Inderdaad. Hier heb je prachtige quotes van em http://www.welovetheiraqiinformationminister.com/quote:
Feest we zijn weer aan het begin.quote:
Hallo en welkom bij geschiedenisquote:Op zondag 16 juli 2006 18:01 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
klopt, die worden als schild gebruikt door de israelische leger.
Israel noemt dat rechtvaardigquote:Op zondag 16 juli 2006 18:06 schreef B4CO het volgende:
Bij oorlogen komen onschuldige doden voor ja, aan beide kanten
quote:Op zondag 16 juli 2006 18:07 schreef Slayage het volgende:
[..]
Inderdaad. Hier heb je prachtige quotes van em http://www.welovetheiraqiinformationminister.com/
""I can say, and I am responsible for what I am saying, that they have
started to commit suicide under the walls of Baghdad. We
will encourage them to commit more suicides quickly.""
![]()
Ja mekiquote:Op zondag 16 juli 2006 18:08 schreef Meki het volgende:
[..]
Israel noemt dat rechtvaardig
Bron : NOS 18.00
hahahquote:Op zondag 16 juli 2006 18:04 schreef B4CO het volgende:
[..]
Is niet wat je had gehoopt, dus ga je net als Meki onzin blaten.
Het begon door die gijzeling, eerst terug dan stopt Israel.
Ik verneem net dat er in Israel openlijke kritiek is op de Israelische inlichtingendiensten naar aanleiding van hun missers en gefaalde evaluatie waardoor Hezobollah nog steeds springlevend is. Dan zit Nasrullah toch aardig dichtbij de waarheid met zijn evaluatie, als zelfs in de Israelische gelederen wordt erkend dat zij zich verkeken hebben.quote:Op zondag 16 juli 2006 17:55 schreef Lithion het volgende:
[..]
[afbeelding]
"There are no zionist troops in Lebanon! The streets will run red with the blood of the zionist agressor! We have them surrendered!"
Oow ik doe niks ergsquote:
ja en het is gelukkig goed afgelopen daar he, alle troepen weer thuis, geen verliezen aan eigen kant, het volk is ook blij. en er is rust in de tentquote:
Wil jij ermee kappen met die ava te gebruiken? Vreselijk irritante kut kop heeft dat mensquote:
Bullshit!quote:Op zondag 16 juli 2006 17:57 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja Meki, dat krijg je als de burgerbevolking als menselijk schild worden gebruikt. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat het goed valt te praten als er ook daadwerkelijk burgerslachtoffers vallen.
"We have destroyed 2 tanks, fighter planes, 2 helicopters and their shovels - We have driven them back."quote:Op zondag 16 juli 2006 18:09 schreef -scorpione- het volgende:
Ik heb soms het idee dat Meki een neefje is van Al Sahhaf.![]()
Vooruitquote:Op zondag 16 juli 2006 18:13 schreef Slayage het volgende:
[..]
Wil jij ermee kappen met die ava te gebruiken? Vreselijk irritante kut kop heeft dat mens![]()
dus dan rechtvaardigt Israel de burgersdodenquote:
quote:Op zondag 16 juli 2006 18:14 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
"We have destroyed 2 tanks, fighter planes, 2 helicopters and their shovels - We have driven them back."
![]()
Israel noemt het aanvallen rechtvaardig, en NIET die onnodige doden.quote:Op zondag 16 juli 2006 18:08 schreef Meki het volgende:
[..]
Israel noemt dat rechtvaardig
Bron : NOS 18.00
Veel beter!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |