als dat zo was waren er niet zoveel slachtoffers gevallen of wel ?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:08 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
De oorzaak daarvan is dat Israél zijn burgers beter beveiligd heeft en bovendien beschikt Hezbollah waarschijnlijk niet over de beste middelen voor dit type oorlog.
die volgenden dan weer de brute aanval van Israel op Palestijnenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:09 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het begon met een ontvoering van twee israëlische soldaten door Hezbollah, de aanleiding van deze escalatie is dus door Hezbollah veroorzaakt.
Het probleem is dat hezbollah zich doelbewust tussen die burgers schuilhoudt en daardoor medeverantwoordelijk voor die burgerslachtoffers is.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:08 schreef Meki het volgende:
[..]
Israel als " een westerse land " weert dondersgoed dat ze burgers hier niet bij moeten betrekken.
Wat weer veroorzaakt werd door de ontvoering van die korporaal.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:11 schreef Meki het volgende:
[..]
die volgenden dan weer de brute aanval van Israel op Palestijnen
dat is onzin dan kunnen we dat ook zeggen van Israel die dat ook doet.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:11 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het probleem is dat hezbollah zich doelbewust tussen die burgers schuilhoudt en daardoor medeverantwoordelijk voor die burgerslachtoffers is.
en die werd weer veroorzaakt na een aanval op de Palestijnse strand Gazaquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:12 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat weer veroorzaakt werd door de ontvoering van die korporaal.
hezballah begon, niet zeuren.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:12 schreef Meki het volgende:
[..]
dat is onzin dan kunnen we dat ook zeggen van Israel die dat ook doet.
Hezbollah komt in verzet tegen de luchtaanvallen van Israel
waarvan israel stellig beweerd geen raket af gevuurd te hebben.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:13 schreef Meki het volgende:
[..]
en die werd weer veroorzaakt na een aanval op de Palestijnse strand Gaza
Dat is geen onzin, Hezbollah gebruikt de burgers als schild en propagandemateriaal. Dat wil wellicht niet zeggen dat ze op veel burgerslachtoffers uit zijn, maar ze wisten verdomd goed dat dit de consequentie zou zijn en voor hun propaganda is het niet eens slecht.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:12 schreef Meki het volgende:
[..]
dat is onzin dan kunnen we dat ook zeggen van Israel die dat ook doet.
Hezbollah komt in verzet tegen de luchtaanvallen van Israel
Als ik jou zo hoor is het veel erger dat er 2 slachtoffers in Haifa zijn als heel veel in Libanon ?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:05 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
![]()
Dat is natuurlijk net zo erg als de onschuldige slachtoffers in Beiroet.
heb je dan het recht om heel Libanon naar de afgrond te brengen ??quote:
Hetgeen waarschijnlijk een betreurenswaardig ongeluk was.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:13 schreef Meki het volgende:
[..]
en die werd weer veroorzaakt na een aanval op de Palestijnse strand Gaza
wel als de regering van libanon in een hezballah greep is verwikkeld.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:14 schreef Meki het volgende:
[..]
heb je dan het recht om heel Libanon naar de afgrond te brengen ??
zeggen ze altijd maar het kwam vanuit de zee - dus vanuit het Israelische marinequote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:13 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waarvan israel stellig beweerd geen raket af gevuurd te hebben.
en daar begon het - dus Israel begonquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:14 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hetgeen waarschijnlijk een betreurenswaardig ongeluk was.
Het zou kunnen dat het de marine was, maar dat hoeft niet en zelfs als het zo was kan het een ongeluk zijn.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:15 schreef Meki het volgende:
[..]
zeggen ze altijd maar het kwam vanuit de zee - dus vanuit het Israelische marine
dat is nou Israelische propogandaquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:14 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is geen onzin, Hezbollah gebruikt de burgers als schild en propagandemateriaal. Dat wil wellicht niet zeggen dat ze op veel burgerslachtoffers uit zijn, maar ze wisten verdomd goed dat dit de consequentie zou zijn en voor hun propaganda is het niet eens slecht.
weet je hoevaak israel 'verdwaalde' raketten op eigen grondgebied krijgt? zovaak dat het niet eens meer het nieuws haalt.quote:
Jij vindt een ontvoering een gerechtvaardigde reactie op een ongeluk?quote:
er zijn toen vele slachtoffers gemaakt. Dus daar begon hetquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:16 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het zou kunnen dat het de marine was, maar dat hoeft niet en zelfs als het zo was kan het een ongeluk zijn.![]()
dat kan dus ook nietquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:17 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
weet je hoevaak israel 'verdwaalde' raketten op eigen grondgebied krijgt? zovaak dat het niet eens meer het nieuws haalt.
Maar waarom heeft Hezbollah vitale voorzieningen tussen die burgers gevestigd? Hadden ze toch ook in minder dicht bevolkte gebieden kunnen doen?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:16 schreef Meki het volgende:
[..]
dat is nou Israelische propoganda
de burgers wonen daar en hebben dus niks mee te maken.
maar dan hoor ik je nooit zo sterk kritiek hebben.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |