ik doe normaal en ik denk dat waar jij me van beschuldigd, ik jou ook beschuldig.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:09 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon toegeven dat je ongelijk hebt en dat ik vaker dan jij dat doet, een zeer neutraal standpunt inneem. Dit is de eerste keer dat ik lees dat je de burgerslachtoffers betreur bijvoorbeeld. Het siert je om gewoon normaal te doen.
Dat is niet waar, waar begon ik met op de man te spelen? Bovendien is het zo dat ik een neutraal standpunt tracht te nemen waarbij ik burgerslachtoffers aan beide zeide betreur. Daarnaast vind ik deze hele situatie inderdaad de schuld van zowel Israel als Hezbollah. Je hoeft het er zeker niet mee eens te zijn.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik doe normaal en ik denk dat waar jij me van beschuldigd, ik jou ook beschuldig.
we hebben in deze kwestie een tegenstrijdige mening, ik probeer dat met argumenten te vertellen, jij begon met op de man spelen, sorry.
Ja Doderok, dat ontken ik ook allemaal niet jongen. Ik vind het ook goed dat je hier melding van maakt.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:02 schreef Doderok het volgende:
[..]
Israėl heeft zich hjerhaaldelijk schuldig gemaakt aan het gebruiken van menselijke schilden door Palestijnen met het geweer in de rug voor zich uit te dwingen. Ondanks veroordelingen door het hooggerechtshof is er nooit één soldaat voor gestraft.
ja de un die vanuit het pluche alles toelaat zonder ruggegraat te tonen, laat weer eens van zich horen. zou me niks verbazen als de woordvoerder een fransman is.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:11 schreef venomsnake het volgende:
22:01 UN rights head: Scale of destruction in Mideast crisis could point to war crimes (AP)
quote:Op woensdag 19 juli 2006 20:52 schreef schatje het volgende:
[..]
Kun je ook antwoord geven op mijn vraag i.p.v. u bochten te maken.
Nogmaals, het gebruik van menselijke schilden zijn toch guerilla-tactieken?
quote:In the case of popular resistance movements, which always operate amongst the civilian populations from which they arise, application of the phrase "human shield" is usually restricted to partisan polemics.
Volgens mij ontkent niemand dit.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:13 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja Doderok, dat ontken ik ook allemaal niet jongen. Ik vind het ook goed dat je hier melding van maakt.
Palestijnse 'vrijheidstrijders' maken wel degelijk gebruik van menselijke schilden. Namelijk onschuldige kinderen door ze op pad te sturen met bommen.
quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:13 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
. zou me niks verbazen als de woordvoerder een fransman is.
Misschien is het al tijd voor een bril.quote:
Aan de andere kant is het ook warm hč?quote:Voor zover ik weet heeft Hamas of Hezbollah nooit iemand gedwongen om alqs menselijk schild te fungeren.
Israel en Libanon/Gaza Crisis Deel #28quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is niet waar, waar begon ik met op de man te spelen? Bovendien is het zo dat ik een neutraal standpunt tracht te nemen waarbij ik burgerslachtoffers aan beide zeide betreur. Daarnaast vind ik deze hele situatie inderdaad de schuld van zowel Israel als Hezbollah. Je hoeft het er zeker niet mee eens te zijn.
Wel beschouwd is het nog steeds een lokaal conflict. Een met potentie maarquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:15 schreef Caesu het volgende:
op de Amerikaanse CNN gaat het nu bijna alleen nog over Amerikanen die met een cruise ship geėvacueerd worden, hoelang ze daarop wel niet op moesten wachten en hoe die benzineprijs omhoog gaat door het conflict.![]()
Daar heb ik overheen gelezen, waar valt die post uberhaupt te lezen. Iedereen discussieert ook door elkaar.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:16 schreef schatje het volgende:
[..]
Misschien is het al tijd voor een bril.
[..]
Aan de andere kant is het ook warm hč?
[ bron ]quote:Addressing foreign ambassadors, including U.S. Ambassador Jeffrey Feltman, Prime Minister Fuad Saniora gave the first official death toll in the conflict, saying also that 1,000 have been wounded and a half-million displaced.
quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:02 schreef Doderok het volgende:
[..]
Israėl heeft zich hjerhaaldelijk schuldig gemaakt aan het gebruiken van menselijke schilden door Palestijnen met het geweer in de rug voor zich uit te dwingen. Ondanks veroordelingen door het hooggerechtshof is er nooit één soldaat voor gestraft.
Sadam gebruikte menselijke schilden toen hij mensen vasthield in de buurt van mogelijke doelwitten. Voor zover ik weet heeft Hamas of Hezbollah nooit iemand gedwongen om alqs menselijk schild te fungeren.
ROFL, ik wist dat je die aan ging halen. En hij was serieus wel dus in het algemeen bedoelt. Ik had trouwens al de neiging om hem te veranderen omdat ik wist dat jij je aangesproken ging voelen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:17 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
Israel en Libanon/Gaza Crisis Deel #28
en nu niet gaan zeggen dat je dat in het algemeen bedoelde of je snapt discussiėren niet.
Ik jou nog niet, je moet eerst toegeven dat je ook mijn post slecht had gelezenquote:Op woensdag 19 juli 2006 21:19 schreef schatje het volgende:
Ik vergeef je Mutant01.
quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:19 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
ROFL, ik wist dat je die aan ging halen. En hij was serieus wel dus in het algemeen bedoelt. Ik had trouwens al de neiging om hem te veranderen omdat ik wist dat jij je aangesproken ging voelen.
Ik geef het toe.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik jou nog niet, je moet eerst toegeven dat je ook mijn post slecht had gelezen![]()
Een gedeelte van me dacht dat je het nog wel in context kon plaatsen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:20 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
![]()
had het dan gedaan als je het zo goed wist.![]()
De context van eenzijdigheid?quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Een gedeelte van me dacht dat je het nog wel in context kon plaatsen.
Waar heb jij het nou weer over. Begint de hitte jou nu ook al parte te spelenquote:
Ik heb het redelijk koel hoor, maar misschien heb ik wel iets gemist.quote:Op woensdag 19 juli 2006 21:22 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waar heb jij het nou weer over. Begint de hitte jou nu ook al parte te spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |