, hoe kan je dan respect terug verwachten?quote:Op maandag 24 juli 2006 01:52 schreef arneaux het volgende:
Het draait idd vooral heel erg om communicatie, iets waar vaak in tekortgeschoten word. Meteen een belerende suprieure toon vaak.
en sinds wanneer bestaat deze ideale wereld?quote:Op maandag 24 juli 2006 01:56 schreef arneaux het volgende:
Je behandeld mensen zoals je zelf behandeld wil worden heb ik altijd geleerd.
En jij vervalt niet in vooroordelenquote:Op maandag 24 juli 2006 01:37 schreef Mikkie het volgende:
Het feit dat een familielid in rechtstreeks contact staat met slachtoffers van dergelijk geweld lijkt me duidelijk genoeg. En die sarcastische opmerkingen over de waarheid verdraaien mag je achterwege laten, ik word niet graag beschuldigd van liegen.
We hebben nu eenmaal niet het personeel (ja, ook de politie kampt met een personeelstekort) om altijd te kunnen reageren op iemand die ergens bang voor is.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:37 schreef Mikkie het volgende:
Zoveel merk ik daar anders niet van. Ik hoor het té regelmatig, en pas als het geëscaleerd is (mensen zijn gewond geraakt of zodanig psychisch beschadigd dat ze amper hun huis uit durven), dan kunnen we hopen op wat actie van de blauwen. Tof, bedankt. Maar kruip nu maar in het hol van iemand anders.
Totdat er weer verkeersslachtoffers vallen als direct gevolg aan de hordes gevaarlijk fout geparkeerde auto's.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:37 schreef Mikkie het volgende:
Toch knap dat ze dan zo goed zijn in het schrijven van bonnen. Het feit dat agenten er tijdens Zomerfeesten in Nijmegen gaan bekeuren op foutparkeren (situatie: ENORM tekort aan parkeerplaatsen, een strook zand langs de busbaan wordt enkel die week als parkeerplaats gebruikt), zodat ze 20 auto's van een prent à 45 euro kunnen voorzien... wat een helden. Respect voor dat soort mensen. Ik heb me de hele dag uit de naad staan te werken om die feesten mede mogelijk te maken...en had geen andere oplossing voor een parkeerplaats... en dan gaan ze zo doen. Vier dagen schrijven ze niet, tot er weer zo'n quotum-pikkie voorbij komt. Get a life.
'quote:Op maandag 24 juli 2006 01:37 schreef Mikkie het volgende:
Ik heb het over een eigen ervaring. Komende vanaf de provinciale weg in de eerste 250 meter van de bebouwde kom een piekmeting doen en er 20 km/h bovenop verzinnen vind ik redelijk aangenaaid. Maar goed, ik dit zul je wel afdoen als 'de waarheid verdraaien'. Waarom ik het eigenlijk vertel vraag ik me nu af, want geloven doe je het vast niet. Immers, de sterke arm heeft altijd gelijk, toch?
En deze discussie ga ik niet met je aan want volgens mij ben je hierover compleet het spoor bijster.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:37 schreef Mikkie het volgende:
Dat is geen excuus om die junks en dealers dan maar te laten lopen. Je moet de situatie met de meeste ernst aanpakken, en dat is in dit geval niet de wildplasser. Maar goed, een bon is een bon, toch? Of je die nu voor Henk de pisserd schrijft, voor Ahmed die elke avond inbraken pleegt, of voor Sjaak die dagelijks tientallen junks voorziet van rotte coke, jij hebt voor jouw gevoel de wereld verbeterd. Wees er maar trots op.
Dat is ook zo.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waarom kan je niet gewoon zeggen dat sommige van je collega's inderdaad klootzakken/trutten zijn en dat de politie gewoon domweg te weinig geld krijgt om adequaat mensen in te kunnen zetten?
Ik praat ook niet over al het geld, een deel van het geld wel.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:40 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Goed punt haal je hier aan, kevin. Ik wil je er graag even op wijzen dat alle belastingen die alleen al voortkomen uit wegenbelasting en accijnzen op brandstoffen, alsmede BPM die geheven wordt over een auto, totaal niet aan het wegennet besteed worden. Slechts iets van 50% van de autogerelateerde belastingen komt terug bij de autorijdende mens. Dus ga nou niet nog huichelachtiger proberen te verkopen dat met boetes de infrastructuur verder verbeterd wordt, dat gebeurt met de inkomsten die daar oorspronkelijk voor bedoeld zijn niet eens.
Het is ook duidelijk dat jij een klootmongool bent dit het verschil tussen een individu en een organisatie niet inziet.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:05 schreef arneaux het volgende:
de politie
Het is altijd de toon die de muziek maakt.quote:Op maandag 24 juli 2006 01:59 schreef arneaux het volgende:
Ik beweer toch ook niet dat er een ideale wereld bestaat? En het gaat in 1ste instantie om de toon die een agent vaak heeft aan het begin van een gesprek.
Waar dat vandaan komt weet ik echt niet.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:07 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb ook goede verhalen over de politie hoor![]()
Maar goed, ik neem aan dat jullie op de opleiding les krijgen in communiceren en ik neem maar even voor het gemak aan dat die superieure belerende toon daar niet wordt onderwezen. Hoe komen agenten daar dan aan? En waarom bezig je in hemelsnaam zo'n toon als dat juist agressie uitlokt? Ik ben erg lief, moeilijk te irriteren en redelijk beschaafd, maar als een agent zo tegen me praat gaan mijn nekharen overeind staan. En als dat al bij mij gebeurd dan kan ik ook wel voorspellen wat zo'n toon doet bij het gros van de mensen die worden toegesproken door een agent.
Als jij nou s lekker de tering krijgt. We bashen hier toch niet 1 persoon? We hebben het hier over heel de organisatie, heel de tijd al. Die kerel hier in t topic verdedigd toch ook niet alleen zichzelf, maar de organisatie. Gewoon lezen pipo.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:07 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Het is ook duidelijk dat jij een klootmongool bent dit het verschil tussen een individu en een organisatie niet inziet.
Het is wederom de toon die de muziek maaktquote:Op maandag 24 juli 2006 02:11 schreef Isabeau het volgende:
Als je zegt dat je het vervelend vindt dan heb je een grote mond
Hij verdedigd de organisatie en zichzelf zoals hij het ziet, hou kan je nou heel de organisatie daar een ophangen.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:12 schreef arneaux het volgende:
[..]
Als jij nou s lekker de tering krijgt. We bashen hier toch niet 1 persoon? We hebben het hier over heel de organisatie, heel de tijd al. Die kerel hier in t topic verdedigd toch ook niet alleen zichzelf, maar de organisatie. Gewoon lezen pipo.
True.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:11 schreef Isabeau het volgende:
Als je zegt dat je het vervelend vindt dan heb je een grote mond
En dit is nou PRECIES de toon waarover we het heel de tijd al hebben.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:13 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Het is wederom de toon die de muziek maakt![]()
Dan verdedigd hij de organisatie tochquote:Op maandag 24 juli 2006 02:13 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Hij verdedigd de organisatie en zichzelf zoals hij het ziet, hou kan je nou heel de organisatie daar een ophangen.
Inderdaad, maar zoals hij dat ziet, dat betekent niet dat hij alle kennis in pacht heeft en dat zijn woord ook waarheid is dus vind het nog steeds nogal kortzichtig zoals je je opstelt. Maarja maakt me verder ook niet uit, als je zo achterlijk doet als je wordt aangehouden zal je eerder een boete krijgen dan wanneer je gewoon zonder vooroordelen de politie agent(e) netjes te woord staat.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:16 schreef arneaux het volgende:
[..]
Dan verdedigd hij de organisatie toch![]()
Najah..quote:Op maandag 24 juli 2006 02:15 schreef arneaux het volgende:
[..]
En dit is nou PRECIES de toon waarover we het heel de tijd al hebben.
Tuurlijk wel, was dat nou weer voor 'n onzin...quote:Op zondag 23 juli 2006 05:04 schreef sig000 het volgende:
[..]
Fietsen jatten is voor de dagdienst daar gaan ze op dit uur geen aandacht aan geven.![]()
Omdat ik ook eigenlijk lekker wil gaan slapen zal ik het onderste gedeelte van je post slechts behandelen.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:18 schreef Mikkie het volgende:
Ingekort verhaal voor de overzichterlijkheid.
Ik vind juist dat het heel erg meevalt over die negatieve ervaringen.quote:Op maandag 24 juli 2006 02:24 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Het grote nadeel is alleen dat dit gaat over enkele gevallen. Feit is dat elke Nederlander wel uit eigen vaatje kan tappen als het over zeer negatieve ervaringen met de politie gaat.
....quote:Op zondag 23 juli 2006 12:51 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ach man, kom op. Zelfs als je die lui geboeid en al op het bureau aflevert, inclusief een ondertekende bekentenis, dan nog hebben ze het daar 'te druk'. Het enige waar die laffe honden goed in zijn is zeikboetes schrijven voor verkeersovertredingen, en lullige ID-boetes schrijven in uitgaansgebieden. Maar écht orde handhaven en gezag uitstralen, die tijd is al 20 jaar voorbij.
En als we ze zelf nodig hebben, vinden we ze weer lief... beetje schijnheilig dus... Als je een bekeuring krijgt voor te hard rijden, wie is er dan een lul... degene die hem uitdeelt of degene die te hard rijdt...?quote:Op zondag 23 juli 2006 19:11 schreef BobbyB het volgende:
Ach die kut politie in dit land. Ze willen zogenaamd serieus genomen worden, maar sorry hoor, als je het wel weet te presteren om 3 uur 's nachts langs de weg te staan flitsen om je quotum te halen, ben je ook maar eens zo flink echt werk te doen waar wij je voor betalen. Ikop onze politie.
Had je maar 112 moeten bellen...quote:Op zondag 23 juli 2006 19:18 schreef Kauki het volgende:
[..]
Het is inderdaad te gek voor woorden. En eigenlijk ga ik ook alleen maar aangifte doen morgen omdat dat misschien handig is voor diegenen die nu hun fiets missen. Ik ga er eigenlijk niet eens meer vanuit dat ze daders of fietsen vinden.
Melding maken van het hele niet-langskomen-verhaal doe ik ook, tegen beter weten in. Er wordt waarschijnlijk toch geen reet mee gedaan...
Heb jij wel eens geld aan de politie moeten geven dan?quote:Op maandag 24 juli 2006 00:24 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Nah, dat lijkt me ook niet nee. Over een half jaar krijg je dan post dat ze niet genoeg aanknopingspunten hebben enzo
[..]
Klopt. Ze doen er nooit wat mee. Er wordt alleen wat gedaan als er geld uit burgerzakken geklopt kan worden.
Ik begon de moed al te verliezen, maar gelukkig, ze zijn er nog...... mensen die weten waar ze over praten OF gewoon hun bek houden...quote:Op maandag 24 juli 2006 00:33 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Je hebt niet zoveel verstand van strafrecht en strafvordering heh..?![]()
Geeft helemaal niks joh, maar dan niet doen alsof je weet hoe het zit hè![]()
Dat is geen beleid vriend...quote:Op maandag 24 juli 2006 00:45 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Zozo... spreek hier een agent met ervaring?
Ik hoor het helaas vaak genoeg, van dit soort zaken. Stalkers die niet aangepakt worden, mensen die jarenlang geterroriseerd worden en waar niet tegen opgetreden wordt, huiselijk geweld, kindermisbruik etc. Het gebeurt allemaal, de politie heeft er weet van maar doet er niks aan. Het moet eerst gebeuren, compleet fout gaat en de pan uit flippen, voordat er een menneke langskomt om aangifte op te nemen. En vervolgens krijgt iemand een straatverbod van 100 meter ofzo. Kom op zeg, ik weet beter.
En dan heb ik het ook over wouten die 's nachts mensen een verkeersovertreding aannaaien, terwijl er op hetzelfde moment een steekpartij is, 10 km verderop, waarbij de dader niet gepakt is omdat de politie niet snel genoeg te plaatse was. Wel een paar honderd euro verdienen, maar criminaliteit bestrijden, ho maar.
En dat beleid ga jij verdedigen?
Zwakzinnigen... Zit het je nog steeds dwars dat je bent afgewezen?quote:Op maandag 24 juli 2006 01:25 schreef MrX1982 het volgende:
Bij de politie werken toch voornamelijk zwakzinnigen die met zijn tweeën bonnen gaan lopen uitschrijven.
Stel je voor dat ze echt werk moeten verrichten met hun klappertjes pistool.
De politie is je beste vriend, dan moet je verdomde weinig vrienden hebben.
Kevin, geef het op.... Ze snappen het toch niet...quote:Op maandag 24 juli 2006 02:22 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Najah..
Het begon over iets anders.
Namelijk:
Dat de politie een kloteorganisatie is die er alleen maar is om mensen boete's aan te naaien.
Dat ging mij weer wat te ver (dus toch de toon..?) zeker als ik mij bedenk hoeveel wonden en kneuzingen ik de afgelopen 2 jaar heb opgelopen als gevolg van het vechten met verdachten.
Dan heb ik het nog niet eens over de collega die 2 kogels in z'n been mocht happen als gevolg van het zorgdragen voor de nationale veiligheid.
Lighten up dude. En hou je gemak s n btje, halve zool.quote:Op maandag 24 juli 2006 03:02 schreef Stefan_Teske het volgende:
[..]
Kevin, geef het op.... Ze snappen het toch niet...
Dat ik hier niemand met een redelijk verstandsvermogen kan vinden bedoel je?quote:Op maandag 24 juli 2006 02:55 schreef arneaux het volgende:
Het zit je diep he Stefan.
Moet jij zeggenquote:Op maandag 24 juli 2006 03:04 schreef arneaux het volgende:
[..]
Lighten up dude. En hou je gemak s n btje, halve zool.
Wou je beweren dat je het wel snapt dan?quote:Op maandag 24 juli 2006 03:04 schreef arneaux het volgende:
[..]
Lighten up dude. En hou je gemak s n btje, halve zool.
Half uur later, nog geen reactie.. mooi... dan zijn we klaar...quote:Op maandag 24 juli 2006 03:07 schreef Stefan_Teske het volgende:
[..]
Wou je beweren dat je het wel snapt dan?
Ja, een uitsmijter... het woord zegt het al... Ik wil mijzelf niet associëren met een uitsmijter (negen van de tien mogen zichzelf zo niet eens noemen)... de goeden daar gelaten...quote:Op maandag 24 juli 2006 03:44 schreef Isabeau het volgende:
Dat vind ik nou sterk![]()
En dat terwijl ik net een stuk had gelezen waarin een 'uitsmijter' (het woord alleen al) zei dat er niet werd gediscussieerd c.q gepraat met mensen die zich leken te misdragen in een club, maar dat die mensen er zonder pardon direct uitgesmeten werden.
En uitleg is nooit zinloos. Op een gegeven moment sta je alleen in een patstelling waarbij beide partijen andere ervaringen hebben die verder niet te verifiëren zijn. En je kan iemands persoonlijke ervaring moeilijk weghalen, hoogstens nuanceren.
Ik heb wel aangifte gedaan. En omdat ik niet kon slapen heb ik zelf het hele verhaal maar uitgetypt en schetsen gemaakt van de dingen die ik zag. De man die ik te spreken kreeg was onder de indruk. Moest ook nog wat papierwerk invullen enzo en dan zouden ze de hele handel doorsturen naar het teambureau waar ik eigenlijk had moeten zijn. Ik zou er in ieder geval nog van horen, dus ik ben benieuwd.quote:Op maandag 24 juli 2006 04:31 schreef Stefan_Teske het volgende:
ja... het feit dat mensen geen aangifte doen is ook de reden dat de politie vaak niet veel kan betekenen...
Ik begrijp je echt wel... Maar wees eens eerlijk: wat verwacht je dan dat de politie doet als je kijkt naar de mogelijkheden die ze hebben?
Van bepaalde zaken kun je niet online aangifte doen hoorquote:Op maandag 24 juli 2006 10:17 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ach kom nou zeg. Het enige wat jij op dit moment doet is anderen afzeiken zonder zelf met steekhoudende argumenten te komen.
Het blijkt gewoon veel te vaak dat een aangifte zinloos is. Politie komt bij een inbraak niet opdagen want ze hebben het 'te druk'. Lekker afschrikwekkend voor de dief, lijkt me dan. Het feit dat je tegenwoordig al online aangifte moet doen is nota bene het toppunt. Je krijgt niemand meer te zien, puur voor de officiële, administratieve kant doe je aangifte om na een half jaar weer een brief te krijgen dat ze niks kunnen. Lamme takken zijn het.
Dan wel ja. Maar er was niemand in mijn 'woning' hoor...quote:Op maandag 24 juli 2006 10:25 schreef Dickbride het volgende:
Dude, je belt toch meteen 112 als je mensen in je woning hoort?!
Kijk maar even op www.partnermishandeling.nl, dan weet je meteen hoe fantastisch die speerpunten werken en hoe dankbaar de slachtoffers in dezen gebruik kunnen maken van jullie bescherming.quote:Op maandag 24 juli 2006 00:59 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Daar gaat het al fout.
Je hoort veel, maar de hele waarheid wordt zo nu en dan nog wel eens verdraaid.
Geeft niks, het is menselijk om de waarheid dusdanig te verdraaien dat jou in ieder geval geen enkele blaam treft.
Huiselijk geweld en kindermisbruik zijn binnen de politie nog altijd zogenaamde speerpunten als het gaat om de reactie hierop dus wat je daarover zegt (dat er niets aan gedaan wordt) is onzin.
Oh, ik weet ook best dat het merendeel van de agenten niet in dienst is getreden om bonnen uit te schrijven. Maar ik weet ook dat de verontwaardiging en het aantal mensen groeit dat gewoon het idee heeft dat ze voor Jan Lul de politie bellen in bedreigende situaties.quote:Verder weet ik dat 90% van mijn collega's een schurft heeft aan bonnen schrijven, hoe dat quotum (dat binnenkort overigens verdwijnt) dan toch ontstaan is?
Tjah.. dat heet nu democratie.
Groot gelijk, wildplassen is goor en aso. Maar kun je je de reacties inmiddels voorstellen?quote:Het feit dat je het over het aannaaien van boete´s hebt midden in de nacht verbaast me ook nogal.
Ik weet niet waar jij vandaan komt maar in Amsterdam vangen we ´s nachts gewoon boeven, daarbij buiten beschouwing latende dat overige criminaliteit elders geen enkele vrijbrief is om welke grove verkeersovertreding dan ook te maken.
Ik hoor het wel vaker:
"Wat is het voor onzin dat ik een boete krijg voor wildplassen"
- Je staat tegen een gevel aan te zeiken, dat is nogal asociaal.
"Ach man.. verderop wordt drugs gedeald, ga daar wat aan doen"
- Net of junks en drugsdealers de binnenkant van het politiebureau niet kennen![]()
Ervaringsverhalen zijn iets anders dan een theorie. Om die ervaringen dan een beetje flauw aan hardrijden te koppelen is dan weer wat goedkoop idd, zoals je zelf als zegt: als iemand hardrijdt en bekeurd wordt, wie is er dan eigenlijk de lul?quote:Op maandag 24 juli 2006 02:47 schreef Stefan_Teske het volgende:
[..]
Ik begon de moed al te verliezen, maar gelukkig, ze zijn er nog...... mensen die weten waar ze over praten OF gewoon hun bek houden...![]()
Ik vind z'n theorie idd ook erg kort door de bocht...
Precies,.... verhalen.... Zoals Kevin al meerdere malen probeert aan te geven: Agenten zijn ook gewoon mensen en ze reageren ieder verschillend op de situaties... Het feit waar ik me aan ergerde is dat iemand zogenaamd precies weet hoe de politie of het justitiële apparaat je gaat laten vallen als je bedreigd wordt...quote:Op maandag 24 juli 2006 11:04 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ervaringsverhalen zijn iets anders dan een theorie. Om die ervaringen dan een beetje flauw aan hardrijden te koppelen is dan weer wat goedkoop idd, zoals je zelf als zegt: als iemand hardrijdt en bekeurd wordt, wie is er dan eigenlijk de lul?
Magoed, feit is dat niet iedereen die het niet met jou eens is "niet weet waar hij over praat en dús hun bek moeten houden". Ik vrees zelfs dat mensen héél goed weten waar ze het over hebben. In mijn nabije omgeving ken ik in ieder geval legio ervaringen. Van bedreigd worden met een shotgun en dan uitgekafferd worden als je je door de schrik het signalement van de dader niet kunt herinneren tot het gewoon laten zitten van twee doodsbange bejaarden tijdens een inbraak. Kun je het je voorstellen? Opa en oma die huilend in de slaapkamer wachten terwijl beneden weten zij veel wat voor gek de boel leeghaalt en de politie gewoon niet komt? Een familielid van me dat al jaren dreigt met een maken van een website waarop je mbv bewakingscamera's gewoon kunt zien dat de politie om de hoek staat te wachten tot de schuimbekkende rellende junk uit haar boekenzaakje is verdwenen om daarna pas aan te komen kuieren? En dat niet 1x maar stelselmatig in het hele overdekte winkelcentrum bij alle winkeliers op die plek?
Dan is het wel heel goedkoop om te roepen "dat iemand niets weet van strafvordering en strafrecht". Dat zijn gewoon noodsituaties waarop gereageerd moet worden. Moet. Daar zijn ze voor (óók) voor. Die mensen weten óók waar ze over praten. En in plaats van ze af te doen als "die weten niet waar ze het over hebben en moeten dús hun bek houden" zou je met ze om de tafel moeten gaan zitten om te redden wat er te redden valt.
O, op het ministerie van Binnenlandse zaken liggen ook inderdaad al verbeteringsvoorstellen van mij.. ik doe (als burger!) ook echt wel m'n best om te redden wat er te redden valt...quote:Op maandag 24 juli 2006 11:04 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ervaringsverhalen zijn iets anders dan een theorie. Om die ervaringen dan een beetje flauw aan hardrijden te koppelen is dan weer wat goedkoop idd, zoals je zelf als zegt: als iemand hardrijdt en bekeurd wordt, wie is er dan eigenlijk de lul?
Magoed, feit is dat niet iedereen die het niet met jou eens is "niet weet waar hij over praat en dús hun bek moeten houden". Ik vrees zelfs dat mensen héél goed weten waar ze het over hebben. In mijn nabije omgeving ken ik in ieder geval legio ervaringen. Van bedreigd worden met een shotgun en dan uitgekafferd worden als je je door de schrik het signalement van de dader niet kunt herinneren tot het gewoon laten zitten van twee doodsbange bejaarden tijdens een inbraak. Kun je het je voorstellen? Opa en oma die huilend in de slaapkamer wachten terwijl beneden weten zij veel wat voor gek de boel leeghaalt en de politie gewoon niet komt? Een familielid van me dat al jaren dreigt met een maken van een website waarop je mbv bewakingscamera's gewoon kunt zien dat de politie om de hoek staat te wachten tot de schuimbekkende rellende junk uit haar boekenzaakje is verdwenen om daarna pas aan te komen kuieren? En dat niet 1x maar stelselmatig in het hele overdekte winkelcentrum bij alle winkeliers op die plek?
Dan is het wel heel goedkoop om te roepen "dat iemand niets weet van strafvordering en strafrecht". Dat zijn gewoon noodsituaties waarop gereageerd moet worden. Moet. Daar zijn ze voor (óók) voor. Die mensen weten óók waar ze over praten. En in plaats van ze af te doen als "die weten niet waar ze het over hebben en moeten dús hun bek houden" zou je met ze om de tafel moeten gaan zitten om te redden wat er te redden valt.
Lees mijn verhaal.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:11 schreef Stefan_Teske het volgende:
[..]
Precies,.... verhalen.... Zoals Kevin al meerdere malen probeert aan te geven: Agenten zijn ook gewoon mensen en ze reageren ieder verschillend op de situaties... Het feit waar ik me aan ergerde is dat iemand zogenaamd precies weet hoe de politie of het justitiële apparaat je gaat laten vallen als je bedreigd wordt...
Vraag is dan of het verkeerd afgehandeld wordt/is en of dit een structureel probleem is. Ik ben dus geneigd te denken op grond van mijn ervaringen dat het probleem verdergaat dan politiemensen die nou eenmaal ook mensen zijn en dus altijd anders reageren.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:13 schreef Stefan_Teske het volgende:
[..]
O, op het ministerie van Binnenlandse zaken liggen ook inderdaad al verbeteringsvoorstellen van mij.. ik doe (als burger!) ook echt wel m'n best om te redden wat er te redden valt...
Begrijp me niet verkeerd... de ervaringsverhalen zeg ik niks over, want ik was er niet bij.. Als iemand zegt dat het zo gegaan is, dan is het zo gegaan... Ik had dan dus ook vooral over degene die precies weet een zaak afgehandeld gaat worden als iemand jou bedrijgt... (Inhoudelijk klopte er niets van)...
Inderdaad, wil niet zeggen dat iedere agent zo is, maar je komt het steeds vaker tegen.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:14 schreef Sleutelboss het volgende:
[..]
Lees mijn verhaal.
Een mooi voorbeeld uit de praktijk. Moeilijk te geloven messchien. Ik geloof het ook nog steeds niet hoe de politie met zijn burgers om gaat.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
je bent wel erg bang type....jesus....paniek hier paniek daar...angst omdat er 3 mensjes voor je deur staan....nouja slaap zacht!quote:Op zondag 23 juli 2006 04:47 schreef Kauki het volgende:
Rond 3.30u begon het. Getik of iets. Een geluid dat ik niet thuis kon brengen. Nou ben ik slechthorend en kan ik veel geluiden niet herkennen, dus in eerste instantie zocht ik er niet veel achter.
Dik 20 minuten later was hetzelfde geluid er nog steeds. Tijd om te kijken wat er dan dat geluid maakte. Op mijn kamer is niks te vinden. Ik besluit uit het raam te kijken. En jawel, 3 mannen (wiens karakteristieken ik waarschijnlijk voorlopig niet van mijn netvlies zal krijgen) staan op 2 willekeurige fietsen te hengsten om de sloten open te krijgen. Ik zie het gebeuren en raak in paniek. Wanneer ik mijn telefoon wil pakken om 0900-8844 te bellen, zijn de sloten open en de personen in kwestie vertrekken. Na een minuut of 10 zijn ze nog niet terug en zie ik fietsresten buiten liggen. Ik loop naar buiten, wil foto's maken van die resten en ze dan mee naar binnen nemen. Ik zie een kampvuur verderop en ik raak in paniek: misschien ben ik gezien, maken dat ik weg kom. Te laat, zo blijkt, ik krijg een stuk tak of ijzer naar me toe gegooid. Het raakt me net niet. Ik vlucht naar binnen, terug naar mijn kamer.
Daar zijn ze weer. Dezelfde 3 jongens. Dit keer ben ik er snel genoeg bij en bel 0900-8844. Melding maken van diefstal met geweld. Dat kan niet, het is niet erg genoeg en er kan ook niemand langskomen op dit tijdstip; ik moet maandag maar langs het teambureau gaan om daar aangifte te doen.
Ondertussen hebben er dus 3 triangeljosti's zo'n 3 kwartier lang nog onder mijn raam rondgewandeld. Nog wat extra fietsen mee gejat en takken en andere zooi onder het geroep van waarschijnlijk bedreigingen naar mijn raam gesmeten.
Dank u politie, voor dit heldhaftige optreden. U schitterde in afwezigheid.
Ik bel g*dver niet voor de kat z'n viool dat nummer om dik 4 uur 's nachts hoor.
Politie![]()
0900-8844![]()
Hebben jullie wat beters te doen dan?quote:Op zondag 23 juli 2006 23:50 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Prio 1 melding voor een diefstal van een fiets en wat waarschijnlijke bedreigingen..
Rrright..![]()
Dat is ook zo. De meverouw die de aangife afnam was ook heel aardig en wel willend maar ja het gaat ook niet om individuen maar om het heele systeem.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:35 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Inderdaad, wil niet zeggen dat iedere agent zo is, maar je komt het steeds vaker tegen.
quote:Op maandag 24 juli 2006 01:25 schreef kevin85 het volgende:
De begroting van de regering dient eenmaal sluitend te zijn en dan worden er soms beslissingen gemaakt die niet altijd in jouw voordeel uitpakken, immers, de aanleg en het onderhoud van bijvoorbeeld de snelwegen moet ook worden bekostigd.
Mooie quote. Kan je mij eens uitleggen wat het bekeuren van wildplassers en snelheidsovertreders met 5 km/u te maken heeft met het in goede banen leiden van chaos?quote:Op maandag 24 juli 2006 02:01 schreef kevin85 het volgende:
Om een oude collega van mij te citeren:
Je kan de wereld niet verbeteren, je kan de chaos alleen proberen in goede banen te leiden, en dat is hetgeen wat ik althans doe bij de politie.
Je hebt als slachtoffer het recht te eisen dat ze aanklagen in zo'n soort gevallen, en dan moeten ze aanklagen, en als ze dan nog besluiten niet aan te klagen kun je in beroep tegen die beslissing en dan oordeelt de rechter of ze moeten aanklagen en vaak is dat zo. Tenminste, zo had ik het begrepen bij strafrecht-b. Ik weet niet precies hoe dat gaat maar ik neem aan schriftelijk en aangetekend. Misschien toch eens een gesprek gaan hebben met een advocaat voor die jongen die je kent (of rechtswinkel, als hij weinig inkomsten heeft) want die weet precies hoe of wat... Overigens, wellicht kan iemand uit WGR op fok! en uit het rechtenstudententopic op fok je ook helpen.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:09 schreef Sleutelboss het volgende:
Meneer Kevin de wout, kun jij mij uitleggen hou dit ingodsnaam mogelijk is. Dit is toch te erg voor woorden. Ik kan er zelfs nu 2 maanden later nog niet bij dat de politie gewoon helemaal NIETS doed!
Het is toch om kots misselijk van te worden. Als wij zelf nu die jongen opgaanzoeken en hem een kogel door zijn kop jagen of hem helemaal de tyfus slaan dan weet ik zeker dat ik binnen 2 dagen binnen zit.
O, maar ik ben ook de eerste om toe te geven dat dat gewoon shit is.. Maar als het allemaal goed was gegaan, had je het verhaal ook niet gepost... Over de Nijmeegse 4-daagse hadden we ook nooit zoveel gehoord als het niet was misgegaan... Een agent die een fout maakt = nieuws --> wordt verteld... Een agent die geen fout maakt = geen nieuws --> wordt niet verteld.. zo gaat dat gewoon...quote:Op maandag 24 juli 2006 13:14 schreef Sleutelboss het volgende:
[..]
Lees mijn verhaal.
Een mooi voorbeeld uit de praktijk. Moeilijk te geloven messchien. Ik geloof het ook nog steeds niet hoe de politie met zijn burgers om gaat.![]()
Las t ook net. De helden.quote:Op maandag 24 juli 2006 16:10 schreef MeneerMuis het volgende:
Hebben we het over wildplassen, zie je op de frontpage verschijnen dat een 3 jarig jochie een boete krijgt voor wildplassen in de bossen
Groningse peuter op de bon voor wildplassen
Ja, dat is ook mijn gevoel. Er komen steeds meer mensen met verhalen zoals die in de openingspost en dat versterkt de positie van de politie niet.quote:Op maandag 24 juli 2006 17:17 schreef MeneerMuis het volgende:
En met dat soort berichten dat in de media verschijnt, komt de politie in z'n geheel in een kwaad daglicht. En als je veel van zulk soort berichten + eigen ervaringen leest/meemaakt dan is het vrij logisch dat je op een gegeven moment geen respect meer krijgt van de burger als politie zijnde.
Een hele spijtige situatie als ik het zo lees.quote:Op maandag 24 juli 2006 04:24 schreef MeneerMuis het volgende:
Verhaal met klacht.
Het gebeurd zo nu en dan nog wel eens dat sommige zaken blijven liggen, dit is te wijten aan het personeelsgebrek.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:09 schreef Sleutelboss het volgende:
Meneer Kevin de agent, kun jij mij messchien uitleggen hou dit ingodsnaam mogelijk is. Dit is toch te erg voor woorden. Ik kan er zelfs nu 2 maanden later nog niet bij dat de politie gewoon helemaal NIETS doet!
Het is toch om kots misselijk van te worden. Als ik of die vriend van mij die jongen wat aan zouden dan weet ik zeker dat wij wel meteen worden aangehouden.
De politie je beste vriend!
Zo zie je maar weer, een agent staat boven de gewone burger en je hoeft helemaal niets te verwachten van het gezag.![]()
Je kan niet oordelen over het feit of er op dat moment iets beters te doen was, dat weet je namelijk niet.quote:Op maandag 24 juli 2006 14:00 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Hebben jullie wat beters te doen dan?
Vrouw belt 's avonds laat: "Help, politie, er is een inbreker in mijn huis en die wil me vermoorden!"
Politie, achter een grote kan koffie achteroverleunend met zijn benen op het bureau en met een vette boterham in zijn mond: "Te druk, mevrouwtje! Drie moordzaken! Vijf overvallen! Twaalf geweldplegingen! Drie wildplassers en natuurlijk een hele serie verkeersovertreders die we moeten aanpakken. Probeert u het morgen nog eens."
En wat dat stuk over bedreigingen betreft, lees dat stuk nog maar eens goed door. Ome Donner (toch wel jouw baas) heeft daar niet voor niets recent over geschreven dat het niet om specifieke bedreigingen hoeft te gaan, maar dat het erom gaat of de situatie als bedreigend opgevat kan worden. En dan is het niet aan jou om te bepalen of je in je auto moet springen en die persoon gaan helpen. Daar word je namelijk voor betaald en als ik me niet vergis, heb je ooit een eed of een belofte afgelegd. En was er niet ook een artikeltje dat zei "ten allen tijde hulp bieden aan hen die deze behoeven"? En staat er niet zoiets als "vigilant et quiescant" op je voorhoofd sinds toen?
Maar neem jij nog maar een kopje koffie tijdens het flitsen.
Tjah..quote:Op maandag 24 juli 2006 15:13 schreef Myers het volgende:
Wat ik niet snap is dat ze er nog raar van opkijken als je het recht maar in eigen hand neemt? Als er iets gebeurt, maar de politie heeft geen zin / kan onmogelijk op tijd komen, dan is het toch niet meer dan logisch dat de burger het dan maar zelf oplost?
Dat hele principe van 'eerst moet er iets ergs gebeuren en dan kijken we wel wat we er aan kunen doen', slaat natuurlijk nergens op. Verleden week las ik hier op Fok dat er ergens ingebroken werd, bewoner belt politie maar de bewoner kreeg te horen dat de politie niet zou komen want er was nog () geen strafbaar feit gepleegd (je mag dus gewoon bij iemand ongevraagd naar binnen lopen en rondkijken in dit land, weten we dat ook weer). Nu sta je er als burger dus gewoon zelf voor. Wat is er dan gek aan als zo'n burger er op zo'n moment voor kiest om zichzelf en zijn eigendommen te verdedigen en die inbreker uit te schakelen? Vooral omdat de politie al gezegd heeft 'wij komen niet'.
Mijn vraag dus aan Kevin: Als je weet dat de politie niets voor je zal doen, of dat de politie er niet op tijd bij kan zijn waardoor de dader ontsnapt en nooit meer gevonden zal worden, waarom word je dan zelf gearresteerd als je jezelf / je eigendommen beschermt en die dader uitschakelt? Stel dat TS een jachtgeweer ofzo in zijn huis had liggen, er staan 3 mensen voor zijn huis fietsen te stelen en staan hem te bedreigen. Politie zegt: 'Wij komen niet', waarom is het dan zo raar als TS dan bijv. zo'n gast in z'n been had geschoten? Of als TS een paar vrienden had gebeld en dat ze dan met zijn allen die lui ff een lesje hadden geleerd?
Ach, die agent had toch ook op een leuke manier tegen dat jochie voor wie de agent nog wel een groot 'ooh' voorbeeld is kunnen zeggen dat hij eigenlijk niet in de bosjes mag staan zeiken, met een iets strengere blik naar de moeder, in plaats van een bekeuring te geven.quote:Op maandag 24 juli 2006 18:55 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Een hele spijtige situatie als ik het zo lees.
Probleem hier: Nederlandse rechtsysteem.
Niet meer en niet minder.
Ik heb het hier over iets anders.quote:Op maandag 24 juli 2006 19:02 schreef thedon het volgende:
[..]
Ach, die agent had toch ook op een leuke manier tegen dat jochie voor wie de agent nog wel een groot 'ooh' voorbeeld is kunnen zeggen dat hij eigenlijk niet in de bosjes mag staan zeiken, met een iets strengere blik naar de moeder, in plaats van een bekeuring te geven.
Of ben ik dan nu een Enemy of the state?![]()
Oh, ok officer.quote:Op maandag 24 juli 2006 19:03 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Ik heb het hier over iets anders.
Niet over die wildpasser.
De rest van mijn reacties komt overigens zo, even eten
Hier kan ik me bijvoorbeeld kapot aan ergeren.quote:Op maandag 24 juli 2006 16:10 schreef MeneerMuis het volgende:
Hebben we het over wildplassen, zie je op de frontpage verschijnen dat een 3 jarig jochie een boete krijgt voor wildplassen in de bossen
Groningse peuter op de bon voor wildplassen
Om nogmaals op jou te reageren.quote:Op maandag 24 juli 2006 19:02 schreef thedon het volgende:
[..]
Ach, die agent had toch ook op een leuke manier tegen dat jochie voor wie de agent nog wel een groot 'ooh' voorbeeld is kunnen zeggen dat hij eigenlijk niet in de bosjes mag staan zeiken, met een iets strengere blik naar de moeder, in plaats van een bekeuring te geven.
Of ben ik dan nu een Enemy of the state?![]()
behalve als je allochtoons accent nadoetquote:Op maandag 24 juli 2006 19:58 schreef Captain_Le_Chuck het volgende:
Volgende keer dat je belt kan je beter zeggen dat je zojuist een van die knapen neer hebt gestoken.
Dan zijn ze er wel rap bij
Een situatie waar moeder en zoon niet veilig meer zijn omdat er een aantal snotneuzen een open kans krijgen om drugs te dealen / kinderen af te persen / mensen te mishandelen / wapens in bezit kunnen hebben, en dat allemaal zichtbaar, zelfs voor de politie.quote:Op maandag 24 juli 2006 18:55 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Een hele spijtige situatie als ik het zo lees.
Probleem hier: Nederlandse rechtsysteem.
Niet meer en niet minder.
overigens had hij gewoon 112 moeten bellen.quote:Op zondag 23 juli 2006 04:54 schreef Steijn het volgende:
Waarom zou je de sterke spastische arm van onze staat uberhaupt willen bellen? Pak een pistool dan zijn ze zo weg.
of peuters van 3 jaar op de bon slingeren wegens wildplassenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 05:02 schreef StefanP het volgende:
Politie
Morgen staan ze wel met z'n tienen te flitsen natuurlijk. Helden die het zijn.
Bedankt voor je uitleg. De situatie die jij schetst zou heel goed kunnen kloppen. Het is namelijk niet zo'n lekkere jongen, ik heb gehoord dat ie nog meer op zijn gweten heeft. Maar snap je ook dat dit voor het slachtoffer en zijn vrienden en familie heel frusterend is. Het eenige wat wij zien is dat die jongen gewoon nog vrolijk rond loopt. Ik hoop dat wat je zegt klopt en ze hem binnenkort pakken en het liefst voor heel wat jaren.quote:Op maandag 24 juli 2006 18:58 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Het gebeurd zo nu en dan nog wel eens dat sommige zaken blijven liggen, dit is te wijten aan het personeelsgebrek.
Ook zo het kunnen zijn dat er meerdere aangiftes tegen die jongen lopen en gaan ze die jongen pas aanhouden als 'de zaak rond is'
Soms laat bepaalde bewijsvoering lang op zich wachten.
Wie weet staat hij al gesignaleerd?
2 maanden is niet uitzonderlijk lang, dat gaat echt nog wel goedkomen.
Ik heb verdachten aangehouden waartegen een jaar geleden een aangifte gedaan is.
De zekerheid dat hij hiervoor nog aangehouden gaat worden kan ik je voor 99% geven.
Heb geduld.
Voor de zekerheid kan je het nog even aankaarten bij het bureau waar je de aangifte gedaan hebt.
Oh, dat werd ons ook aanvankelijk aangeraden door de politie ("We kunnen niets anders constateren dan dat er niets aan de hand is nu. De volgende keer dat er iets strafbaars voorvalt kunt u misschien eerst foto's maken en dan bellen." Nou, dat hebben we geweten...)quote:Op dinsdag 25 juli 2006 12:15 schreef Frappelsien het volgende:
Hoe dom kun je zijn...
Welke mafkees gaat dan ook meteen naar buiten om foto's te maken??
Nu zegt de politie ineens dat het waarschijnlijk niet om een nepagent gaat. Omdat ze nog geen eerdere meldingen van een nepagent hebben gekregen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 01:16 schreef kevin85 het volgende:
Plassend kind beboet door nepagent
AMSTERDAM - De wildplassende peuter Pascal uit Veendam die maandagmiddag werd bekeurd voor zijn actie, kreeg zijn sanctie opgelegd door een nepagent.
De politie Groningen kan de bon niet vinden en zegt dat het om een neppoltieagent gaat.
De driejarige Pascal werd maandag op de bon geslingerd door een vermeende agent. Hij kreeg een sanctie van 75 euro opgelegd toen hij zijn blaas leegde in de bosjes van het Borgerswold-park.
Bron: Telegraaf.nl
Het leek me al stug![]()
Dat heb weinig nut. Nadat ze je daar minstens 5 minuten aan de lijn hebben gehouden, krijg je namelijk te horen dat je de regionale politie moet bellen omdat je anders de lijnen van 112 bezet houdtquote:Op dinsdag 25 juli 2006 07:13 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
overigens had hij gewoon 112 moeten bellen.
Wel opvallend dat Kevin85 ook nog een sociaal leven heeft en dus niet de hele dag achter zn pc zit in de hoop of er nog nieuwe berichten komen om op te reageren.quote:Op woensdag 26 juli 2006 08:31 schreef vogeltjesdans het volgende:
Wel opvallend dat de reactie van Kevin85 nu ineens uitblijft
quote:Op woensdag 26 juli 2006 11:43 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Wel opvallend dat Kevin85 ook nog een sociaal leven
Je hebt wel op andere berichten gereageerdquote:heeft en dus niet de hele dag achter zn pc zit in de hoop of er nog nieuwe berichten komen om op te reageren.
Goh, heb jij dat?quote:Ik heb voor mijn gevoel
Totdat het je blijkbaar teveel werd.quote:op alle enigzins serieuze berichten een inhoudelijke reactie gegeven.
Niks bashen, ik heb net zo goed inhoudelijke reacties geplaatst waar je nog niet eens op hebt gereageerd.quote:Op het moment dat we weer van voor af aan beginnen met de politie alleen maar te bashen
Benieuwd of jij bepaalde criminelen durft aan te pakkenquote:heeft het voor mijj weinig meerwaarde om hierop te reageren, ga mijn echter niet betichten van een soort van lafheid
En zo spreekt een echte agent. "Ik wil toch altijd lekker het laatste woord hebben."quote:dat ik niet meer reageer want als je dit topic doorgebladerd hebt zul je zien dat ik in ieder geval mijn best gedaan heb met serieuze reacties.
![]()
Nee... ze waren net 5 knullen aan het bekeuren die een fikkie op een strandje hadden gevonden en daarmee aan het klooien waren. Daar was geld te verdienen: 5 keer ¤150,-quote:Op woensdag 26 juli 2006 00:15 schreef Ezgaroth het volgende:
Je had beter kunnen bellen dat je van plan was 5km te hard te gaan rijden in je straat, dan komen ze wel
Met deze reacties geef jij eigenlijk alleen maar aan wat voor ongelofelijke klapaap en laffe herder jij bent.quote:Op woensdag 26 juli 2006 13:37 schreef vogeltjesdans het volgende:
Reacties
Vind ik niet. Ik reageer alleen maar op jou, en er zit inderdaad een ondertoon in omdat je de inhoud, de kern van de zaak blijft mijden.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:06 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Met deze reacties geef jij eigenlijk alleen maar aan wat voor ongelofelijke klapaap en laffe herder jij bent.
Zulke reacties zijn gewoonweg triest..
Normaal vind ik schelden een zwaktebod maar in dit geval kan ik helaas niks anders bedenken.
Zielepiet![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |