Oooh, dat valt nog mee. Het kan altijd baas boven baas.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:12 schreef minoes_ het volgende:
Ik ben om half 12 gaan slapen en toen om half 2 al weer wakkerda's om op te schieten.....Toen pas om kwart over 4 weer in slaap gevallen tot 10 uur,dat was wel lekker.
Kijk, langzaam aan gaat het dus de goede kant op! Hou vertrouwen Minoes!quote:en nu.....taraaaaa......alles is er nog ingebleven en ik ben zelfs even onder de douche en naar buiten geweest.
Groetjes,Minoes![]()
Ja weet je, het komt vlgs mij gewoon door het weer, zo lamlendig wordt ik ervan, slaap slecht van de hitte en ik moet nog zoveel regelen voor de verhuizing (stress) en ondertussen zit ik hier in een halfleeg huis erg ongezellie, en tussen de stapels kleding-kluwens waar ik een 2e-hands zaak mee kan beginnen, die ik nog allemaal uit moet zoeken maar ik heb er geen puf voor ( ik moet nu de consequenties van mijn chronische bewaarziekte aanvaarden) Kortom: Beuhhhhhhhhhquote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:16 schreef Moonah het volgende:
Viev, wat mij dan helpt, is er gewoon maar een dagje aan toe te geven. Lekker in bed (... hm, met dit weer wellicht wat minder), filmpje huren, veel en vooral lekker eten en drinken bij de hand, beetje dutten tussendoor... En morgen gezond weer op.![]()
quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:23 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik ben gisteravond van 21 to 22 in slaap gevallen. Toen ik naar bed ging kon ik de slaap niet vatten. Ik heb het 5.30 zien worden, in en uit bed, beschuitje eten, beetje TV kijken, boekje lezen, uiteindelijk wel in slaap gedommeld. Om vervolgens om 8.30 weer klaarwakker te zijn.![]()
Toen ben ik maar weer eens gaan poetsen.![]()
Klein middagdutje gedaan en vanavond zullen we wel weer zien.![]()
Maar slecht slapen is wel kloten, zéker als je je ook nog eens zo beroerd voelt als jij (dat heb ik gelukkig niet!).
Oh, je moet echt even die FlyLady gaan bestuderen. Vanochtend ontdekte ik een page over moving, hoe je dat gestructureerd kunt doen. Ik wilde dat ik dat voor mijn verhuizing had gezien, want mijn hemel, zwanger en in een verhuischaos zitten (zéker als je het alleen moet doen) is echt niet fijn.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:26 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja weet je, het komt vlgs mij gewoon door het weer, zo lamlendig wordt ik ervan, slaap slecht van de hitte en ik moet nog zoveel regelen voor de verhuizing (stress) en ondertussen zit ik hier in een halfleeg huis erg ongezellie, en tussen de stapels kleding-kluwens waar ik een 2e-hands zaak mee kan beginnen, die ik nog allemaal uit moet zoeken maar ik heb er geen puf voor ( ik moet nu de consequenties van mijn chronische bewaarziekte aanvaarden) Kortom: Beuhhhhhhhhh
Als ik straks gesettled ben enzo zal het wel beter gaan. Hoop ik.
Geniaal topic idd, ik had het ook al ontdekt! Wacht, ik stuur je via hotmail wel ff m'n gewone emailadresquote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:36 schreef Moonah het volgende:
[..]
Oh, je moet echt even die FlyLady gaan bestuderen. Vanochtend ontdekte ik een page over moving, hoe je dat gestructureerd kunt doen. Ik wilde dat ik dat voor mijn verhuizing had gezien, want mijn hemel, zwanger en in een verhuischaos zitten (zéker als je het alleen moet doen) is echt niet fijn.
http://www.flylady.com/pages/Flying_MovingTips.asp
Oh en dat filmpje!
Heb je 38,1 MB vrij in je mailbox?
Weet bij God niet hoe ik zo'n filmpje kan verkleinen of inkorten...![]()
quote:Op zaterdag 22 juli 2006 21:59 schreef m@x het volgende:
Volgens mij vanaf 37 weken.
Het rare is dat ik juist er veel rustiger onder ben dan een week geleden. Ik hoop nog steeds wel dat de VK woensdag even wil kijken en het mooiste zou natuurlijk zijn als beebje op de uitgerekende datum (= de geboortedatum van mijn overleden opa) geboren zou worden.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 22:38 schreef linda856763 het volgende:
Owlet, hoe gaat het met jou? Begin je al ongeduldig te worden?
Je accepteert gewoon je klachten valt mij op. Ik heb bijvoorbeeld zo'n last van mijn heupen en toch doet het me niet zo veel als dan dat ik niet zwanger zou zijn.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 22:43 schreef owlet het volgende:
[..]
Maarik begin langzamerhand een beetje te wennen aan het niet meer goed kunnen lopen, zitten, etc.
Een goed boek, een lekker bed, een ventilator doen een hoop goed op dit moment![]()
True! Ik loop bijvoorbeeld als een oud wijf met een bowlingbal tussen de benen. Als ik zulke klachten had in 'gewone' tijden, zou ik tegen de muren opvliegen van ergernis en ongeduld, en nu denk ik: nog twee maanden en het is over....quote:Op zaterdag 22 juli 2006 22:57 schreef Neuk het volgende:
[..]
Je accepteert gewoon je klachten valt mij op. Ik heb bijvoorbeeld zo'n last van mijn heupen en toch doet het me niet zo veel als dan dat ik niet zwanger zou zijn.
En aan alles komt een eind
quote:Op zaterdag 22 juli 2006 23:15 schreef linda856763 het volgende:
[..]
True! Ik loop bijvoorbeeld als een oud wijf met een bowlingbal tussen de benen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |