een grijze waas in de vorm van een man met een baard die uigestrekt over het bed hing, dunkt mequote:wat heb ik gisteren nacht gezien?
haha...ja, okee... maar is het iets paranormaals? zou het een geest of iets dergelijks geweest kunnen zijn?quote:Op zaterdag 22 juli 2006 19:08 schreef vosss het volgende:
[..]
een grijze waas in de vorm van een man met een baard die uigestrekt over het bed hing, dunkt me
Ik zou het niet weten; open er anders een topic ov.... eerrr....misschien dat iemand anders wat zinnigs erover kan zeggenquote:Op zaterdag 22 juli 2006 19:10 schreef pinda_meisje het volgende:
[..]
haha...ja, okee... maar is het iets paranormaals? zou het een geest of iets dergelijks geweest kunnen zijn?
Waarvoor?quote:Op zaterdag 22 juli 2006 19:12 schreef bonke het volgende:
der is een naam voor maar weet niet meer welke
heeft met dromen te maken
eigenlijk ben je nog niet helemaal wakker als dat gebeurtquote:Op zaterdag 22 juli 2006 19:13 schreef vosss het volgende:
[..]
Waarvoor?
Voor die dromen?
Voor die grijze man zn baard?
Voor een vaag iets wat over je bed hangt?
Lucide dromen?quote:Op zaterdag 22 juli 2006 19:12 schreef bonke het volgende:
der is een naam voor maar weet niet meer welke
heeft met dromen te maken
tis gewoon iets wat vaker voorkomt bij de mensen
ikzelf heb het nooit meegemaakt
quote:
Ws zat dr gewoon wat in je oog en liep je fantasie ermee weg. Over die droom erna; klinkt als een lucide droom, die zijn tofquote:Op zaterdag 22 juli 2006 19:07 schreef pinda_meisje het volgende:
Gisteren lag ik rond 2 uur in bed. Ik was aan het slapen, maar wist dat mijn vriendje snel thuis zou komen, en omdat hij geen sleutel heeft zou ik de deur voor hem moeten openen. Hierdoor is het mogelijk dat ik maar half sliep. Toen ik wakker werd van de deurbel, zag ik voor mijn ogen een grijze waas in de vorm van een man met een baard die uigestrekt over het bed hing. Ik heb hem niet heel duidelijk gezien, en toen ik rechtop zat, verdween hij. Ik keek nog rond of ik hem ergens zag, maar hij was weg. Ik voelde geen angst toen ik hem zag, hij straalde niets negatiefs uit.
Weet iemand misschien wat dit was? Of ik iets paranormaals heb meegemaakt?
Het is misschien ook belangrijk te vertellen dat ik na dit incident heel raar heb gedroomd. Het was een droom waarin ik alles heel bewust meemaakte. Het voelde bijna alsof ik even in een andere dimensie was beland, zo echt voelde het.
En dus half aanwezig, half ook niet.. je kan op dat soort momenten glimpen opvangen van een andere dimensie. Ook wel geestenrijk genoemd.. Sjamanen roepen een trance op om daar te komen.quote:Op maandag 24 juli 2006 00:53 schreef Mainport het volgende:
Goh, je bent even slaapduf. What's new?
geloof hen die de waarheid zoeken, twijfel aan hen die ze gevonden hebbenquote:Op maandag 24 juli 2006 10:25 schreef HostiMeister het volgende:
Geen geest, helemaal niets raars, gewoon slaapdronken, meer niet...
Ach kommop, wie verzint deze lariekoek??? heb je hier ook maar enigzins een bewijs voor???quote:Op maandag 24 juli 2006 10:36 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
geloof hen die de waarheid zoeken, twijfel aan hen die ze gevonden hebben
Ik denk zeker dat je tijdens het half slapen dingen kunt zien uit een andere wereld. Ik noem het dus andere wereld en niet andere dimensie even. Dimensie gebruik ik al te vaak.
The twilight-zone nogmaals, als je tussen 2 werelden inleeft, dan vang je wellicht wel eens wat op. En tijdens het half slapen leef je als het ware tussen 2 werelden in, dan heb je misschien sneller toegang tot wat zich elders afspeelt. Dan kun je zeggen van, je bent slaapdronken, maar wie weet speelt meer mee.
Bewijzen dat het alleen slaapdronken is dat kan niet, en bewijzen dat het een andere wereld meteen is dat kan ook niet voor de volle 100 procent.
Twijfel-achtig dus
Daarom zeg ik persoonlijk niet meteen dat het alleen slapen is.
Tot m'n 6e had ik zulke dingen vrijwel elke nacht. Doodeng. Toen ik 18 was heb ik het nog 1 keer meegemaakt.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 23:41 schreef Jivis het volgende:
Heb ook een keer zoiets meegemaakt. Werd een keer midden in de nacht wakker, de kamer was volledig donker. Toen ik naar mijn bureau keek, dat recht tegenover mijn bed stond, zag ik er een langharige gestalte op zitten. Ik zag verder niets van zijn gezicht of kleding, alleen zijn donkere silhouet. Heb er even verstijfd naar zitten kijken, toen heb ik het licht aangeknipt en was het meteen verdwenen. Creepy was het welWas toen nog vrij jong en heb lange tijd met het licht aan geslapen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |