ook onzin en vooroordelenquote:Op zondag 16 juli 2006 19:34 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Volgens mij heb je eerder wel anders gezegd, en anders is het simpel, gezien het feit dat je alle laffe daden van de marokkanen in Nederland goed praat moet je wel een marokkaan zijn, en dus is de kans groot dat je bent opgevoed met een haat tegen Joden, wat ook in al je posts blijkt.
Die taktiek hebben Engelsen gebruikt in Afrika als ik het me goed herinner, bleek foolproof te zijn. Géén idee waarom die taktiek niet in ere wordt hersteld. Waarschijnlijk omdat men in het Westen zo gebeten is om "goede" vriendjes te blijven met de moslims.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:32 schreef Arnold_fan het volgende:
Het is heel simpel, elke keer als iemand een zelfmoordaanslag pleegt is het een kwestie van de resten van de zelfmoordenaar niet aan de familie geven, maar deze vermalen en aan varkens voeren. Een goede kans dat ze dan minder happig zijn om zichzelf op te blazen, dan kunnen ze wel fluiten naar de maagden in de hemel
Ik vraag me ook af waarom dat nu niet wordt toegepast.....quote:Op zondag 16 juli 2006 19:35 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Een tactiek die de Britten anderhalve eeuw geleden al met succes toegepast hebben.
Er wonen 6 miljard mensen op deze aardbol. Heb jij enig idee hoeveel daarvan buitenlander zijn?quote:
Analyseren en concluderenquote:
Omdat het mijns inziens tamelijk naïef is om te denken dat het nu ook echt zal werken.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:37 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Ik vraag me ook af waarom dat nu niet wordt toegepast.....
quote:Zware aanvallen
Zeker tien Libanese burgers zijn zondag om het leven gekomen door Israëlische luchtaanvallen op de Zuid-Libanese havenstad Tyrus. Tientallen mensen zijn volgens de eerste berichten gewond geraakt.
De commandant van de Israëlische strijdkrachten in het noorden van Israël, generaal-majoor Udi Adam, heeft volgens de Amerikaanse nieuwszender CNN aangekondigd dat Israël de komende uren zware aanvallen op Zuid-Libanon gaat uitvoeren. "Binnen twee of drie uur zullen wij Zuid-Libanon zwaar aanvallen."
Israël heeft zondag alle burgers in Zuid-Libanon opdracht gegeven te vertrekken. De commandant van de strijdkrachten in het noorden van Israël maakte het bevel openbaar bron: nu.nl
Maar je als moslim benaderen is tot nu toe erg goed bevallen, waarom verandering brengen daarin?quote:Op zondag 16 juli 2006 19:29 schreef Meki het volgende:
[..]
dat blijft geheim
ik ben ook geen Moslim dus vooroordelen daarvan kunnen weg gelaten
Baat het niet dan schaad het niet, ik vind het belachelijk om rekening te houden met de wensen van de nabestaanden van een zelfmoordenaar.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:38 schreef Monidique het volgende:
[..]
Omdat het mijns inziens tamelijk naïef is om te denken dat het nu ook echt zal werken.
jij beschuldigt mij met Joden hatenquote:Op zondag 16 juli 2006 19:37 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Ik vraag me ook af waarom dat nu niet wordt toegepast.....
Ja, Noord-Afrika is sinds begin vorige eeuw een vredig paradijs geworden zonder moslimterrorisme.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:35 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Een tactiek die de Britten anderhalve eeuw geleden al met succes toegepast hebben.
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:35 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Een tactiek die de Britten anderhalve eeuw geleden al met succes toegepast hebben.
Waar praten we hier over? En is noord-afrika niet het kindje van Frankrijk?quote:Op zondag 16 juli 2006 19:41 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ja, Noord-Afrika is sinds begin vorige eeuw een vredig paradijs geworden zonder moslimterrorisme.
Nee ik heb mijn nationaliteit nooit vrij gegevenquote:Op zondag 16 juli 2006 19:39 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Maar je als moslim benaderen is tot nu toe erg goed bevallen, waarom verandering brengen daarin?
De ontvoering van 2 soldaten werd ook gevierd met snoepjes uitdelen op straatquote:Op zondag 16 juli 2006 19:39 schreef alex4allofyou het volgende:
Wat ik trouwens irritant vind aan het gedoe in Libanon is dat Israel in 2000 het stuk land teruggegeven heeft en dat dit zoals altijd weer gezien werd als een overwinning van Hezbollah,
Dat beweer ik ook niet. Ik zeg enkel dat wanneer we je als moslim beschouwen, met de daarbij behorende vooroordelen, dat een geringe foutmarge voortbrengt.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:43 schreef Meki het volgende:
[..]
Nee ik heb mijn nationaliteit nooit vrij gegeven
oow dan heb ik ook het recht om dan ook te vooroordelenquote:Op zondag 16 juli 2006 19:44 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Dat beweer ik ook niet. Ik zeg enkel dat wanneer we je als moslim beschouwen, met de daarbij behorende vooroordelen, dat een geringe foutmarge voortbrengt.
Lariekoek .De kinderen van Beslan zijn met veel kabaal jarenlang verslagen.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:33 schreef Glasnosteraar het volgende:
Toch opvallend, de waarde van gedode kinderen blijkt bij moslims af te hangen van wie die kinderen om zeep heeft geholpen.
Dood een moslim een niet-islamitisch kind, géén waarde. Dood een moslim een islamitisch kind, zeer geringe waarde. Dood een niet-moslim een islamitisch kind, naar wat voor een aanleiding dan ook, is het heibel, grote grote heibel.
idem wat betreft Gaza. Met Hezbollah en Hams, en al dat soort extremisten is simpelweg geen vrede mogelijk. Was het de Wetenschappelijke Raad die onlangs nog aanbeveelde om met Hezbollah & co samen te werken en te steunen.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:39 schreef alex4allofyou het volgende:
...............
Wat ik trouwens irritant vind aan het gedoe in Libanon is dat Israel in 2000 het stuk land teruggegeven heeft en dat dit zoals altijd weer gezien werd als een overwinning van Hezbollah, waaropvolgend ze weer lekker doorgaan omdat ze denken dat het dus kennelijk zin heeft.
Ik snap Israel wel dat ze niet meer zoveel zin hebben in te geven op deze manier.
Correctie, de PAGINA heeft als titel ...quote:Op zondag 16 juli 2006 19:08 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
De site heeft als titel: Groups to Bush: Drop Iran-Israel Linkage
Dat Jewish MOEST en ZOU je er zelf even voorzetten he?
Dus kom niet met zo'n onzinnige klacht af.quote:WASHINGTON — Jewish community leaders have urged the White House to refrain from publicly pledging to defend Israel against possible Iranian hostilities, senior Jewish activists told the Forward.
Altijd al gehad, Meki, altijd al gehad.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:46 schreef Meki het volgende:
[..]
oow dan heb ik ook het recht om dan ook te vooroordelen
Als je een herhaling wilt van de cartoonrellen met erbij horende aanslagen op westerlingen in bvb Indonesië...quote:Op zondag 16 juli 2006 19:40 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Baat het niet dan schaad het niet, ik vind het belachelijk om rekening te houden met de wensen van de nabestaanden van een zelfmoordenaar.
Ja, klinkt hetzelfde als toen Saddam Hussein dat zei tegen de Amerikanen.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:50 schreef Paul_NL het volgende:
Ik moest lachen om de opmerking van Syrie dat ze terug gaan slaan als Israel ze aanvalt :´)
[ bron ]quote:Israel is constraining American foreign policy in amazing and troubling ways by its actions. And a former senior CIA official and another senior Marine who are well-versed in both Israeli and broad Middle East affairs, agreed that serious strategists in Israel are more concerned about America tilting towards new bargains in the region than they are either about the challenge from Hamas or Hezbollah or showing that Olmert knows how to pull the trigger.
(...)
To take one moment though and argue a counter-point to this, one serious analyst I spoke to this morning who stopped by to talk after attending synagogue raised a good point. He said that he thought that Olmert's insecurity about military management was driving the over-reaction.
But he also said that the QUALITY of the attacks against Israel were freaking out the Israeli military and intelligence leaders. Complex incursions that included abductions along with a successful attack on an Israeli gunship show that the enemy is no longer an unimpressive, rag-tag lot. Training and armaments have been improved, and Israel is scrambling to figure out how this happened.
de bewuste user die bedoeld wordt heeft er een handje van dat soort dingenquote:Op zondag 16 juli 2006 19:48 schreef Doderok het volgende:
[..]
[..]
Dus kom niet met zo'n onzinnige klacht af.![]()
ik heb nooit vooroordelen gehadquote:Op zondag 16 juli 2006 19:51 schreef kanaiken het volgende:
[..]
Altijd al gehad, Meki, altijd al gehad.
Wist je dat niet?
Je hebt wel altijd het recht tot vooroordelen gehad.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:54 schreef Meki het volgende:
[..]
ik heb nooit vooroordelen gehad
alleen tegen conducteurs
even zonde vind ik het trouwens dat ook libanon een land van potentie is.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:39 schreef alex4allofyou het volgende:
Het is toch jammer dat Israel elke keer weer in de shit zit. Dat land barst van de potentie, als t zn economie op een normale manier op zou kunnen bouwen dan is het al gauw het technologische centrum van de wereld. Helaas zie ik geen oplossing in het geheel.
Al staat Israel bijna alles af dan willen ze ook dat laatste stukje land.
Wat ik trouwens irritant vind aan het gedoe in Libanon is dat Israel in 2000 het stuk land teruggegeven heeft en dat dit zoals altijd weer gezien werd als een overwinning van Hezbollah, waaropvolgend ze weer lekker doorgaan omdat ze denken dat het dus kennelijk zin heeft.
Ik snap Israel wel dat ze niet meer zoveel zin hebben in te geven op deze manier.
het zwitserland van het MO.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:55 schreef Boomstam het volgende:
[..]
even zonde vind ik het trouwens dat ook libanon een land van potentie is.
De mensen daar zijn grotendeels niet bekrompen en extreem zoals we dat bij iran zien.
Mocht libanon een 2de jordanie worden (qua verhouding met israel enzo) dan zal daar ook grote groei zijn zowel economisch als sociaal.
Eens!quote:Op zondag 16 juli 2006 19:55 schreef Boomstam het volgende:
[..]
even zonde vind ik het trouwens dat ook libanon een land van potentie is.
De mensen daar zijn grotendeels niet bekrompen en extreem zoals we dat bij iran zien.
Mocht libanon een 2de jordanie worden (qua verhouding met israel enzo) dan zal daar ook grote groei zijn zowel economisch als sociaal.
Hoeveel van die Patriot-raketten hebben ze? Die krengen zijn superduur.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:46 schreef Monidique het volgende:
Ook een opsteker voor de nieuwe regering van Israël: ze zetten Patriot-raketten neer tegen vijandelijke raketten en de volgende dag vallen er acht doden in Haïfa. Het zou mij niets verbazen als Likoed voor het einde van het jaar weer aan de macht is.
Patriots zijn ook niet voor die opgevoerde kachelpijpen bedoeld.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:57 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Hoeveel van die Patriot-raketten hebben ze? Die krengen zijn superduur.
Het lijkt me sterk dat Israel duizenden van deze dingen paraat heeft staan.
Wederom trekt Hezbollah aan het langste eind met hun raketten. De capaciteiten van Hezbollah om Israel te treffen overtreffen de capaciteiten van Israel om hier wat tegen aan te doen.
Ben je een beetje simpel, of denk je gewoon dat de moskee een betere bron is voor dergelijke "feitjes" dan de realiteit?quote:Op zondag 16 juli 2006 19:57 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Hoeveel van die Patriot-raketten hebben ze? Die krengen zijn superduur.
Het lijkt me sterk dat Israel duizenden van deze dingen paraat heeft staan.
Wederom trekt Hezbollah aan het langste eind met hun raketten. De capaciteiten van Hezbollah om Israel te treffen overtreffen de capaciteiten van Israel om hier wat tegen aan te doen.
Juist. Met de bekrompenheid van de Iraanse bevolking valt het ook ruimschoots mee, hoor, die morren echt tegen de repressie.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:55 schreef Boomstam het volgende:
[..]
even zonde vind ik het trouwens dat ook libanon een land van potentie is.
De mensen daar zijn grotendeels niet bekrompen en extreem zoals we dat bij iran zien.
Mocht libanon een 2de jordanie worden (qua verhouding met israel enzo) dan zal daar ook grote groei zijn zowel economisch als sociaal.
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:57 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Hoeveel van die Patriot-raketten hebben ze? Die krengen zijn superduur.
Het lijkt me sterk dat Israel duizenden van deze dingen paraat heeft staan.
Wederom trekt Hezbollah aan het langste eind met hun raketten. De capaciteiten van Hezbollah om Israel te treffen overtreffen de capaciteiten van Israel om hier wat tegen aan te doen.
Dat was wel een site waar je verdomd goed de weg moest kennen om op die anti-semitische artikelen te belanden. En ik merk dat hij heel wat meer kritiek krijgt dan enig ander moderator. Als hij anti-chinees, anti-amerikaans of racist was zou er niet zoveel ophef over gemaakt worden imhoquote:Op zondag 16 juli 2006 19:53 schreef Incomplete het volgende:
[..]
de bewuste user die bedoeld wordt heeft er een handje van dat soort dingen
te doen. Is niet vreemd dat mensen daar op gaan letten.
Zonder enige gene links geven naar artikelen van mensen die bekend staan om
hun notoire anti-semitische houding en artikelen.
Als die user daarop gewezen wordt krijg je als antwoord dat het een foutje was,
of verkeerd of niet gelezen etc.![]()
duizenden is ook niet nodig. Het is geloof ik een batterij van 4 lanceergevallen zeg maar die staan aangesloten op een radar. Maar het is niet zeker ofzo dat ze ook daadwerkelijk die raketten uit de lucht kunnen halen (iig niet allemaal).quote:Op zondag 16 juli 2006 19:57 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Hoeveel van die Patriot-raketten hebben ze? Die krengen zijn superduur.
Het lijkt me sterk dat Israel duizenden van deze dingen paraat heeft staan.
Wederom trekt Hezbollah aan het langste eind met hun raketten. De capaciteiten van Hezbollah om Israel te treffen overtreffen de capaciteiten van Israel om hier wat tegen aan te doen.
Toen de Britten er zaten was het er inderdaad rustig.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:41 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ja, Noord-Afrika is sinds begin vorige eeuw een vredig paradijs geworden zonder moslimterrorisme.
idd. Van de week was een programma van Llink (ai nu noem ik wel een omroep natuurlijk maar goed...) daar en er wonen zat gewone moderne mensen.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:59 schreef Apropos het volgende:
[..]
Juist. Met de bekrompenheid van de Iraanse bevolking valt het ook ruimschoots mee, hoor, die morren echt tegen de repressie.
Nou nee. Bovendien is het wel erger geweest.quote:Op zondag 16 juli 2006 20:02 schreef Doderok het volgende:
[..]
Dat was wel een site waar je verdomd goed de weg moest kennen om op die anti-semitische artikelen te belanden.
Ja, het ligt aan de lobby en niet aan hem. Hij is Israel.quote:En ik merk dat hij heel wat meer kritiek krijgt dan enig ander moderator. Als hij anti-chinees, anti-amerikaans of racist was zou er niet zoveel ophef over gemaakt worden imho
ja die heb ik ook gezien, ze hebben zelfs homows daarquote:Op zondag 16 juli 2006 20:04 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
idd. Van de week was een programma van Llink (ai nu noem ik wel een omroep natuurlijk maar goed...) daar en er wonen zat gewone moderne mensen.
De onzekerheid van een linkse PM die niet als een softie wil gezien worden...quote:Op zondag 16 juli 2006 19:52 schreef Monidique het volgende:
Er is ook een suggestie dat Israël op deze manier opzettelijk zoveel onrust creëert om Amerika minder diplomatieke kans te geven in het Midden-Oosten.
[..]
[ bron ]
Mijn voorbeeld komt van een discussie zo'n 3 maanden geleden. Het gebeurd welquote:Op zondag 16 juli 2006 20:02 schreef Doderok het volgende:
[..]
Dat was wel een site waar je verdomd goed de weg moest kennen om op die anti-semitische artikelen te belanden. En ik merk dat hij heel wat meer kritiek krijgt dan enig ander moderator. Als hij anti-chinees, anti-amerikaans of racist was zou er niet zoveel ophef over gemaakt worden imho
stond die ook niet op de voorpagina vvan de trouw van gister?quote:Op zondag 16 juli 2006 20:06 schreef xFriendx het volgende:
Weet niet of deze foto al eens geplaats was, maar dit is (nou ja, was) de plek waar het huis van de leider van de Hezbollah staat/stond.
[afbeelding]
Door niet-moslims ja.quote:Op zondag 16 juli 2006 19:47 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Lariekoek .De kinderen van Beslan zijn met veel kabaal jarenlang verslagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |