Ik heb het volgens mij ook onlangs gelezenquote:Op donderdag 20 juli 2006 01:10 schreef lienelien het volgende:
[..]
Ohh, dat heb ik pas nog ergens gelezen![]()
Heb natuurlijk alleen geen enkel idee meer![]()
Dank je wel, Haruhiquote:Op donderdag 20 juli 2006 01:00 schreef Haruhi het volgende:
Je bent echt heel interessant Asmodian, echt heel erg.
Het is nooit te laat om er nog een taaltje bij te doenquote:Op donderdag 20 juli 2006 01:04 schreef wyccie het volgende:
Ik zou zelf nog meer talen willen spreken. Talen vind ik wel leuk. Wiskunde niet zo
Ja, en de vraag bold maken graag.quote:Op donderdag 20 juli 2006 01:23 schreef boyv het volgende:
Moet ik nou een nieuwe erin gooien?
Neuh joh, alleen op het journaal. Ik zit nu in Jeruzalem, da's voor deze ene keer ver van alle rotzooi. Wel zat het hele land vanochtend ff zonder stroom en is de beveiliging in de bussen aangescherpt.quote:Op donderdag 20 juli 2006 01:21 schreef wyccie het volgende:
Ik val bijna om van de hitte, maar als ik met de waaier wapper, krijg ik weer kippenvel
Merk je trouwens iets van de aanvallen op Beirut, Asmo?
quote:Op donderdag 20 juli 2006 01:23 schreef boyv het volgende:
Moet ik nou een nieuwe erin gooien?
Okee, pas je wel even op in de bussen?quote:Op donderdag 20 juli 2006 01:24 schreef Asmodian het volgende:
Neuh joh, alleen op het journaal. Ik zit nu in Jeruzalem, da's voor deze ene keer ver van alle rotzooi. Wel zat het hele land vanochtend ff zonder stroom en is de beveiliging in de bussen aangescherpt.
Rocko Manfredi ?quote:Op donderdag 20 juli 2006 01:26 schreef boyv het volgende:
Welke pornoster (mannelijk) staat bekend als "The Italian Stalion"?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |