Opzij geschaatst door dansende sterren op het ijsquote:
Wasda?quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:26 schreef static het volgende:
Ik leg het nog een keer uit: voet-bal.
Maar wat heeft het voetbal met LV te maken? Dat werd toch op Talpa uitgezonden.quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:26 schreef static het volgende:
Ik leg het nog een keer uit: voet-bal.
Jezus.quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:36 schreef MissX het volgende:
[..]
Maar wat heeft het voetbal met LV te maken? Dat werd toch op Talpa uitgezonden.
quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:36 schreef MissX het volgende:
[..]
Maar wat heeft het voetbal met LV te maken? Dat werd toch op Talpa uitgezonden.
Nou ik kon me dus niet voorstellen dat een zender hetzelfde programma 2x op een avond uitzendt. Maar dat doen ze dus blijkbaar wel.quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:38 schreef Merkie het volgende:
[..]
Jezus.
Dancing on Ice komt om 8 uur. Maar tegelijkertijd is er voetbal, dus daarom wordt het ook nog een keer op het tijdstip van LV herhaald.
Hoe simpel kan het zijn?
Och, veel mensen missen het omdat (man)lief voetbal wil kijken, nu herhalen ze het dus komen er meer (sms)inkokmsten binnen. Het is allemaal niet zo moeilijk.quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:39 schreef MissX het volgende:
Die schaatsshow wordt dus gewoon 2x op 1 avond uitgezondenTering he, wat een onzin.
Ik plaats tenminste nog een linkje naar het vorige topic. Dat had de vorige TS niet eens gedaan...quote:Op woensdag 6 september 2006 11:11 schreef Erik_84 het volgende:
seizoen valt me tot nu toe inderdaad een beetje tegen, en xil, wat is dit nu voor een OP?
Dat komt door voetbalquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:58 schreef sk888er het volgende:
![]()
![]()
![]()
stomme dancing on ice... Vanavond geen Las Vegas![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |