Wat een bullshit, dan krijgt geen enkel spel een originaliteitsscore hoger dan 10%. Immers lijkt alles wel ergens anders op.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:40 schreef JK het volgende:
Maakt in principe niet uit, maar de 80% originaliteitscore op Fok! Games slaat dan nergens op, origineel is het absoluut NIET.
Tuurlijk lijken veel spellen op elkaar, maar het verschil tussen Field Commander en Advance Wars is nihil. Enkel de grafische schil en een paar extra of gewijzigde opties, voor de rest heb je ook 10 man/voertuigen in één unit, die je met aanvallen per bepaald aantal kwijt raakt, etc. etc. dus ik vind het eigenlijk een bijna 1 op 1 kopie met enige aanpassingen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 23:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wat een bullshit, dan krijgt geen enkel spel een originaliteitsscore hoger dan 10%. Immers lijkt alles wel ergens anders op.
Daarnaast is er naast MGA geen TBS op de psp, dus lijkt het mij, voor de psp, een zeer origineel spel.
Jaquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:59 schreef Piovan het volgende:
Ik ben van plan een psp te gaan halen.
Nu heb ik een aantal vraagjes,
Ik zag dat hij een ingebouwde browser heeft, kan je zo via wireless network het internet op?
Hangt natuurlijk af van de compressie, maar met de juiste instellingen kun je filmpjes met uitstekende kwaliteit bekijken.quote:Is het filmkijken erop goede kwaliteit?
Het is natuurlijk wel een apparaat waar je voorzichtig mee om moet gaan, maar zolang je dat doet gaat 'ie gewoon lang mee. Of hij goed in de hand ligt, daar zijn de meningen over verdeeld. Hij houdt niet zo lekker vast als de meeste console-controllers doen, maar dat geldt voor de meeste handhelds.quote:Is hij duurzaam, ligt hij goed in de hand, is het apparaat goede kwaliteit?
Ja.quote:Kan je ook eigen filmpjes eropzetten en afspelen?
Geen dank.quote:Alvast bedankt.
Kijk eens in V&Aquote:Op zondag 20 augustus 2006 12:10 schreef Piovan het volgende:
Beiden heren, hartelijk bedankt!
Sow what? AW is een gameboy en DS spel. Dit is een PSP spel. En uniek in zijn soort op de PSP. Dat gelul dat spellen alleen origineel zijn wanneer ze niet op een andere console uitgekomen zijn is te stupide voor woorden. Dan heeft namelijk geen enkele console ooit een origineel spel gehad (behalve misschien de Saturn met Panzer Dragoon) aangezien alle games al eens voor de PC, arcades en voorheen homecomputers zijn uitgekomen.quote:Op zondag 20 augustus 2006 11:17 schreef JK het volgende:
[..]
Tuurlijk lijken veel spellen op elkaar, maar het verschil tussen Field Commander en Advance Wars is nihil. Enkel de grafische schil en een paar extra of gewijzigde opties, voor de rest heb je ook 10 man/voertuigen in één unit, die je met aanvallen per bepaald aantal kwijt raakt, etc. etc. dus ik vind het eigenlijk een bijna 1 op 1 kopie met enige aanpassingen.
Zelfs de Super Powers hebben ze overgenomen !
Waarom zou je verwijzen naar een GB spelquote:Ik zeg niet dat het spel niet goed is, in tegendeel, ik weet zeker dat je je met Field Commander flink kan vermaken, het is immers net zo verslavend en gaaf als Advance Wars ! Het enige wat ik in elk geval in de review mis, is een verwijzing naar Advance Wars.
En daar gaat het bij veel reviews fout. Mij interesseert het bv geen ruk wat er allemaal voor andere consoles is uitgekomen. Ik heb namelijk de PSP en niet die andere consoles. En als ik ze WEL heb, kan ik wel voor mezelf bepalen of het spel origineel is of niet.quote:
En dan kan Rayman wel op Mario 64 lijken, maar er zijn zoveel verschillen die het spel toch heel anders maken. Het is een 3d platformer en daarmee is de kous af, maar Field Commander en Advance Wars hebben veelste veel overeenkomsten om het originaliteitscijfer zo hoog te maken als men kijkt naar alle next gen consoles.
Preciesquote:Kijkt men alleen naar PSP, ja dan is het wel erg origineel.
Nee alleen AW voor de GB en ik vond het een teringspel. Maar ik heb dan ook een pesthekel aan TBSquote:Overigens wel eens Advance Wars Dual Strike gespeeld? (denk het wel)
Ik heb wel beide handhelds, dus vandaar dat onze meningen verschillen.quote:
Onze meningen verschillen helemaal niet. Ik vind alleen dat een originaliteits score niets te maken zou moeten hebben met games op een ANDERE console.quote:Op zondag 20 augustus 2006 13:06 schreef JK het volgende:
[..]
Ik heb wel beide handhelds, dus vandaar dat onze meningen verschillen.
Geen zin om er langer over door te gaan. Field Commander is een gaaf spel (als je van TBS houd), maar heb je al een DS en Advance Wars, dan kan je het beter daar bij houden, tenzij je echt zwaar verslaafd bent aan dit soort games. Simpel
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:40 schreef JK het volgende:
Enige is dat je stealth als extra hebt, of dat moet je ook in AW:DS hebben, maar zo ver ben ik nog niet (missie 11 pas).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
10 sec werk met google: http://www.gamespot.com/p(...)oad.html?sid=6148757quote:Op zondag 20 augustus 2006 16:03 schreef renz0r het volgende:
Waar kan ik de demo van loco roco downloaden?
quote:Op zondag 20 augustus 2006 16:05 schreef BMH het volgende:
[..]
10 sec werk met google: http://www.gamespot.com/p(...)oad.html?sid=6148757
Hoeft niet.quote:Op zondag 20 augustus 2006 16:09 schreef renz0r het volgende:
[..]
Moet ik me weer registeren en betalen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |