Je hebt het doorquote:Op vrijdag 21 juli 2006 20:15 schreef Inorbit het volgende:
[..]
zeik niet man, dit is het meest spannende en interresante gedeelte van relaties, als je straks wat met haar hebt is er geen hol meer aan![]()
![]()
Er zijn ook nog wel opties daar tussenin hoor, hij kan toch proberen weer eens een afspraakje met haar te maken? Gewoon met z'n tweeën zonder anderen erbij.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 08:23 schreef Gelderland het volgende:
beste optie = blocken + niet meer aan denken... maar dat wil je nietdan is het alternatief haar vragen wat ze wilt, maar na 4-5 maanden is dat wel wat aan de late kant
tja, hoequote:Op zaterdag 22 juli 2006 10:07 schreef _Floddertje_ het volgende:
[..]
Er zijn ook nog wel opties daar tussenin hoor, hij kan toch proberen weer eens een afspraakje met haar te maken? Gewoon met z'n tweeën zonder anderen erbij.
Meeste zinnige in dit topic.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 18:35 schreef CoolGuy het volgende:
dan vraag het d'r gewoon op de man af man...
Waarom niet? Als hij zo aan haar denkt lijkt me een afspraakje de enige oplossing. Heeft ze geen zin, dan weet hij ook waar hij aan toe is.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:25 schreef Gelderland het volgende:
[..]
tja, hoeEn dat na zo'n lange tijd? volgens TS is het al 4.5 maand terug dat ze elkaar gezoent hebben en zien ze elkaar de komende tijd wéér (lang) niet.... dan duurt die afspraak nóg langer... Weet niet of dat zin heeft en of dat verstandig is, maarja... (komt miss ook beetje raar over, om na zo'n lange tijd éindelijk eens te vragen of ze mee gaat wat drinken?
)
Idd.Wie niet waagt.....quote:Op vrijdag 21 juli 2006 18:35 schreef CoolGuy het volgende:
dan vraag het d'r gewoon op de man af man...
Hey wat heeft dit topic eigenlijk voor nut? Je lult gewoon lekker door en doet niets met de goedbedoelde adviezen die je hier krijgt. Je bent toch zeker geen 14 meer manquote:Op maandag 24 juli 2006 19:43 schreef WinnarJ het volgende:
update![]()
:
ze sprak me vanmiddag wéér aan op MSN.....ze moet vanaf morgen hele dagen werken (in zo'n kledingwinkel). Ze had maar heel ff tijd, maar sprak me aan om me een fijne vakantie te hebben en 'dat ik nog maar es aan haar moest denken als ik op 't strand lag en zij kleding aan 't verkopen was'
![]()
ik schreef: dat zal ik zéker doen![]()
Misschien stuur ik d'r nog wel een mailtje ofzo, vanuit Griekenland waar ik dan ben. (zou ze dat leuk vinden?) Maar hoop d'r toch ff uit mijn hoofd te zetten
das ook wel zoquote:Op maandag 24 juli 2006 19:57 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Hey wat heeft dit topic eigenlijk voor nut? Je lult gewoon lekker door en doet niets met de goedbedoelde adviezen die je hier krijgt. Je bent toch zeker geen 14 meer man![]()
ja moet ik ook doen als 'k wat wil. Anders blijft t 2 jaar lang doorgaan vrees ikquote:Op maandag 24 juli 2006 20:31 schreef bikkie het volgende:
Zo hey, ze spreekt je dus al aan op msn. Get a life man. Ga niet zitten wachten totdat ze eens op msn verschijnt, maar maak er eens werk vanHet gaat makkelijker dan je denkt (mits ze interesse heeft natuurlijk).
als je der zo lang niet gezien heb vraag je haar toch gewoon een keer mee ergens naar toe in het kader van "Ik heb je zo lang niet gesproken" en dan doe je iets heel losjes. een ijsje eten in de stad ofzo. lekker nonchalant. daar kan ze niks op tegen hebben toch? om bij te kletsen ofzo.quote:Op maandag 24 juli 2006 20:38 schreef WinnarJ het volgende:
[..]
ja moet ik ook doen als 'k wat wil. Anders blijft t 2 jaar lang doorgaan vrees ikMaar kan dus pas over 5-6 weken ofzo (omdat zij ook 2 weken naar Kroatie gaat en dus ook laat terugkomt)
![]()
![]()
En dan gewoon es vragen via msn/sms van: 'zin om donderdag mee uit te gaan?'... of iets in die trant
(ja sorry, is nogal nieuw voor me
![]()
) Heb wel es een date gehad hoor, daar niet van, maar toen was 't duidelijk dat die meid ook interesse had, en gaf daar ook de nodige 'hints' voor waardoor het wat makkelijker was om af te spreken
(en is diezelfde week toen ook gebeurd)... maar hier weet ik ff niet hoe ik 't zou moeten doen. Vooral omdat het al zooooveel maanden geleden is, en ik haar in de tussentijd dus niet gevraagd heb
... (en nu zou ik dat dan ineens wél doen
) hmmmzzz
![]()
![]()
Waar heb d'r leren kennen?quote:Op maandag 24 juli 2006 21:01 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik heb al een jaar 4 iemand in mijn kop die er niet meer uit wil, het begint soms echt vervelend te worden
Ik zie haar tegenwoordig nog zelden en dat maakt het alleen maar erger, als ik haar nog regelmatig tegen zou komen dan kwam ik misschien nog een keer van dat gevoel af
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |