Daaan, doe eens realistisch zijn.quote:Op zondag 23 juli 2006 15:29 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Hij wil weg uit Moskou omdat ie daar niet goed speelt, Monaco wil hem misschien hebben maar daar verdien je ook geen 7 miljoen per jaar hoor, en zo goed is Monaco niet.
Als Monaco hem echt wil, dan winnen we die strijd nooit natuurlijk. Maar wel een speler om in de gaten te houden als ie niet naar Frankrijk gaat.quote:Op zondag 23 juli 2006 15:30 schreef twi het volgende:
[..]
Bij Monaco verdien je in elk geval veel meer als bij Feyenoord. Minstens het dubbele, schat ik zo in. Neem daarbij het gunstige belastingklimaat en je verdient er 3 keer zoveel
Kolka neemt toch genoeg ervaring mee?quote:Op zondag 23 juli 2006 15:33 schreef Erasmusch het volgende:
Feyenoord heeft echt geen geld voor 'gearriveerde' spelers
Kolkka bedoel je?quote:Op zondag 23 juli 2006 15:44 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Kolka neemt toch genoeg ervaring mee?
CL behalen komend seizoen dus.quote:Op zondag 23 juli 2006 15:33 schreef Erasmusch het volgende:
Feyenoord heeft echt geen geld voor 'gearriveerde' spelers
Dat is nog maar de vraag.quote:Op zondag 23 juli 2006 16:22 schreef daaaaan het volgende:
Dat zal 3 a 4 jaar CL spelen wel voor een groot deel verhelpen Cart_Man, scheelt minimaal 10 miljoen per jaar.
Tja dat blijven toch incidenten eigenlijk. Op incidenten moet je niet een meer-jaren begroting gaan baseren natuurlijk. Ik denk dat het voor heel het nederlandse voetbal prettig zou zijn als we die ene plek in de UEFA ranking stijgen.quote:Op zondag 23 juli 2006 16:32 schreef twi het volgende:
Je ziet waar het bij Ajax toe geleid heeft, elk jaar CL spelen. Niet zo bar veel wanneer je 4e wordt. Het geld wat je krijgt is leuk, maar je moet wel slim aankopen. Er zijn weinig slimmere aankopen gedaan dan Dirk Kuijt de afgelopen 10 jaar. Voor 1 miljoen opgepikt meen ik. Moet je kijken waar 'ie nu staat.
Dat was een 'incident'. Verschil is dat Ajax als ze 3e of 4e worden vervolgens meteen een aantal 'toppers' haalt en er overal koppen gaan rollen, en Feyenoord op dezelfde tour doorgaat. Dat is het verschil tussen wel geld in kas hebben en geen geld in kas hebben.quote:Op zondag 23 juli 2006 16:32 schreef twi het volgende:
Je ziet waar het bij Ajax toe geleid heeft, elk jaar CL spelen. Niet zo bar veel wanneer je 4e wordt.
PSV doet jaarlijks zulke aankopen.quote:Het geld wat je krijgt is leuk, maar je moet wel slim aankopen. Er zijn weinig slimmere aankopen gedaan dan Dirk Kuijt de afgelopen 10 jaar. Voor 1 miljoen opgepikt meen ik. Moet je kijken waar 'ie nu staat.
Moet 'ie het maar niet zo goed doen.quote:Op zondag 23 juli 2006 16:39 schreef daaaaan het volgende:
Zou Kuyt overigens niet kwaad zijn dat Feyenoord 20 miljoen voor hem vraagt?
Waarom zou hij kwaad zijn.quote:Op zondag 23 juli 2006 16:39 schreef daaaaan het volgende:
Zou Kuyt overigens niet kwaad zijn dat Feyenoord 20 miljoen voor hem vraagt?
Feijenoord heeft de GKL. Dat is het grootste probleem. Al jarenquote:Op zondag 23 juli 2006 16:37 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Dat was een 'incident'. Verschil is dat Ajax als ze 3e of 4e worden vervolgens meteen een aantal 'toppers' haalt en er overal koppen gaan rollen, en Feyenoord op dezelfde tour doorgaat. Dat is het verschil tussen wel geld in kas hebben en geen geld in kas hebben.
Heb ik wat gemist?quote:PSV doet jaarlijks zulke aankopen.
Omdat ie anders bijna onmogelijk wegkan?quote:
Das waar ja. Maar toch zal ie wel een beetje balen denk ik.quote:Hij heeft zelf aangegeven dat Feijenoord mag vragen wat ze voor hem willen vangen en dat hij daar niet moeilijk over zal doen. Einde discussie.
quote:Feijenoord heeft de GKL. Dat is het grootste probleem. Al jaren
Robben, Farfan, Gomez enz.quote:Heb ik wat gemist?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |