Een 7800GT heb je niet op AGPquote:Op zondag 16 juli 2006 22:00 schreef Morpheus2002 het volgende:
GS is poep.....kun je veel beter de 7800GT nemen.
Die GS doet het echt slechts in de charts...
Ik heb 2 gig en volgens mij een prima kaart die alles op high aankan maar toch heb ik alles (nog) op medium staan.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:01 schreef Mr_Baus het volgende:
Ik heb ook een 7800GS, prima kaart! Maar hoeveel intern geheugen heb je in je pc? Voor BF2 heb je minstens 1gb nodig, maar wil je het echt lekker spelen en volop genieten van high graphics dan heb je wel 1.5 of 2gb nodig
Wrm niet een kopen in de winkel (Garantie enzo...)quote:Op zondag 16 juli 2006 22:04 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
http://cgi.ebay.nl/PNY-Ge(...)QQrdZ1QQcmdZViewItem
Ik heb eigenlijk maar een budget van 200 euro en ik moet dat spel ook nog kopen...quote:Op zondag 16 juli 2006 22:05 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Wrm niet een kopen in de winkel (Garantie enzo...)
Dan zou ik gaan voor die ik zei...quote:Op zondag 16 juli 2006 22:07 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk maar een budget van 200 euro en ik moet dat spel ook nog kopen...
Dat potje op warlord was wel ff leuk met zn alle in een squad en grotendeels functioneren als een squadquote:Op zondag 16 juli 2006 22:15 schreef Razorback het volgende:
Was weer een top weekendje SF en de server was ook goed gevuld, ik heb me iig weer goed vermaakt![]()
![]()
![]()
Dat met ze allen in een squad moet vaker voorkomen.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:16 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Dat potje op warlord was wel ff leuk met zn alle in een squad en grotendeels functioneren als een squad![]()
Het was ook 8 tegen 8 ofzo waardoor het potje extra lang duurde. Ik zat op een gegeven moment al snel tegen de 100 punten voor ik het door had.
Koop er gloeiende, gloeiende 1 man je had al 3x in rank omhooggegaan in de tijd van je gedraai!quote:Op zondag 16 juli 2006 22:41 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
Ik ga me orrienteren op de X800XT AGP
Hou jullie op de hoogte
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:59 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Koop er gloeiende, gloeiende 1 man je had al 3x in rank omhooggegaan in de tijd van je gedraai!
Ach je moet er wat voor over hebbenquote:Op maandag 17 juli 2006 00:19 schreef kievit19 het volgende:
AGNOSTIC FRONT WAS VET!
voorprogramma was first blood
heerlijk gewoon, enige nadeel is wel dat in de pitt een gekneusd borstbeen heb opgelopen , en mijn been degelijk heb verdraaid , maar dat zijn bijzaken![]()
hardcore (punk) blijft VET!
Morguh Punisher.quote:Op maandag 17 juli 2006 08:38 schreef staticdata het volgende:
Goedemorgen.
SF was top! erg leuk om deze mappen een keer te spelen. zelfs zo leuk dat ik wel een keertie wil proberen om ene mix van Vanilla + SF mappen te proberen.
quote:Op maandag 17 juli 2006 08:58 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ben je niet een beetje vroeg uit je nest als je vrij hebt?
Idd, was er gisteren ook al om 07:15 uit.. De kleine eten gegeven en daarna lekker tot 10 uur buiten op een stoel gehangen met in totaal een 3/4 pot koffie opgesleurpt. Heerlijk wakker worden..quote:Op maandag 17 juli 2006 08:59 schreef staticdata het volgende:
[..]
niets is lekkerder als je vrij heb om vroeg uit je nest te zijn en dingen te doen
zonde van je tijd om tot 12:00 op je nest te blijven.
het is maar een voorstel, ik ga eerst overleggen met de andere admins of dit haalbaar isquote:Op maandag 17 juli 2006 09:23 schreef staticdata het volgende:ik stem voor om dit te proberen, echter moet dit duidelijk naar buiten gecommuniceerd worden
Ja, ok, maar speel tegenwoordig voornamelijk woensdag-avond en zaterdag omdat dan m'n vrouw moet werken..quote:Op maandag 17 juli 2006 09:33 schreef escape_nl het volgende:
je hebt alle werkdagen vanilla = 20 dagen + 1 weekend = 22 dagen vanilla per maand
hihi ziet er wel grappig uit:Pquote:Op zondag 16 juli 2006 10:19 schreef Sickert het volgende:
[..]![]()
![]()
Bf2 kun je daarmee wel vergeten
http://www.youtube.com/watch?v=WTLGsEErWJY
Hey, goed toch..quote:Op maandag 17 juli 2006 09:52 schreef staticdata het volgende:
ofwel 10 minuten in een karretje zitten
Je kan ook alle dagen SF aanzetten en van 18:00 tot 24:00 Vanilla, dan draai je 75% v/d tijd SF maar dat maakt het nog geen eerlijke verdeling.quote:Op maandag 17 juli 2006 09:33 schreef escape_nl het volgende:
je hebt alle werkdagen vanilla = 20 dagen + 1 weekend = 22 dagen vanilla per maand
Dan moeten we gaan kijken wat de boffers willen... liever vanilla of SF in de weekendenquote:Op maandag 17 juli 2006 10:21 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Je kan ook alle dagen SF aanzetten en van 18:00 tot 24:00 Vanilla, dan draai je 75% v/d tijd SF maar dat maakt het nog geen eerlijke verdeling.
Ben persoonlijk tegen 2 weekenden SF en 1 weekend AF & EF aangezien de packs dan teveel de overhand gaan voeren in het weekend en dat pakt slecht uit voor mensen die veel in het weekend spelen en die de packs niet hebben of de packs te slecht vinden om te spelen
Aaaaaahhhh wat liefquote:Op maandag 17 juli 2006 10:15 schreef Veerie het volgende:
@ sickert
t was leuk deze 2 weken en mis je nu al weer![]()
1 Gig , maar ik heb het alleen bij SF!quote:Op maandag 17 juli 2006 10:16 schreef escape_nl het volgende:
hoeveel intern heb je?
Daardoor schokt het als binnen een gebouw bent waar ook nog veel mannetjes lopen en veel effecten
dat zal in de praktijk niet werken.quote:Op maandag 17 juli 2006 10:21 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Je kan ook alle dagen SF aanzetten en van 18:00 tot 24:00 Vanilla, dan draai je 75% v/d tijd SF maar dat maakt het nog geen eerlijke verdeling.
Dat is volgens mij helemaal een wegjager, ben je net lekker een rondje Karkand aan het spelen gaat de server daarna op SF en wordt je eraf geschopt omdat je geen SF hebt. Als je binnen 10 seconden in een spel zit dan is dat wel te overzien maar met een minutenlange laadtijd wordt het toch wel frustrerend vrees ik.quote:Op maandag 17 juli 2006 10:29 schreef staticdata het volgende:
of de combo wat ik zei. even onderzoeken of het mogelijk is SF+vanilla door elkaar heen, maar dat zal wel niemand zien zitten...
haha ja:P typ foutjequote:Op maandag 17 juli 2006 10:34 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Idd lief!!![]()
Zo lief dat ze zijn naam ook heeft verbeterdtdtdt!![]()
Dat was niet als reele optie bedoeld maar om aan te geven dat een verdeling niet direct eerlijk is als je alleen op percentages kijktquote:Op maandag 17 juli 2006 10:32 schreef escape_nl het volgende:
dat zal in de praktijk niet werken.
Ik vind het prima. Ik speel toch maar weinig en heb alle uitbreidingen. Ik log wel in op de server en merk het wel.quote:Op maandag 17 juli 2006 10:32 schreef escape_nl het volgende:
[..]
dat zal in de praktijk niet werken.
Servermaand
Eerste weekend van de maand Special Forces Weekend
Tweede weekend van de maand Vanilla Weekend
Derde weekend van de maand Euro Forces / Armoured Fury Weekend (zaterdag euro en zondag armoured)
Vierde weekend van de maand Vanilla Weekend
en dan gewoon de werkdagen vanilla.
Dat is een optie maar dan zou ik AF en EF op één dag doen ipv een heel weekend. Dit omdat (denk ik) het merendeel AF en EF niet hebben in tegenstelling tot SF.quote:Op maandag 17 juli 2006 10:32 schreef escape_nl het volgende:
[..]
dat zal in de praktijk niet werken.
Servermaand
Eerste weekend van de maand Special Forces Weekend
Tweede weekend van de maand Vanilla Weekend
Derde weekend van de maand Euro Forces / Armoured Fury Weekend (zaterdag euro en zondag armoured)
Vierde weekend van de maand Vanilla Weekend
en dan gewoon de werkdagen vanilla.
misschien heb je gelijk. ik ging er van uit dat op onze server mensen komen die nog enigzins kunnen lezen. want als je het duidelijk maakt dat het combined vanilla+sf is dan weten ze wat er te wachten staat. maar aangezien 80% achterlijk is.quote:Op maandag 17 juli 2006 10:33 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Dat is volgens mij helemaal een wegjager, ben je net lekker een rondje Karkand aan het spelen gaat de server daarna op SF en wordt je eraf geschopt omdat je geen SF hebt. Als je binnen 10 seconden in een spel zit dan is dat wel te overzien maar met een minutenlange laadtijd wordt het toch wel frustrerend vrees ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |