vetzakken hebben meer inhoud dan oppervlakte lijkt mij.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:12 schreef Tommeke het volgende:
[..]
+ oppervlakte in verhouding tot inhoud, als je oppervlakte groot is in verhouding tot je inhoud zeg maar, dan kan je je warmte beter kwijt volgens mij
Inderdaad. Iemand bewerken met photoshop is zó flauwquote:
quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:17 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Inderdaad. Iemand bewerken met photoshop is zó flauw
quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:17 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Inderdaad. Iemand bewerken met photoshop is zó flauw
flauw, ben net terugquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:18 schreef PsyCha het volgende:
[..]
nu gaat ze zeker een topicreport plaatsen.
Lief muisje ben er geboren, ben er weer terug gegaan voor studie, en ik kom er nu nog zeeeeeeer regelmatig...maar wonen doe ik er niet meer. Alhoewel ik wel twijfel om terug naar brabant te gaan.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:15 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Verdorie. Hee, ik woon in de buurt...eh...meeten!
Een slanke-mensen-meet!
Oh, ik dacht..oh kut. Ik dacht dus, ja zie Breda-topic voor wat ik dacht. Kut!quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:21 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Lief muisje ben er geboren, ben er weer terug gegaan voor studie, en ik kom er nu nog zeeeeeeer regelmatig...maar wonen doe ik er niet meer. Alhoewel ik wel twijfel om terug naar brabant te gaan.
![]()
Ja.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:22 schreef DennisMoore het volgende:
Zijn mensen van beneden de rivieren gemiddeld dikker? Bourgondische schranspartijen enzo?
Moet je wel goed lezen moppiequote:Op woensdag 19 juli 2006 21:21 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Oh, ik dacht..oh kut. Ik dacht dus, ja zie Breda-topic voor wat ik dacht. Kut!! IK DACHT DAT JE ER WOONDE
!!!11eeinz
En ze hebben gekleurde permanentjes, lopen op van die halve klompjes enzo... en dan dat vette(quote:
lijkt me wel met hun carnaval enzoquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:22 schreef DennisMoore het volgende:
Zijn mensen van beneden de rivieren gemiddeld dikker? Bourgondische schranspartijen enzo?
Ook meer verbrand dan....quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:27 schreef onlogisch het volgende:
Dik = meer oppervlakte, meer oppervlakte = meer zon, meer zon = meer warm![]()
You go girllllquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:29 schreef Sanne1805 het volgende:
Dikke stinkende zwetende mensen in de supermarkt cola, chips en andere ranzige zooi op de band zien leggen is te goor! Er moet een supermarkt komen voor lelijke en voor dikke mensen alleen!
Dat bestaat toch al? Mac-nogwat ofzo...quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:29 schreef Sanne1805 het volgende:
Dikke stinkende zwetende mensen in de supermarkt cola, chips en andere ranzige zooi op de band zien leggen is te goor! Er moet een supermarkt komen voor lelijke en voor dikke mensen alleen!
Iets voor brainiac of ga googlen ofzo... kunne het ook proberen hier dikke vrijwilligers aanwezig? krijg je een zak chips en een blikje cola. (geen LIGHT!)quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:29 schreef DennisMoore het volgende:
Stel dat je als mens niet zou kunnen afkoelen, tot hoe warm zou je lichaam dan intern kunnen stoken?
Hoeveel boven de 37 graden Celcius?
Dan zal jij de enige klant zijn.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:29 schreef Sanne1805 het volgende:
Dikke stinkende zwetende mensen in de supermarkt cola, chips en andere ranzige zooi op de band zien leggen is te goor! Er moet een supermarkt komen voor lelijke en voor dikke mensen alleen!
Lisanne_tje waarschijnlijkquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:31 schreef Sanne1805 het volgende:
[..]
Iets voor brainiac of ga googlen ofzo... kunne het ook proberen hier dikke vrijwilligers aanwezig? krijg je een zak chips en een blikje cola. (geen LIGHT!)
mss heeft lisann interressequote:Op woensdag 19 juli 2006 21:31 schreef Sanne1805 het volgende:
[..]
Iets voor brainiac of ga googlen ofzo... kunne het ook proberen hier dikke vrijwilligers aanwezig? krijg je een zak chips en een blikje cola. (geen LIGHT!)
Zal best met zo'n hoerige kutkop.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:33 schreef Sanne1805 het volgende:
[quote]Op woensdag 19 juli 2006 21:32 schreef Juup© het volgende:
[..]
Dan zal jij de enige klant zijn.
[/quote
fikse kortingem dan!![]()
HEB IK JOU WAT GEVRAAGD LULLETJE?quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:35 schreef veldmuis het volgende:
[..]
ZEG JUUP BEN JIJ OOK DIK OFZO????//einz
Oiggg ik mis een biggetje geloof ikquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:34 schreef veldmuis het volgende:
[..]
En die andere big dan? Lijkt me sterk dat er een dag voorbij gaat dat zij geen inkopen doet!
EN DAAR HEB JE GENOEG GEWICHT VOOR OOK! DIKZAK!!11einzquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:37 schreef Juup© het volgende:
[..]
Ik haat muizen, trap ze het liefst plat zodat de darmen eruit komen.
http://fotoboek.fok.nl/2629quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:37 schreef PsyCha het volgende:
[..]
waarom zie ik een fobo-icoon bij jou maar je hebt helemaal geen fobo.
Ach ja kortzichtige mensen... dat is net als dat volk die roept dat rokers maar moeten stoppen met roken en alcoholisten stoppen met drinken. Zo makkelijk denken over dingen waar ze totaal geen ervaring mee hebben. Zo triest, maar goed dat is ook weer goed te zien aan de reacties die jij hierop krijgt dat ze meteen zeggen dat jij dik bent. dWc is zelf neger, wat is erger?quote:Op woensdag 19 juli 2006 20:37 schreef Lisanne__tje het volgende:
wrom zitten jullie altijd dikke mensen af te kraken... ik zie genoeg mensen in mn omgeving die er echt mee worstelen met hun 'dik zijn'... dunne mensen weten gewoon niet waar ze over praten... ze zeggen heel makkelijk : die moeten afvallen... terwijl ze het zelf nog nooit hebben gedaan... weet je hoe moeilijk dat is??? dus ik zal bij deze zeggen: dunne mensen die op deze manier over dikke mensen praten zijn losers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |