Dat vind ik zelf ook wel een interessant gegeven. Soort kip-ei verhaal. Waar komt het fenomeen graancirkels vandaan? Zijn er in vroeger tijden ook dergelijke cirkels onverklaarbaar ontstaan waar niemand een verklaring voor kon geven (en er dus naar verklaringen als een mowing devil stapten, en het later evt. buitenaards zocht), of liep er gewoon ergens een boerenknecht rond die het wel grappig leek een cirkeltje in het graan plat te stampen, niet wetend tot wat voor proporties het in de toekomst zou leiden.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 22:27 schreef NorthernStar het volgende:
Zelf vind ik dat verhaal van de 'Mowing Devil' erg interessant. Dat mensen nu hoaxes doen, okay, maar een paar honderd jaar geleden?
Nee hoor, je kunt makkelijk een graanveld in lopen zonder sporen achter te laten.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 22:39 schreef Rasing het volgende:
[..]
Zou je daar een plaatje van kunnen laten zien? En is het onmogelijk om in een graanveld te lopen zonder sporen achter te laten?
Hmm iets wat me opviel over dat nieuwsberichtquote:Op vrijdag 14 juli 2006 18:10 schreef NorthernStar het volgende:
Begin van deze week werd in Engeland de eerste 3D 'graancirkel' gevonden.
[afbeelding]
Top of the crops
When it comes to patterns etched into farmers' fields, these are the cream of the crop.
This crop circle - discovered in an Oxfordshire field - is believed to be the world's first three-dimensional one, and has already left experts reeling with wonder at who, or what, could have created it.
Freelance photographer and crop circle expert Steve Alexander caught it on camera a few days ago in fields near Wayland's Smithy Farm in Ashbury, near Uffington.
He believes the 360ft-wide creation is far too intricate to be man-made, saying: "There is something very strange and mysterious about it.
"Lots of people think crop circles are man-made, but the jury's still out for me.
verder -> Oxford Mail
Hoeveel werk denk je dat in deze formatie zit? Hij is 200 ft. in diameter en geometrisch erg nauwkeurig.quote:Steve said: "It is very difficult to say what it's purpose is and how it got there but how could somebody create such an intricate design overnight.
"They would have seven hours of darkness to cut it in the wheat and such a formation would be near on impossible to create in such a small space of time."
Waarom heb ik het idee dat je me hierna gaat vertellen dat deze door een paar mensen in heel korte tijd is gemaakt?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 04:31 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Hoeveel werk denk je dat in deze formatie zit? Hij is 200 ft. in diameter en geometrisch erg nauwkeurig.
Geen UFO die 't zo maakt.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 06:01 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Waarom heb ik het idee dat je me hierna gaat vertellen dat deze door een paar mensen in heel korte tijd is gemaakt?![]()
Die man uit dat artikel noemt het 'nagenoeg onmogelijk' dat het figuur in een nacht van zeven uur gemaakt is. Nu heb ik het vermoeden dat ATuin-hek een voorbeeld heeft om aan te tonen dat het wel kan.quote:
Ik sluit me daar bij aan maar vierkante figuren in een ronde graancirkel heb ik toch de nodige scepsis.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 06:52 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Die man uit dat artikel noemt het 'nagenoeg onmogelijk' dat het figuur in een nacht van zeven uur gemaakt is. Nu heb ik het vermoeden dat ATuin-hek een voorbeeld heeft om aan te tonen dat het wel kan.
Dat geloof ik best. Een deel, misschien wel een groot deel, zijn hoaxes. Of ze dat allemaal zijn weet ik gewoon niet. Of ik nu op de een of de ander moet afgaan, het is beide het oordeel van een ander.
quote:
Zou best kunnen. Hoewel dat fenomeen al een wonder op zich is. Hoe lang is dat niet aangezien voor iets paranormaals. En nu is er dan eindelijk een verklaring gevonden.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 08:31 schreef bonke het volgende:
er is een tijdje terug op discovery een onderzoek naar graancirkels en landingssporen geweest
wetenschappers die overtuigt waren dat er iets geland was werden door een bioloog op de feiten gedrukt
een landingscirkel op de grond was gewoon een natuurlijk fenomeen, heksenkring genaamd
jeweet wel paddestoelen in een kringetje
dus waarom zou een heksenkring niet iets groter uit kunnen vallen dan normaal ?:)
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 22:02 schreef huupia34 het volgende:
[..]
je moet wat meer respect hebben voor iemand anders zijn mening.
maargoed als jij denkt de wijsheid in pacht te hebben geef ons ff de verklaring van anomalien gevonden in formaties.
- ontplofde en vastgeplakte vliegen op de graanhalmen bolbliksem?
- biofysische afwijkingen aan het graan de boer expirimenteert met zijn gewas ? )
- blow nodes geen idee wat dat zijn
-getuigenverklaringen van mensen die een cirkel in luttele seconden hebben zien ontstaan leugenaars
-ghost formaties oude fundamenten, heksenkringen
-verschroeide graanhalmen weer die bolbliksem
enz, enz,enz
ik kan bijna niet wachten![]()
bravo, je hebt het opgelostquote:
een heksenkring valt heel goed te onderscheiden van een graancirkel, laatstaan van een hele formatiequote:Op zaterdag 15 juli 2006 08:31 schreef bonke het volgende:
er is een tijdje terug op discovery een onderzoek naar graancirkels en landingssporen geweest
wetenschappers die overtuigt waren dat er iets geland was werden door een bioloog op de feiten gedrukt
een landingscirkel op de grond was gewoon een natuurlijk fenomeen, heksenkring genaamd
jeweet wel paddestoelen in een kringetje
dus waarom zou een heksenkring niet iets groter uit kunnen vallen dan normaal ?:)
er is ook eens een filmpje geweest over het ontstaan van een graancirkel
iemand filmde een bol die over een veld zweefde en enkele seconden later was er een graancirkel
na onderzoek bleek het gewoon trucage geweest te zijn
waarom zijn er dan wetenschappers die zo`n kring onderzoeken en zeggen dat er vreemde metingen enzz worden gedaan terwijl het niet anders is dan een zooi schimmel in een kringetje ??quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:15 schreef huupia34 het volgende:
[..]
een heksenkring valt heel goed te onderscheiden van een graancirkel, laatstaan van een hele formatie
als jij dan ff zegt wat het dan wel is kan ik ook ff lachequote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:12 schreef huupia34 het volgende:
[..]
bravo, je hebt het opgelost![]()
een boer die expirimenteerd met zijn gewas![]()
getuigen zijn leugenaars![]()
heksenkringen![]()
bonke heeft de zaak opgelost dus er kan een slotje op dit topic(sarcasme mode)
ga maar weer lekker zweven of leer eens lezenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:43 schreef Dromenvanger het volgende:
bonke maakt zichzelf er inderdaad niet geloofwaardiger op
Hij is met losse projectielen aan het schieten.
Losse projectielen die de kern niet raken.
Persoonlijk aanvallenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:49 schreef bonke het volgende:
[..]
ga maar weer lekker zweven of leer eens lezen
quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:04 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Persoonlijk aanvallen
Zwakte-bod. Ik reageer nog tenminste op jou "inhoudelijke" teksten. Jij met je zweven komt met onzinnige persoonlijke aanvallen. Als je denkt dat je mij daarmee kwetst of wat dan ook moet ik je teleurstellen. Ik vind het gewoon nergens op slaan.
Laat maar komen die UFO's. Mogen ze even landen in Israël en Libanon om daar orde op zaken te stellenOntvoeren ze gewoon de politieke machthebbers in zulke landen. Als ze hier de boel in de gaten houden dan mogen ze ook wel eens ingrijpen op zulke momenten
Volgens mij worden we ook in de gaten gehouden dusNu heb ik zo'n idee dat ze op grote schermen aan het meekijken zijn
Wie weet denken ze wel van, laat ze maar aankloten
![]()
wat nou zwaktebod?? ik reageer op jou nietszeggende postsquote:bonke maakt zichzelf er inderdaad niet geloofwaardiger op
Hij is met losse projectielen aan het schieten.
Losse projectielen die de kern niet raken.
er is geen graanveld zonder tractorsporenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:19 schreef Lilith-Wicca het volgende:
@ DzjieDub.
Ik heb het even nagevraagd voor je.
Die traktorsporen ontstaan omdat er gespoten wordt tegen allerlei onkruid.
Dus je vind ze in alle graanvelden terug.
Maar.........je hebt natuurlijk tegenwoordig ook biologische boeren, die niet spuiten.
Dus om nu met zekerheid te zeggen dat alle graanvelden traktorsporen hebben kan ik niet.
Ik ken nl. geen biologische boeren om dat even na te vragen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |