Ik verhuis volgende maand weer terug naar Laakquote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:58 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Midden in Den Haag. Lekker tussen de Murken
Gelukkig ben ik bijna weg: ik laat m'n dochter niet tussen Mohammed en Rachid opgroeien.
En laat mijn afkeer van die religie nou in deze wijk (Laak) tot extreme hoogtes gegroeid zijn vanuit ervaring.
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:07 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Over christenen-only day zou geen ophef zijn geweest?Dan was het land te klein geweest.
duh .. lezen is echt moeilijk blijkbaar .. alle geloven zijn welkom zolang ze zich maar aan de islamietische regels houdenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:11 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Het zou dus de integratie bevorderen. Omdat moslims normaal niet naar zulke parken gaan ? Waarom doen ze dat niet dan ? Waarom gaan ze alleen naar dat park als er alleen moslims naar toe gaan en niet ook andere 'soorten mensen'.
Dat lijkt mij juist nog beter voor de integratie. Wie zegt dat zij de volgende keer wél naar het park gaan want de volgende keer lopen er ook 'onreine' mensen daar. En dat kan niet.
Sta je niet ingeschreven als Moslim dan ?quote:
het is toch ook irrelevant welk geloof je hebt, je hoeft alleen de regels die op die dag gelden te accepteren en te respecterenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:03 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Sta je niet ingeschreven als Moslim dan ?
Als katholiek sta je toch ook ingeschreven ?.
Kijk even op hun site (heb mijn vorige post even geupdate ) en ik zie daar toch duidelijk staan 'dag voor Moslims ' ? dus hoezo niet relevant ?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:11 schreef moussie het volgende:
[..]
het is toch ook irrelevant welk geloof je hebt, je hoeft alleen de regels die op die dag gelden te accepteren en te respecteren
Hoop dat ze daar aan gedacht hebben ...quote:wat ik me btw wel afvraag .. hoe gaan ze om met de diverse kledingvoorschriften binnen dat geloof .. zo mag de tunesische moslima nog niet eens een hoofddoek dragen terwijl anderen bestaan op tenten met kijkgaatje
Het verschil is dat bij de christenen iedereen welkom is , en bij de moslims niet .quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.
Gut, ik heb de ophef gemist!
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerdquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:12 schreef vosss het volgende:
Ik heb alleen de OP gelezen, ronduit schandalig.......als er een dag zou zijn dat alleen NIET moslims toegang kregen dan was het weer discriminatie!
zeg aandachtshoer, op dat terrein waren wel moslims welkom die mochten komen zoals ze dat willen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.
Gut, ik heb de ophef gemist!
Dat is netzo schandalig!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerd
Heb je de site van hun gelezen , daar wordt het toch wel iets anders neergezet hoor.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerd
EN je als Moslim kleedquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerd
yup .. niet duidelijk omschreven maar wel aan gedacht ..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:15 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Kijk even op hun site (heb mijn vorige post even geupdate ) en ik zie daar toch duidelijk staan 'dag voor Moslims ' ? dus hoezo niet relevant ?
Staat niets over 'als je de regels maar volgt ' en let wel dit is de site van de organisatie (dus geen partijdige website ofzo )
[..]
Hoop dat ze daar aan gedacht hebben ...
hehe .. idd, voor mij als vrouw tellen extra regels .. maar ja, als ze maar eens hun deur uitkomen en merken dat een achtbaan vetjes is neem je dat toch op de koop toe .. anything om die achterlijke status quo te doorbreken die we nu al jaren hebbenquote:
http://www.islamicleisure.co.uk/Page.aspx?Type=L&MenuId=8quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:26 schreef moussie het volgende:
[..]
yup .. niet duidelijk omschreven maar wel aan gedacht ..
http://www.islamicleisure.co.uk/Page.aspx?Type=L&MenuId=8
Hou daar rekening mee als je met je gezinnetje erheen wiltquote:Dress code
To maintain an Islamic and family friendly environment we request all guests to dress appropriately as Muslims.
Ride segregation
Designated adult ride areas will be rotated between men and women throughout the day.
Kan ik mee levenquote:No smoking policy
A no smoking policy will apply to the event.
Dus je vrouw even met de kinderen sturen gaat nietquote:Women travelling to the event
In keeping with Islamic regulations females of adult age must be accompanied by a male relative (Mahram) when journeying to the event.
Het heet niet Staffordshire Park maar Alton Towers. Het ligt in Staffordshirequote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:03 schreef dodegod het volgende:
op 17 september hebben een islamitische organisatie het grootste pretpark van Engeland genaamd het Staffordshire pretpark
ja, dit is ook info die jij kreeg op de middelbare schoolquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:36 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Het heet niet Staffordshire Park maar Alton Towers. Het ligt in Staffordshire
Ga eerst zelf maar je middelbare school afmaken
wat zal die strikte moslimman balen .. geen excuus meer om niet te hoefen gaanquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:29 schreef Limburger_noord het volgende:
Dus je vrouw even met de kinderen sturen gaat niet![]()
Klopt maar we hadden het hier over het feit dat ook 'niet Moslims welkom waren 'quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:40 schreef moussie het volgende:
[..]
wat zal die strikte moslimman balen .. geen excuus meer om niet te hoefen gaan![]()
Is die informatie, als die al bestaat, voor hun toegankelijk? In Nederland wordt de kerkelijke gezindte al jarenlang niet meer vastgelegd in het bevolkingsregister. Bovendien hebben kerken geen toegang tot het bevolkingsregister. Ik weet niet hoe dit in Engeland werkt, maar ik kan me zo voorstellen dat niet iedereen het bevolkingsregister mag doorspitten.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:03 schreef Limburger_noord het volgende:
Sta je niet ingeschreven als Moslim dan ?
Als katholiek sta je toch ook ingeschreven ?.
Ja, maar men beperkt zich tot het stellen van een aantal regels. Of men ook daadwerkelijk moslim is valt niet te controleren. Als een niet-moslim zich kleed als moslim en zich gedraagt als moslim, dan kan ie gewoon naar binnen.quote:BTW als je even op hun website kijkt staat daar iets wat volgens mij toch zegt dat alleen Moslims welkom zijn \verwacht worden ?
http://www.islamicleisure.co.uk/
Je hoeft niet te gaan schelden hoor.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
zeg aandachtshoer, op dat terrein waren wel moslims welkom die mochten komen zoals ze dat willen.
dat is het verschil even.
daar gaat het nu niet om. het gaat er wel om dat op die christelijke festijnen moslims van harte welkom waren, op wat voor manier dan ook.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:53 schreef Toeps het volgende:
[..]
Je hoeft niet te gaan schelden hoor.
Een ieder die een terrein afhuurt mag daarbij zijn eigen regels opstellen.
Nou en. Als zij dat nou willen... Als ik een zaaltje huur en ik wil graag dat iedereen daar komt een blauw ruimtepak aan heeft en de polka gaat dansen, so what?!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:00 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
daar gaat het nu niet om. het gaat er wel om dat op die christelijke festijnen moslims van harte welkom waren, op wat voor manier dan ook.
bij dit moslimfeestje zitten er allemaal regels aan verbonden waaraan je weer eens duidelijk kunt zien dat ze inderdaad nog steeds in een achterlijke cultuur leven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |