Moet wel, anders voel ik me lulligquote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:22 schreef Megalomaniac het volgende:
[..]
Fijn dat je het ff rechtvaardigd!!!![]()
Nergens had AZ het over kinderen hoor, vrije damequote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:22 schreef Afwazig het volgende:
Volgens mij is dat gewoon bullshit van dat getrouwd en kinderen, dat vorge iemand bij de "reaguurders" en anderen hebben het overgenomen.
Je hebt gelijk, ben echt aan vakantie toequote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:22 schreef ChOas het volgende:
[..]
Begrijpend lezen was niet je sterkste vak hè ?
Ze moet iig wel kids hebben, anders is ze geen echte Milf natuurlijk. En volgens mij was dat al een keer genoemd. Dat ze getrouwd tja, hoef niet (meer) natuurlijk...quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:23 schreef Afwazig het volgende:
Gewoon geruchten dat getrouwd en kinderen, waarschijnlijk niks van waar.
Zei ik toch.quote:Op woensdag 19 juli 2006 16:00 schreef AnthonyZeus het volgende:
[..]
Dude, ik wil geen indruk maken op jullie, ik denk, laat het jullie weten...jullie mening vroeg ik over of het ethisch is om op de werkvloer te doen. Dus lees jezelf bij hombré.
Wauw, ik kan ook een vriendin nemen om te neuken, is toch niets spannends aan? Ze heeft een kind ja, geiler kan niet...
*kuch*quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:25 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nergens had AZ het over kinderen hoor, vrije dame
"Geiler kan niet"quote:
Zie Morrigun99.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:25 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nergens had AZ het over kinderen hoor, vrije dame
rijst de vraag; waar waren de kids tijdens dit alles?quote:
Ah, gemist danquote:
Jep, gezienquote:
Idd, zo'n wonderpenis is het dus blijkbaar ook niet!quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:28 schreef LENUS het volgende:
Het blijft wachten op de reactie van AZ. Vind het wel een beetje laf van hem!
Die komt dadelijk gewoon met een historisch lange post.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:28 schreef LENUS het volgende:
Het blijft wachten op de reactie van AZ. Vind het wel een beetje laf van hem!![]()
quote:
Precies! Nou kom op sherlocks!quote:Op vrijdag 21 juli 2006 15:28 schreef Scorpie het volgende:
Kids, gescheiden moeder of getrouwde moeder, dat is de volgende vraag..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |